Rampage (2017)
Tam w Warnerze naprawdę musi im brakować pomysłów. Ostatnio postanowili zekranizować to:

Srsly?
W sumie niech to od razu dołączą do swojego uniwersum z Godzillą :P

Trailer:

Wciąz mam nieodparte wrażenie, że Dwayne nie wie, co robić ze swoja karierą i pcha się do wszystkiego co mu zaproponują.
Tak to przynajmniej wygląda. No ale przynajmniej CGi daje radę, tylko po co nam kolejny King Kong?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Wbrew pozorom, "Rampage" jest jedną z gier, która ma całkiem zawiłą fabułę a nawet kilka alternatywnych jej wersji i w zasadzie nie ma zgodności, co do tego, która z nich jest kanoniczna. A w samym naparzaniu się mutujących w kilkupiętrowe monstra ludzi też drzemie pewien potencjał, z którego można utkać efekciarskiego blockbustera... Grałem na C-64 i w związku z tym czekam.

P.S. Polecam poniższy materiał o oryginalnej grze i jej licznych iteracjach.

"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Wielkie potwory sie bijo? Obowiązkowo jestem w kinie :P

Na plus, że bierze się to "na poważnie", więc może być podwójna beka. Paździerza w stylu nowego "Jumanji" bym nie zdzierżył.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była jedna z tych lepszych ekranizacji gier. Bardziej na zasadzie: "takie głupie, że aż dobre", ale zawsze coś.

Na ten moment przekonuje mnie bardziej, niż np. nowy Pacific Rim.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
No, a ja już widzę, że najlepszy element z gier nie został tu uwzględniony. Lizzie, George i Ralph, to byli zwykli ludzie, którzy przemieniali się w gigantyczne potwory (każdy z innych przyczyn). W trakcie gry mogli wrócić do swojej ludzkiej powłoki i można było ich schrupać... No i fakt, że najwyraźniej robią to na serio. Hm, oryginalne gry to był raczej pastisz klasycznych filmów o potworach, więc spodziewałem się po twórcach adaptacji właśnie zagrania taką kartą.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Rotfl. Ale głupota. Będe w kinie :)

Dobry tagline.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Grało się na C64, na pewno będzie oglądane w kinie;) Oby tylko dali ten kultowy motyw muzyczny:

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Cytując klasyka: No! No, fuck, no!

Tragedia pod każdym względem, wygląda jak sklejka scen usuniętych z San Andreas (Rock znowu przez pół filmu będzie coś pilotować? Fascynujące) i potraktowanego oczywiście ze śmiertelną powagą scenariusza ze studia Asylum.

Niedorozwinięte dziecko Rolanda Emmericha najwyraźniej dostało pracę w Hollywood.

Wybory Rocka trudno w ogóle komentować, ktoś kto miał być nowym Arniem jest... eee... po prostu Rockiem rzucającym gównem o ścianę i sprawdzającym co się przyklei.

Odpowiedz
Boże jaki dramat... W Asylum by to przeszło bo to po prostu takie studio ale Warner macza palce w takim szambie to dla mnie szok. Liczę, że flopnie i The Rock w końcu się zastanowi co odjaniepawla ze swoją karierą.

Odpowiedz
The Rock się masakrycznie marnuje, ale sam trailer bardzo fajny, z chęcią obejrzę film... może nawet w kinie.

Odpowiedz

Będę siedział w kinie i jarał się w opór oglądając tę CGI rozwałkę :D

Niepotrzebny ten "twist" na końcu i zmienienie Rampage w King Konga :D

Odpowiedz
Mam wrażenie że CGI znacznie się poprawiło względem pierwszego trailera.

Legendary pewnie wkurwione, gdyż Warner ich wyprzedził z "Godzilla vs. Kong" :P

Odpowiedz
To wyglada tak pojebanie ze muszę to obejrzeć!

Odpowiedz
Czy teraz każda CGI rozwałka musi mieć w trailerze hip hopowe gówno które w ogóle do niego nie pasuje? Które nie pasowałoby pewnie nawet do trailera filmu o raperach?

Odpowiedz
Robią z tego monster movie, niby ok, ale dalej nie jestem przekonany.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Po filmie na podstawie gry w której nawalają się potwory, spodziewałeś się czegoś innego niż monster movie? :P

Odpowiedz
A tą małpę to zrobili białą żeby było diversity?

Odpowiedz
Heheh, czad. Melduję się w kinie ;]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Obstawiamy czy wiekszym flopem będzie to czy sequel Pacific Rim? :)

To wygląda jak ostatnie filmy Emmericha czyi gromkopierdność nieudolnie przerywana suchymi tekstami. Mechaniczna korpo zabawa bez grama osobowości i szczerości. Chce być bezpretensjonalną rozrywką, a na kilometr śmierdzi nieszczerymi intencjami.

[Obrazek: ahvvitdr.jpg]O, już kolejne Jumanji? :)

Odpowiedz
Cytat:Chce być bezpretensjonalną rozrywką, a na kilometr śmierdzi nieszczerymi intencjami.

Hej, to nie wątek o DCEU ;]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon