• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Regulamin Forum KMF
Mefisto napisał(a):jeszcze proponuję punkt 15. Użytkownik, który rejestruje się tylko po to, aby zadawać pytania odnośnie matur, filmów, których nie pamięta, dla zgadywania zagadek, etc. winien liczyć się z tym, że jego konto zostanie od razu skasowane lub zbanowane po tygodniu nieudzielania się w innych tematach. - czy coś w tym guście
Zgadzam się z Mefisto. Trzeba wprowadzić w życie;]

Negrin napisał(a):dla którego poruszyłem dziś temat (notabene też nie bez powodu zacytowałem nie tylko post Cravena).

wybacz, negrin, ale naprawdę nie potrzebuje do pomocy ciebie, żebyś mi mówił, co jest kulturalne, a co nie jest. jako duży chłopiec doskonale wiem, kiedy przeginam pale i nie potrzebuje nikogo, by mi to uświadamiał. za posta o waleniu konia nie będę przepraszał. mało tego: z chęcią go powtórzę, jeśli zajdzie taka konieczność. filmy rodrigueza wypełnione są większa obscena i prostactwem niż dylematy, czy walić konia lewą czy prawa ręką.

Powiem tak: poruszyłem temat, bo uznałem, że na to zasługuje. Nie ze względu na którąkolwiek konkretną wypowiedź (święta prawda, że bardzo długo by liczyć "gorsze" teksty niż ten, o którym mówisz), tylko dlatego, że skoro jest rozmowa o zasadach forum, to warto wspomnieć również o jakiejś tam kulturze i poziomie, do których często tutaj można mieć zastrzeżenia. Szukam określenia na ogólny charakter forum i chyba najlepiej pasuje określenie: "chłopięce". Ja uważam, że to szkoda. Ktoś inny może uważać inaczej. Stąd pole do dyskusji. Nie czuj się taki urażony, twardy bądź ;)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

a ja powiem tak: jeśli chodzi o tępienie gówniarstwa, masz moje pełne poparcie. ale pliz, nie właź na mnie, jakbym był jakimś szczylem, co wpadł na forum, żeby sobie bezkarnie poużywać.

Cytat:Szukam określenia na ogólny charakter forum i chyba najlepiej pasuje określenie: "chłopięce".

na oko 90% populacji forum to chłopcy. a co? wolałbyś, żeby było "dziewczęce"?:)
poza tym lepiej, żeby było "chłopięce" niż martwe - a tak niestety wygląda przeważająca większość for o tematyce filmowej.

Negrin napisał(a):Nie po to wymyślono kulturę, żeby jej nie posiadać. Jeśli wiesz, co mam na myśli.

wiem co masz na myśli, ale nie bawmy się od razu w Zakon Braci Dobre Słowo
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Ale trudno nie zauważyć, że to z Metalem przyszły na forum zwyczaje wsadzania kurw i zajebistości do postów w ramach przecinków lub normalnych epitetów, dlatego nie jestem pewien, czy to jego zdanie powinno się uważać za wyznacznik dopuszczalnego poziomu chamstwa w postach. :)

pierdolisz jak potrzaskany:)

każdy, kto choć pobieżnie prześledzi historie rozwoju usług internetowych w krajach słowiańskich, ten od razu zauważy prawidłowość, taka mianowicie, że zwyczaje wsadzania kurw zamiast przecinków pojawiły się równocześnie z rozpowszechnieniem się modemów tepsy - to był przełom. wtedy właśnie obrońcy kultury słowa i dobrego zachowania się przy stole przeszli do defensywy wypierani stopniowo z internetu przez rosnącą w siłe armie dzieci-neo. wszystkiemu zatem winna jest tepsa! jak zawsze zresztą. i microsoft, że zamiast utrudniać prace z windowsem, co ograniczyłoby dostęp do komputera dzieciarni, ciągle ją ułatwia.

Znaczy, skoro to ty byłeś pierwszy który tu zaczął kurwować, to znaczy że jesteś dzieckiem neo? :)

Cytat:jeszcze proponuję punkt 15. Użytkownik, który rejestruje się tylko po to, aby zadawać pytania odnośnie matur, filmów, których nie pamięta, dla zgadywania zagadek, etc. winien liczyć się z tym, że jego konto zostanie od razu skasowane lub zbanowane po tygodniu nieudzielania się w innych tematach. - czy coś w tym guście
skoro modernizacja [?] bierze się za konta userów to co z botami z paragwaju i innych bajecznych krajów których na liście jest pewnie z parę setek?

EDIT
Poprawka, moze jest ich parę dziesiątek. Chyba ktoś robił porządki :smile: Robił?

jestem za.

Mental napisał(a):pierdolisz jak potrzaskany:)

fuckin priceless :D

ja też - choć pewnie dział będzie pękał w szwach od nowych tematów co chwila ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Zastanawia mnie po co został ustanowiony ten regulamin, a raczej od kiedy zacznie obowiązywać. Bo jeśli już obowiązuje, to wypadałoby żeby:
a) zapoznał się z nim dokładnie każdy forumowicz (a z tego co widzę niektórzy nie tylko go nie czytali, ale jak na złość starają się po kolei łamać kolejne punkty)
b) zaczęli go egzekwować moderatorzy

To odnośnie niepisania kilkuwyrazowych, bezsensownych postów. Nie będę wskazywać palcem na konkretne tematy ani tym bardziej osoby, ale jakoś tak prośba DUXa by powstrzymywać się przed forumową watą zapadła mi w pamięć.

ok, spokojna głowa, regulamin zacznie działać może już dziś. wprowadzę odpowiedniego moda tylko, na którego w ostatnich dniach nie miałem czasu [słońce, działka, piwko].

edit: punkty 1 i 2 zostały odpowiednio zmodyfikowane, punkt 15. został dodany.

edit2: Regulamin już na stronie głównej, znaczy to tyle, że obowiązuje 8)

Mam pytanie - w związku z wprowadzonym punktem regulaminu

Kod:
14. Użytkownik, który rejestruje się tylko po to, aby zadawać pytania odnośnie matur, filmów, których nie pamięta, dla zgadywania zagadek, etc. winien liczyć się z tym, że jego konto zostanie od razu skasowane lub zbanowane po tygodniu nieudzielania się w innych tematach.

chcę wiedzieć, czy w moim wypadku prawo zadziała wstecz i moje konto zostaje zbanowane/usunięte? Bardzo proszę administratora o odpowiedź, bo jestem zainteresowany AVTAKiem, jednak jeśli prawo do udziału w nim miałoby zostać mi odebrane, wówczas oczywiście będę symbolicznie udzielać się i w innych tematach, choć to będzie na siłę i tylko w jednym, konkretnym celu.

Z góry dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii.

Rzeczywiście kłopotliwy ten punkt, bo ciężko go będzie tak bezdusznie egzekwować. Na taki problem według mnie nie ma rozwiązania, bo skoro ktoś będzie chciał wykorzystać forum do celów opisanych w tym punkcie to napisze dwa posty w byle jakim dziale, żeby go nie można było regulaminowo uwalić - będzie kryty.

Ja ze swojej strony powiem tylko tyle, że nie będę stawał w obronie poprzedniego stanu rzeczy, choć zupełnie mi się nie podoba ten nowy punkt (a właściwie jego część o udzielaniu się w zagadkach), dość chyba łatwy do obejścia, o czym mówi wyżej ZeroG, i wprowadzony nad wyraz szybko i najwyraźniej pod naciskiem jednego tylko forumowicza. W dodatku, zauważmy, osób biorących udział w konkursie, które pojawiły się na tym forum w tym tylko celu, jest zaledwie dwie. To ci dopiero krucjata! Tak czy owak, ja tylko prowadzę tę grę i tego się trzymam, nie będę dyskutował z ustaleniami władz forum, jakkolwiek, powtarzam, nie podoba mi się ten punkt.

Dodam przy tej okazji, że oczywiście nie ma mowy z mojej strony o jakimkolwiek usuwaniu punktów graczy, którzy po jakimś czasie dostaną zakaz udzielania się na forum, ani tym bardziej przyznawania tych punktów komuś innemu. Tabela zostaje tak jak jest.

Nie chodzi tylo o ZeroG, bo od czasu do czasu zdarzali się tu osobnicy, którzy zadawali tylko jedno pytanie o jakiś film i więcej ich tu nikt nie widział. W moim mniemaniu to nie jest problem, bo jeśli ktoś znał odpowiedź na to pytanie to odpowiadał w dwie sekundy i koniec, no ale skoro władze uznały, że tak nie może być to dla mnie ok.

Tak tylko posty takiej osoby z miejsca będą się rzucać w oczy, tak mi się wydaje. Będą pewnie krótkie i tak napisane na odwal się. Moim zdaniem ten punkt nie jest tak do końca kłopotliwy. Jeśli już taki punkt regulaminu jest to takie osoby jak Zerog niestety muszą z tym pogodzić. Od kiedy Cass rozpoczął Avtaka to na forum zarejestrowało się parę osób tylko po to by się tylko tam udzielać. A tak być nie powinno. To forum filmowe a nie audiotele!
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Dobra, rozumiem taką argumentację. I tylko szkoda, że nikt nie pomyślał o tym wcześniej, żeby zrobić coś w rodzaju ogłoszenia "konkurs tylko dla użytkowników forum". Fakt, ZeroG wejście miał mocne i nie było za wiele czasu na reakcję, ale teraz to wygląda i zalatuje lekkim smrodkiem, jak próba natychmiastowego pozbycia się gracza, który całą resztę zapędził w kozi róg. Normalnie, jak na filmie... OK, z mojej strony koniec dyskusji, niech ten problem dalej rozwiązują władze forum.

ludzie ludziska, nie jesteśmy jakimiś automatami, którzy ślepo i bezmyślnie wpatrują się w regulamin. Jeśli ktoś udziela się tylko w zagadkach - ok (mea culpa, w tym zakresie regulamin został zmodernizowany - to było przeoczenie). A propos, cały Avtak prowadzony jest profesjonalnie - co cieszy 8)

Obecne jego brzmienie wygląda tak:

Użytkownik, który rejestruje się tylko po to, aby zadawać pytania odnośnie matur, filmów, których nie pamięta, etc. winien liczyć się z tym, że jego konto zostanie skasowane lub zbanowane po bliżej nieokreślonym czasie (np. w momencie czyszczenia bazy forum).

Chodzi o to, że od czasu do czasu forum jest zaśmiecane postami ludzi, którzy absolutnie nic wartościowego nie wnoszą do forum. Tacy przypadkowi turyści, którzy szukają tematów maturalnych, chcą coś zareklamować, czegoś szukają i ich obecność na forum sprowadza się do jednego, dwóch pytań i tyle, nie ma śladu po ich obecności. Zalogowali się raz i nigdy więcej nie wrócili. Tacy użytkownicy będą "czyszczeni". Jako admin mam wgląd w dane statystyczne odnośnie każdego użytkownika (kiedy rejestracja, kiedy ostatni raz na forum, podgląd postów) i m.in. na ich podstawie będą podejmowane konkretne działania. Pasi? 8)

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon