Ankieta: Najlepszy film Tarantino
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Quentin Tarantino
Tarantino lubi "Jestem miłością", zaraz się popłaczę :)

Odpowiedz
A mnie śmieszą te reakcje "a gdzie jest Incepcja?" :D

Odpowiedz
Gdzie jest "Incepcja"?!

Odpowiedz
co to jest Incepcja?

Odpowiedz
Incepcja to numer trzy na liscie filmow 2010 r. Stephena Kinga:

10. Green Zone
09. Jackass 3D
08. Monsters
07. Istota (Splice)
06. Kick-Ass
05. Takers
04. The Social Network
03. Incepca (Inception)
02. Miasto złodziei (The Town) – "Kiepski tytuł, fantastyczny film”
01. Pozwól mi wejść (Let Me In) – „Najlepszy horror dekady”

Tarantino wygrywa szerszymi horyzontami filmowymi :)
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
Kurde, ten Jackass 3D rzeczywiscie taki dobry?

Odpowiedz
Miałeś co do tego kiedykolwiek wątpliwości? :wink:
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
To znaczy nie wiem co rozumiesz przez zestawienie słów "dobry" i "Jackass" w jednym zdaniu. Jeżeli lubisz ekipę Jackass i śmieszą cię ich gagi to jasne, fajnie, że zrobili nowy film, parę stuntów jest dobrych, reszta powiedzmy, że trzyma poziom. W innym wypadku nie ma sensu oglądanie tego filmu. Ta sama sytuacja co Borat albo Ali G czy inne wcielenia Sachy Baron Cohena.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
Cytat:Ta sama sytuacja co Borat albo Ali G czy inne wcielenia Sachy Baron Cohena.
No nie powiedziałbym - jest mnóstwo osób, które lubią Borata, nie lubią Bruno albo na odwrót i temu podobne. Cohen jest wg mnie całkiem różnorodny, czego raczej nie mogę powiedzieć o Jackassach.

Odpowiedz
Dobra, masz rację, postacie Cohena są różnorodne, ale ja pisząc o jego wcieleniach nie miałem na myśli Cohena jako komika, a konkretnie stworzone przez niego postacie. Bo musisz przyznać, że na przykład u Aliego G żarty śmieszą z innego powodu niż w Boracie i obaj mimo kilku wspólnych cech, operują różnymi rodzajami humoru.

Niemniej jednak chciałem powiedzieć, że wiadomo - każdego śmieszy co innego. Dla jednych zabawny jest Borat, a Bruno już nie, a dla innych dobrą zabawą jest oglądanie jackassów. Chciałem jeszcze podkreślić, że w kontekście jackassów zastanawianie się nad tym czy ich ostatni film Jackass 3-D jest "rzeczywiście tak dobrym filmem" to kuriozum. Dlatego Jakuzzi, jak już pisałem, jeżeli nie śmieszą cię żarty jackassów to nawet nie trać czasu i nie ściągaj tego filmu.

Jeszcze co do różnic między Brunem, Boratem i Alim G to trzeba przyznać, że z tej trójki najmniej śmieszny jest Bruno zarówno w wersji odcinkowej jak i filmowej.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
lista Tarantino prawie tak samo beznadziejna jak rok 2010.

w tym wątku też wklejam:

[Obrazek: 96280147.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA...0B0D811297]

Odpowiedz
Cytat:lista Tarantino prawie tak samo beznadziejna jak rok 2010.

Cos w tym jest, bede mialc chyba problem z ulozeniem Top 5 w tym roku.

Odpowiedz
ja również. na 100% buried, na pewno the town, incepcja pewnie też, bo co by nie mówić, dobry film to był, dalej nie wiem. true grit nie widziałem.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Trudno mi sobie wyobrazic Tarantino dobrze bawiacego sie np. na The Kids Are All Right czy I Am Love (a niejednokrotnie wrecz jechal on po tego typu kinie).
Dlaczego? Przecież to tylko człowiek. Filmy które kręci niekoniecznie odzwierciedlają jego gust filmowy. Swoją drogą kiedyś Q mówił że ma w planach nakręcenie komedii romantycznej. Czekam.

Jakuzzi napisał(a):Cos w tym jest, bede mialc chyba problem z ulozeniem Top 5 w tym roku
Ja nie mam, jeśli brać pod uwagę 3 filmy których nie było u nas w kinach - kontrowersyjny Black Swan, The Town i Scott Pilgrim.

Mental napisał(a):incepcja pewnie też, bo co by nie mówić, dobry film to był
ZNOWU zmieniłeś zdanie?

Odpowiedz
As I'm trying to rapidly think of ways I can agent myself out of this deal, I hear what is without a doubt, the strangest question in the history of my life. Quentin Tarantino asks, "Can I suck on your toes while I jerk off?" What. The. Fuck.

Quentin Tarantino, moi mili. :)

http://www.thesuperficial.com/quentin-tarantino-sucked-my-toes-beejoli-shah-06-2011
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No i co w tym zlego? 95% tego forum, to wirtuozi masturbacji, a Quentin lubi urozmaicenia ;)

Swoja droga, nie ma nic lepszego niz possac paluszki ladnej, zadbanej (kobiecej ma sie rozumiec) stopy - kurcze, az sobie smaka narobilem <rotfl>
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Nie no, drogi Bucho, w żadnym wypadku nie miałem zamiaru oceniać Tarantino. Wszyscy, którzy pamiętają czasy shoutboksa pamiętają wymianę moją i Mentala na temat naszych ulubionych seksualnych praktyk.

Niemniej rozbawił mnie ten fragment, bo wyobraziłem sobie tego śmiesznego Quentina, brzmiącego jak zwykle, jakby był na spidzie, mówiącego to do tej, nie oszukujmy się, niezbyt urodziwej panny. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jestem wielkim fanem QT, ale to, co gość mówi w wywiadach traktuję jak żarty, które nie weszły do scenariuszy jego kolejnych filmów, np. o najlepszym filmie ostatniego dziesięciolecia wg Quentina, czyli... Battle Royale... :D

Odpowiedz
Quentin Tarantino jest fanem exploitation, więc chyba jasne, że nie będzie się rozpływał nad nowym dziełem kinematografii irańskiej :)

Odpowiedz
(12-07-2011, 18:27)Anielski_Pyl napisał(a): Jestem wielkim fanem QT, ale to, co gość mówi w wywiadach traktuję jak żarty, które nie weszły do scenariuszy jego kolejnych filmów, np. o najlepszym filmie ostatniego dziesięciolecia wg Quentina, czyli... Battle Royale... :D

Tylko, ze Battle Royale jest zajebiste ;) Boje sie do tego filmu wracac, ale ostatnim razem plakalem jak dziecko. Mialem umiescic nawet ten film w swoim top 30. i teraz troche zaluje, ze tego nie uczynilem...a niech gadaja <rotfl>

Recenzja Arrakin calkowicie oddaje moje odczucia odnosnie filmu:
http://www.film.org.pl/prace/battle_royale.html <ok>
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości