Recenzja avpr by Adam Łudzeń-czyli dziecko w roli recenzenta
Mental: dla mnie osobiście Alieen (od razu mowie, że nie znam faceta...
jeszcze nie znam:)) to inteligentny gość i pełen szacunek dla niego, ale
fakt jest faktem - recenzja avpr trąci onetem na kilometr. mam nadzieje,
ze Alieen nie będzie sie bulwersował i przyjmie moja opinie na klatę niczym
rasowy samiec:) zresztą jakby kto pytał to obydwaj urwaliśmy sie z onetu:)

Przyjme to na klate niczym cios karate (niesmieszny tekst autorstwa
Jakuzziego, ROTFL). Nie lubie oceniac swoich recenzji, ale wydaje mi sie,
ze uznawanie ja za nedzna to lekka przesada. Nie jest to rzecz jasna
zaden wybitny tekst - ot, zwykla recenzja pisana prostym jezykiem,
pod mocnym wplywem filmu i cholernie subiektywna - do tego jestem
sie w stanie przyznac, bo nie jest to zadna tajemnica...
A L () E E N

Odpowiedz
Wtrącę swoje trzy grosze - AVPR widziałem, recenzję Alieena czytałem i zdania Alieena wzgledem filmu nie podzielam, ba, sam się poniekąd zaliczam do tych, którzy snuli obawy w oparciu o trailer, że film może być słaby. Ale zawsze byłem zdania i przy tym pozostanę, że krytykować można w recenzji błędy merytoryczne, a akurat pod względem merytorycznym Alieen nie zawodzi i dostarcza w recenzji sporo informacji, których przypuszczam większość nastolatków podjaranych samym widokiem obcego by nie dostarczyła, co mnie zresztą wcale nie zaskoczyło bo nie znam większego znawcy tego tematu od Alieena, a jeśli ktos ma wątpliwości odsyłam do rozszyfrowania nawiązań w AvP autorstwa właśnie Alieena. I co mnie dziwi Fury161 to fakt, iż nie zauważyłeś w recenzji Alieena niczego poza tym że film mu się podobał. Miał prawo i chociaż gusta mamy z Alieenem bardzo często rozbieżne nie moge mu odmówić tego, że zakręcenie na punkcie obcego i predatora, przez które pomija wiele dla mnie rażących wad, czyni go chodzącą encyklopedią wiedzy na temat tychże. Zgadzam się że recenzja daleka jest od ideału ale była pisana jak sam autor zauważa na gorąco tuż po obejrzeniu i z góry przeprasza za chaotycznośc, a to wszystko jak wiem dlatego, żeby nasi czytelnicy jak najszybciej mogli poczytać coś na temat filmu, który wchodzi na ekrany. Dla mnie Twój wpis Fury jest niestety furiacki, bo nie podjąłeś z autorem dyskusji, tylko zbluzgałeś go za gust, cieszę się że gust masz wyrobiony, szkoda że nie idzie w parze z kulturą dyskusji.

Odpowiedz
Bocian napisał(a):Zgadzam się że recenzja daleka jest od ideału ale była pisana jak sam autor zauważa na gorąco tuż po obejrzeniu i z góry przeprasza za chaotycznośc...

Przeprosiny dobre na wszystko.

Cóż za pogodna filozofia:)

Odpowiedz
Cytat:Dla mnie Twój wpis Fury jest niestety furiacki, bo nie podjąłeś z autorem dyskusji, tylko zbluzgałeś go za gust, cieszę się że gust masz wyrobiony, szkoda że nie idzie w parze z kulturą dyskusji.

Muszę się zgodzić.Niestety był furiacki,aż zanadto.Będąc pod wpływem niezdrowego uniesienia,które udzieliło mi się po przeczytaniu recenzji ,i tym samym kierowany równie niezdrową fascynacją zbluzgania Alieena(jakby to napisał Romeck:byłem negatywnie jeb***ięty :wink:)-postanowiłem założyć ten trochę kontrowersyjny temat,w którym przesadziłem z krytyką jego osoby,za co przepraszam.To był mój błąd.
Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko,że pisząc swoje posty,nigdy,pod żadnym pozorem NIE uważałem Adama za osobę głupią.Jak i również moje wypowiedzi nigdy nie odnosiły się w sposób negatywny do poziomu Jego kunsztu pisarskiego.
P.S. Oczywiście zdania na temat beznadziejnego AvP:R nie zmieniam.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon