Rampage (2017)
Tam w Warnerze naprawdę musi im brakować pomysłów. Ostatnio postanowili zekranizować to:

Srsly?
W sumie niech to od razu dołączą do swojego uniwersum z Godzillą :P

Trailer:

Wciąz mam nieodparte wrażenie, że Dwayne nie wie, co robić ze swoja karierą i pcha się do wszystkiego co mu zaproponują.
Tak to przynajmniej wygląda. No ale przynajmniej CGi daje radę, tylko po co nam kolejny King Kong?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Wbrew pozorom, "Rampage" jest jedną z gier, która ma całkiem zawiłą fabułę a nawet kilka alternatywnych jej wersji i w zasadzie nie ma zgodności, co do tego, która z nich jest kanoniczna. A w samym naparzaniu się mutujących w kilkupiętrowe monstra ludzi też drzemie pewien potencjał, z którego można utkać efekciarskiego blockbustera... Grałem na C-64 i w związku z tym czekam.

P.S. Polecam poniższy materiał o oryginalnej grze i jej licznych iteracjach.

"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Wielkie potwory sie bijo? Obowiązkowo jestem w kinie :P

Na plus, że bierze się to "na poważnie", więc może być podwójna beka. Paździerza w stylu nowego "Jumanji" bym nie zdzierżył.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była jedna z tych lepszych ekranizacji gier. Bardziej na zasadzie: "takie głupie, że aż dobre", ale zawsze coś.

Na ten moment przekonuje mnie bardziej, niż np. nowy Pacific Rim.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
No, a ja już widzę, że najlepszy element z gier nie został tu uwzględniony. Lizzie, George i Ralph, to byli zwykli ludzie, którzy przemieniali się w gigantyczne potwory (każdy z innych przyczyn). W trakcie gry mogli wrócić do swojej ludzkiej powłoki i można było ich schrupać... No i fakt, że najwyraźniej robią to na serio. Hm, oryginalne gry to był raczej pastisz klasycznych filmów o potworach, więc spodziewałem się po twórcach adaptacji właśnie zagrania taką kartą.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Rotfl. Ale głupota. Będe w kinie :)

Dobry tagline.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Grało się na C64, na pewno będzie oglądane w kinie;) Oby tylko dali ten kultowy motyw muzyczny:

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Cytując klasyka: No! No, fuck, no!

Tragedia pod każdym względem, wygląda jak sklejka scen usuniętych z San Andreas (Rock znowu przez pół filmu będzie coś pilotować? Fascynujące) i potraktowanego oczywiście ze śmiertelną powagą scenariusza ze studia Asylum.

Niedorozwinięte dziecko Rolanda Emmericha najwyraźniej dostało pracę w Hollywood.

Wybory Rocka trudno w ogóle komentować, ktoś kto miał być nowym Arniem jest... eee... po prostu Rockiem rzucającym gównem o ścianę i sprawdzającym co się przyklei.

Odpowiedz
Boże jaki dramat... W Asylum by to przeszło bo to po prostu takie studio ale Warner macza palce w takim szambie to dla mnie szok. Liczę, że flopnie i The Rock w końcu się zastanowi co odjaniepawla ze swoją karierą.

Odpowiedz
The Rock się masakrycznie marnuje, ale sam trailer bardzo fajny, z chęcią obejrzę film... może nawet w kinie.

Odpowiedz

Będę siedział w kinie i jarał się w opór oglądając tę CGI rozwałkę :D

Niepotrzebny ten "twist" na końcu i zmienienie Rampage w King Konga :D

Odpowiedz
Mam wrażenie że CGI znacznie się poprawiło względem pierwszego trailera.

Legendary pewnie wkurwione, gdyż Warner ich wyprzedził z "Godzilla vs. Kong" :P

Odpowiedz
To wyglada tak pojebanie ze muszę to obejrzeć!

Odpowiedz
Czy teraz każda CGI rozwałka musi mieć w trailerze hip hopowe gówno które w ogóle do niego nie pasuje? Które nie pasowałoby pewnie nawet do trailera filmu o raperach?

Odpowiedz
Robią z tego monster movie, niby ok, ale dalej nie jestem przekonany.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Po filmie na podstawie gry w której nawalają się potwory, spodziewałeś się czegoś innego niż monster movie? :P

Odpowiedz
A tą małpę to zrobili białą żeby było diversity?

Odpowiedz
Heheh, czad. Melduję się w kinie ;]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Obstawiamy czy wiekszym flopem będzie to czy sequel Pacific Rim? :)

To wygląda jak ostatnie filmy Emmericha czyi gromkopierdność nieudolnie przerywana suchymi tekstami. Mechaniczna korpo zabawa bez grama osobowości i szczerości. Chce być bezpretensjonalną rozrywką, a na kilometr śmierdzi nieszczerymi intencjami.

[Obrazek: ahvvitdr.jpg]O, już kolejne Jumanji? :)

Odpowiedz
Cytat:Chce być bezpretensjonalną rozrywką, a na kilometr śmierdzi nieszczerymi intencjami.

Hej, to nie wątek o DCEU ;]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon