Recenzja Simpsons the Movie
Od razu zaznaczam że jestem tu nowy i nie wiem jak takie rzeczy powinno sie załatwiać ale chciałbym zwrócić uwagę na pewien błąd. Karol w swojej recenzji "Simpsons the Movie" pisze "jest skąpy i nieczuły bogacz Pan Smithers". Tutaj chciałbym zaznaczyć, w imieniu fanów serialu że jedynym skąpym i nieczułym bogaczem serialowym jest Pan Burns, a Smithers jest jego pomocnikiem, asystentem. Dziękuje i nie wiem czy dobrze sie z tą sprawą zwróciłem ;P :oops:

Odpowiedz
Na stronie głównej forum masz dział 'strona kmf', a tam wątek 'błędy, literówki itp.' - tam powinno się takie rzeczy pisać. ;)

Odpowiedz
Aaaa tam i tak ważne, że nie w Księdze Gości strony KMF. :)

Przeniosłem temat do działu Strona KMF.

Odpowiedz
Ale wstyd :(. Błąd z pośpiechu, nie wiem jak mogłem się tak pomylić. Chociaż jakby nie patrzeć, nie jest to aż tak duży błąd - chyba po prostu z pośpiechu przyszedł mi do głowy Smithers (w końcu Burns najczęściej powtarza "Smithers!") :). Mam nadzieję, że mimo to recenzja jest ok ;).

Odpowiedz
Jeśli chcesz to jakoś poprawić, to daj znać. ;)

Odpowiedz
Recenzja jest naprawdę dobra ;) A co do filmu to też świetny.. tylko gdyby nie ten dubbing. Ech.. Naprawdę muszę obejrzeć wersję oryginalną. Bo bez "D'oh", czy "Mrrrrr.." ten film to nie to samo...
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon