Punisher [Marvel/Netflix]
Zakładam temat bo serial już się kręci, nie wiadomo co prawda nic o fabule i kiedy premiera (nie wyobrażam sobie jednak że nie pojawi się w 2017 skoro już powstaje) ale będzie chociaż gdzie informować o postępach. Jedyną informacją potwierdzoną jest udział Bena Barnesa. 

Pierwsze foty mało odkrywcze (zarośnięty, zakapturzony uciekinier) więc jedna starczy. ;)

[Obrazek: 5587.6.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ciekawe kiedy będzie miał premierę. Poprzednie seriale Marvela od Netflixa są dla mnie świetne, więc oby ten był równie dobry, choć mam nadzieję, że będzie najlepszy.

Jakiś czas temu wyszło logo, więc też można je tu wstawić

[Obrazek: punisher-netflix-1080x1080.jpg]
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Tutaj próbka serialowego Punishera:

Odpowiedz
Najbardziej wkur*iająca postać w całym MCU (Karen) pojawi się w "Punisherze " ;/
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ja tam nic do niej nie mam i cieszę się, że wystąpi w "Punisherze". Ciekawe czy ktoś jeszcze?
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Mnie Karen nie irytowała w żadnym stopniu, podobała mi się, tak samo jej rozwój na dziennikarkę z sekretarki podrzędnej kancelarii. Może dostanie teraz kulkę albo zejdzie na złą drogę i stanie się ćpunką/dziwką albo co :)

Odpowiedz
Tak w ogóle, to sensownym posunięciem będzie wstawienie jej do Punishera, wiedząc jakie relacje były między nimi w Daredevilu.

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Mam wrażenie, że wczoraj tutaj coś napisałem i tego nie ma. :/

Nie obchodzę mnie żadne seriale "niby powiązane z MCU". Za Daredevila wziąłem się wyłącznie ze względu na Punishera, a że drugi sezon był słabszy, a jego zakończenie pozostawiło mnie dość obojętnym na dalsze losy tych postaci, jego też nie planuje więcej oglądać. Co innego solowe przygody ulubionego Karatora! ;) Czekam, czekam, czekam.

Odpowiedz
Znowu będzie wymęczone 13 odcinków, z czego połowa to będą zapychacze? Can't wait!

Odpowiedz
Nie wiem, może to tylko ja, ale jak mnie coś nie interesuje (ekhm bondy!) to nawet nie wchodzę w takie tematy :)

Odpowiedz
Jak najbardziej mnie interesuje, ale obawiam się, że Punisher nie uniknie błędów pozostałych serialowych produkcji MCU. Jak do tej pory główną wadą każdego z nich było rozciąganie fabuły do 13 odcinków, zakładam, że tutaj będzie podobnie, chociaż chciałbym się mylić.

Odpowiedz
Pewnie, że będzie, ale jakie seriale nie mają zapychaczy, wszystkie je mają, ale nic nie szkodzi.

BTW, potwierdzili udział Jigsawa.

Odpowiedz
Cytat:Jak do tej pory główną wadą każdego z nich było rozciąganie fabuły do 13 odcinków, zakładam, że tutaj będzie podobnie, chociaż chciałbym się mylić.
Raczej o 1. serii DD tego powiedzieć nie można. Co do drugiej ... hmm. Może mogłaby być ze 2 odc. krótsza. W JJ było już gorzej, historia troche rozwleczona o te 3-4 odcinki. Najgorzej chyba to wypadło w LC, gdzie sezon powinien sie zakończyć maksymalnie przy 7. odcinku.

Cytat:Nie obchodzę mnie żadne seriale "niby powiązane z MCU".
Ja tam uważam, że wyszłoby tym serialom na lepsze gdyby stanowiły osobny świat ; ) Ale skoro juz stanowi to częśc MCU to fajnie gdyby pojawili się ci bohaterzy w "Infinity Wars".
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
W Infinity War to nie mieliby nic do roboty ale jak w Spider-manie nic nie pisną to będę rozczarowany.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
W avengers tylko Vision, Hulk, Thor i Wanda mają wyższy level, ale chodzi o wykorzystanie postaci i ich umiejętności, w komiksach Iron Fist bił Hulka i Thora, nagle w filmach jest za słaby na grubsze akcje, ale wdowa tam pasuje xD

Odpowiedz
Nie wiem czy to oficjalne logo, bo czaszka z innego filmu, ale wrzucam.

[Obrazek: latest?cb=20161006224721]

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
The Ponisher?
The Pqnisher?
The Pskullnisher?

Odpowiedz
Może Pónisher ;)

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Cytat:W Infinity War to nie mieliby nic do roboty ale jak w Spider-manie nic nie pisną to będę rozczarowany.
Co? ;O Przecież taki Daredevil zrobiłby miazgę z Hawkeye'a czy Black Widow. A i Black Panthera przypuszczam, że byłby w stanie skasować. (Tak samo Punisher)
Za to Jessica Jones i Luke nie odstają przecież super-mocami od Avengersów.

Odpowiedz
Nowe info (niepewne bo z Filmwebu, ale z pierwszej ręki nie mam :P) dotyczące aktorów i granych przez nie postaci.

Cytat:Powiększa się obsada netfliksowego "Punishera". U boku Jona Bernthala zagrają Ben Barnes ("Westworld"), Ebon Moss-Bachrach ("Dziewczyny") i Amber Rose Revah ("Indian Summers").

Barnes zagra Billy'ego Russo, przyjaciela z wojskowych lat Franka Castle'a, który obecnie prowadzi militarną korporację Anvil. Fani komiksów wiedzą, że Billy Russo to prawdziwe nazwisko największego przeciwnika Punishera, znanego ze swojej oszpeconej twarzy Jigsawa. Zobaczymy, czy Russo przejdzie przemianę w łotra już w pierwszym sezonie serialu.

Moss-Bachrach wcieli się w Micro, jedynego towarzysza i przyjaciela Punishera, byłego analityka NSA i komputerowego specjalistę, którego talenty bardzo przydadzą się Frankowi w jego wojnie z przestępczością.

Revah dostała z kolei rolę Dinah Madani, agentki bezpieczeństwa wewnętrznego, której Punisher zalazł za skórę.
Filmweb.pl

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon