Red Dead Redemption
Przecież już w RDR było multi. I w GTA5. I w GTA4.

Odpowiedz
Chodzi mi o przeniesienie ciężaru na multi kosztem single. Coś jak w KalofDjuti. Trzepią grubą kasę na GTA Online i nie dziwota, że im się dolary zaświeciły w oczach. Ja mam niesamowitą alergię na wszelkie elementy sieciowe / mmo / wieloosobowe, więc robię z igły widły, bo równie dobrze kampania może być większa i lepsza niż w jedynce, ale sam fakt, że już coś przebąkują o RDR Online wywołuje we mnie odruch wymiotny, więc nie zwracajcie na mnie uwagi ;)

Odpowiedz
Teraz to już bajki piszesz.:) Skąd w ogóle to podejrzenie? Bo jest siedem postaci na okładce? A w GTA5 było 3 bohaterów.:) Tu pewnie będzie dało się przełączać między siedmioma, bo siedmiu wspaniałych. Ja bym się nie martwił, tym bardziej, że Rockstar to niespełnieni filmowcy i cała para idzie zawsze w singla, a multi zajmuje się inny oddział firmy.

Odpowiedz

Odpowiedz
I just peed a little.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Od soboty stoi u mnie 55-calowy TV UHD (z HDRem), cały sceptycyzm jaki we mnie siedział uleciał po obejrzeniu gameplaya z Battlefield 1 w 4K i 60 fps i tylko żal, że Sony olało napęd UHD, ale coś mi mówi że premiera RDR2 będzie dobrą okazją do nabycia tego sprzętu, a jeśli jeszcze będę mógł zagrać w Uncharted 4 w takiej jakości...

Zwiastun piękny i jak to u Rockstara od razu atakujący masą powalających detali. Czekam bardzo.

Odpowiedz
Mierzwiak i jaki model dokładnie wybrałeś?

Odpowiedz
Samsung KS7000, niestety i mnie dopadł problem odstającej obudowy (dział konstrukcji i kontrola jakości tam chyba nie istnieją) będący bolączką chyba całej serii KS, ale w tej cenie niczego lepszego bym nie kupił. Tak czy siak w przyszłym tygodniu wizyta gościa z serwisu.

Odpowiedz
Premiera RDR 2 przesunięta na 2018 (miała być jesień 2017), są nowe screeny:

https://www.gamespot.com/articles/red-dead-redemption-2-delayed-until-2018/1100-6450238/

Mnie tam w sumie rybka, bo jakimś szalonym fanem jedynki nie jestem (ani w ogóle Rockstara) ale może ktoś uroni łzę.

Odpowiedz
Yup, Rockstar znowu to zrobi:

Szykujcie wolne od pracy na wiosnę :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Szczerze? Nic nadzwyczajnego ten zwiastun nie prezentuje. Jest bo jest, a trzeba się jarać bo Rockstar i kontynuacja RDR. Żadnych informacji o rozgrywce. Wiadomo, że chłopaki kiepskiej gry nie wypuszczą i dla fana jedynki otwiera się wizja nieba, ale...

Odpowiedz
W sumie, zgadzam się z Kluskim. Nie zrozumcie mnie zle, jaram się jak cholera i jakbym miał stawiać kasę, to stawiałbym, że gra wymiecie, no ale własnie tak jak napisał powyżej, to bardziej ze względu na reputacje firmy oraz samą markę RDR, niż to co pokazano w zwiastunie.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Premierę i tak przeniosą na wrzesień / październik, nie wiem po cholerę ta wiosna tam, kto się na to nabierze?

Jestem zaskoczony jak bardzo ten zwiastun po mnie spłynął, kompletnie nic ciekawego, wręcz przeciwnie - potworne wrażenie wtórności.

Jest też coś cholernie wkurzającego w gębie głównego (?) bohatera, bardzo punchable.

Odpowiedz
Nie ma co liczyć na rewolucję, ale względem RDR1 widać zapowiedź większej ilości aktywności, więc możliwe, że znudzi się wolniej. :) I ciekawe, jak wypadnie otwarty świat w porównaniu z Wieśkiem. Zgadzam się jednak, że sam zwiastun jest średni, ciekaw jestem czy i kiedy graczom zacznie się nudzić formuła gier Rockstara.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford
#NotMyLuke

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon