Punisher [Marvel/Netflix]
Ponoć w przeciągu 3-4 tyg. mogą ruszyć zdjęcia do "Defenders".
Byłoby wręcz grzechem, gdyby Punisher nie pojawił się w tym serialu, skoro obie produkcje powstają w tym samym czasie ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Nie pojawi się i nie ma potrzeby i tak bardziej czekam na Defenders niż Punishera :P

Odpowiedz
Nowe fotki z planu, praktycznie wszystkie takie same, więc wrzucam tylko jedną.
[Obrazek: latest?cb=20161023170336]
Krócej go ostrzyc nie mogli?
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Przyzwyczaiłem się do jeżyka z Daredevila, ale... gdyby miał włosy takie zaczesane do tyłu jak w War Zone to bym się nie obraził :P

Odpowiedz
Mogli mu zostawić takie jakie miał w Daredevilu, albo tak jak mówisz zaczesać do tyłu jak Punisher w komiksach. Tu on jest prawie łysy, nie podoba mi się. Mam nadzieję, że serial będzie rozłożony na dłuższy okres czasu i włosy mu urosną, tak jak w Daredevilu, bo tam też na początku miał krótsze, a w ostatnich odcinkach dłuższe.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Obsesja na punkcie włosów to u was rodzinne, co? :)

Odpowiedz
No i dla mnie już pierwsza skucha - gdzie jest Ray Stevenson?

Odpowiedz
(23-10-2016, 19:30)ernestbugaj napisał(a): gdzie jest Ray Stevenson?
No jak to gdzie? Gra w Thorach ;)

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Ładefak? :|

A drugi sezon DaredeBila to nie oglądał co? xD

Odpowiedz
(23-10-2016, 19:26)Mierzwiak napisał(a): Obsesja na punkcie włosów to u was rodzinne, co? :)

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
(23-10-2016, 19:32)Baretto napisał(a): No jak to gdzie? Gra w Thorach ;)
Sprecyzuję pytanie. :) Gdzie jest Ray Stevenson jako Punisher i dlaczego nie tutaj? I po co robić komuś fryzurę jak Stevenson w WarZone? Nie lepiej wziąć całego Stevensona? :)

Odpowiedz
(23-10-2016, 19:47)ernestbugaj napisał(a):
(23-10-2016, 19:32)Baretto napisał(a): No jak to gdzie? Gra w Thorach ;)
Sprecyzuję pytanie. :) Gdzie jest Ray Stevenson jako Punisher i dlaczego nie tutaj? I po co robić komuś fryzurę jak Stevenson w WarZone? Nie lepiej wziąć całego Stevensona? :)

Nie, bo Stevenson zagrał w jednym beznadziejnym filmie, nie będącym częścią MCU, a TO jest nowy Punisher w świecie Netflixa. Równie dobrze mogłeś się zapytać, czemu nie wzięli Thomasa Jane'a, który tak w ogóle jest dla mnie najlepszym jak do tej pory Punisherem, pod względem stroju, loga, aktorstwa, filmu i włosów oczywiście :)
albo czemu do Men of Steela nie wzięli Brandona Routha, tylko Henrego Cavilla. Bo nie, bo to restart postaci, a nie kontynuacja.

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie śledzę tych wszytkich tematów związanyh z prawami do postaci, a już w ogóle tych równoległych światów, w których każda wytwórnia ma "swojego" superbohatera. Chyba trzeba będzie zajrzeć do działu z komiksami. :)
A WarZone to dla mnie typowy guiltypleasure, w którym Stevenson wyrasta ponad sam film.

Odpowiedz
(23-10-2016, 19:18)Baretto napisał(a): Nowe fotki z planu, praktycznie wszystkie takie same, więc wrzucam tylko jedną.
[Obrazek: latest?cb=20161023170336]

Wygląda jak randomowy muslim gotowy do rozbiórki domu w 5 sekund.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mój problem z tym gościem jest taki, że ma facjatę takiego przygłupa. Z brodą czy bez.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja nie mam z nim żadnego problemu, przed premierą drugiego sezonu nie wiedziałem co oczekiwać, po monologu i całym jego wątku stwierdzam, że to wykonał arcygenialną robotę i to jedna z tych postaci która wybija się na tle wielu adaptacji komiksowych.

Odpowiedz
Też nic do niego nie mam. W Daredevilu wypadł świetnie i wydaję mi się, że jego solowy serial może być najlepszym ze wszystkich dotychczasowych Marvela od Netflixa.

Btw: Ciekawe, czy pojawi się w Defenders?

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Wątpię by się tam pojawił, sama solówka dzieje się pewnie wyłącznie dlatego, że będzie się działa obok seriali i nie będą musieli zgrywać żadnych terminów, a już sam taki serial to dużo.
Z resztą na Defenders czekam bardziej niż na Punishera ;D

Odpowiedz
[Obrazek: nVgZvyO.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jest w tym moc
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon