REMAKE
Dziś w dniu 26 stycznia 2007, na stronie KMF zaczyna działalność nowy dział! Dział ów zwie się REMAKE a prowadzi go hOPS. Zapraszamy do nowego działu oraz do konkursu z nim związanego. Wszystko znajdziecie tu: http://www.film.org.pl/remake/index.html
"It's alive!"

Odpowiedz
Wow, świetnie, gratuluję hops, chyba tylko tego brakowało na KMFie.

Odpowiedz
Ja tez gratukuje hOPSiu - dobry z Ciebie murzyn :lol:
I zycze powodzenia w prowadzeniu dzialu i rozszerzania stopki redakcyjnej ;)

Rownie wielkie gratu dla Romecka-oprawiacza - calosc wyglada idealnie jak na moje gusta (chociaz nic nie jest idealne, ale zostawmy ten temat juz w spokoju ;p)
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Dzięki, chopy :) Zapraszam do współpracy ;>

Bić pokłony przed romeckiem za opracowanie graficzne!

Odpowiedz
:oops:

Starałem się, dzięki serdeczne, ale chyba przesadzacie. :)

Świetny jest pomysł działu, jego rozplanowanie, opracowania. Z mojej strony to jedynie czysto rzemieślnicza realizacja znakomitych założeń hOpsa. :)

Także gratulacje dla hOpsa za pomysł, pieczę i trzymanie ręki na pulsie! No i za teksty oczywiście. :)

Odpowiedz
a to ja z krytyka niewielka za to wystapie :P
dzial rzecz jasna swietnascie sie zapowiada (bo na razie nie mów hop[s], choc zycze najlepszego, a nawet i sam pomoge, jak bede mial kiedy, za co i gdzie ;) ), ale ta oprawa jakas taka hmm....no insza od reszty KMFu, lekko za pstrokata. Znaczy sama w sobie jest ok i pewnie sie nawet przyzwyczaje, ale w porównaniu z reszta stronki to mi ciutke nie pasuje i tyle ;)
Ale i tak winszowac
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Pewnie chodzi Ci o tło :) Też mi się wydawało na początku niepotrzebnie ubarwione, ale bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłem i generalnie spodobało mi się :)

A zmiana szaty graficznej to ponoć 3 sekundy, więc w razie czego można to zrobić ad hoc :)

Odpowiedz
Teraz lepiej? :)

Bo ja nie wiem gdzie ta "pstrokatość". :)

Odpowiedz
Jak dla mnie lepiej jest z klubowymi barwami w tle :)

Odpowiedz
w sumie jest ok - juz nic nie mówie, bo reszta rzadzi ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Żaden to problem jak widzisz. :)

Odpowiedz
Świetny pomysł a materiałów to tego działu będziesz miał że hoho :D ilość remake'ów rośnie z roku na rok.
get ready for suprise...

Odpowiedz
Wróciłam na forum ;).

Dobra, jest ok, tylko w konkursie w punkcie 3. jest coś takiego: "nie mogą brać udziału członkowie KMF ani ich rodziny". Był taki przypadek, że jakiś tatuś podesłał swój formularz czy coś?? :)[/i]
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
super, naprawde fajna obota! żadnego z filmów nie widziałem, a teraz zobaczyć chciałbym 8)

Odpowiedz
Artemis napisał(a):Był taki przypadek, że jakiś tatuś podesłał swój formularz czy coś?? :)
Nie wiem, ale mój brat chciał wziąć udział w TYM konkursie ;)

Odpowiedz
Gratulacje hOps i Romeck. Bardzo ładnie to wygląda, zwłaszcza plus wielki za "oryginał czy remake", a nie jedynie samo zestawienie opisów... uświadomiło mi też, że mam ogromną zaległość, bo dość, że nie widziałam czegoś z Theron i czegoś z Nortonem, to nie widziałam czegoś, gdzie ta dwójka występuje razem :(
Pluck out the pain...and give you another life ... ?

Odpowiedz
Jeszcze raz dzięki wszystkim za pozytywne opinie :)
Teraz trzeba TYLKO utrzymać poziom ;)

Odpowiedz
Bo inaczej hiszpanska inkwizycja :wink:

Odpowiedz
Podoba mi się. Można zgłaszać propozycje remake'ów? :)

Odpowiedz
Można, chociaż na dość długi czas mam ustaloną kolejność remake'ów do opisania ;) A zmienić się może, jeśli ktoś podeśle coś swojego :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości