Reklamy
Reklamy są wszędzie, więc na forum też zagoszczą :wink:

Od reklam się nie uwolnimy (chyba, żeby przestać oglądać TV) takwięc trzeba nauczyć się z nimi żyć. Są reklamy lepsze i gorsze- jakie wam się podobają, która was rozśmieszyła? Aktóra wprawiła w obrzydzenie?

Chyba większość się ze mną zgodzi, że najlepsze reklamy ma aktualnie Plus GSM. Są śmieszne i ciekawe, na tyle, że chce się je obejrzeć do końca.

Inną fajną reklamą jest reklama Okocima (piwo tylko dla orłów :D )

Mi jeszcze podoba się reklama telewizorów sony (spadające kolorowe kulki po ulicy).
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Postanowiłem przenieść ten temat do działy telewizyjnego ponieważ uważam, że tutaj bardziej pasuje.
O samych reklamach na razie się nie wypowiem, ponieważ o reklamach Plusa dużo już było mówione tu i ówdzie a niczego nowego godnego uwagi ostatnio nie zauważyłem, a przynajmniej w chwili obecnej sobie nie przypominam. No ale ja generalnie to mało telewizji oglądam.
No dobra, wspomnę jednak, że najnowsze reklamy z Mumio wciąż dają radę, ale o tym i tak wszyscy wiedzą, więc po co ja się w ogóle produkuję :)

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Od reklam się nie uwolnimy (chyba, żeby przestać oglądać TV)

Nie zapominaj o radiu, prasie, bilboardach i inncyh nosnikach reklam.

Plus ma dobre reklamy, ale coraz musi nowe promocje wymyślać by stworzyć reklmę - szkoda że dobrych reklam sieci Plusa nie ujrzymy w przypadku Simplusa.

Cytat:Mi jeszcze podoba się reklama telewizorów sony (spadające kolorowe kulki po ulicy).
Reklama fajna, ładnie się ogląda. Jednak zawsze jak ją widze to nie wiem o jaki produkt jest reklamowany.

Wcześniej dobra i orginalna była reklama telewizorów (tam gdzie sąsiad odebrał przesyłkę) i komórek (pracownik zabrał komorkę na imprezę firmową)
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
A jesli juz jestesmy przy telefonii komorkowej: reklamy Heyah to male, wizualno-konceptowe arcydzielka. Wezmy chociaz ostatni przyklad i Johnny'ego Jedenascie Palcow. Stworzenie fikcyjnej, ale cholernie wiarygodnej postaci, zatrudnienie Manna jako narratora, jedenasty palec jako przekaz 10% promocji, a wszystko w zgrabnym stylu ala dokument o starej gwiezdzie rocka. Wiele osob do dzis zastanawia sie co to za jeden ten Johnny. Mistrzowstwo!

Odpowiedz
jakuzzi ilekroc widze tą reklame przypomina mi sie del toro w snatch :lol:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Jeszcze ostatnia reklama Lecha z marudzącą butelką trzyma poziom :D

Odpowiedz
Lekki przestój zauważam 8)

Na dzień dzisiejszy najlepiej prezentują się reklamy heyah. Ładne wizualnie, ciekawe dialogi i fabuła. Jedne z nielicznych, które lubię oglądać.

Odpowiedz
Mi akurat ostnie reklamy tej sieci komórkowej dobiją. Naśledawnictwo Sin City i ten idiotyczne zdrobnienia nic tylko zmienić kanał. Jednak pod względem technicznym nie mam im nic do zarzucenia.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Na dzień dzisiejszy najlepiej prezentują się reklamy heyah. Ładne wizualnie, ciekawe dialogi i fabuła. Jedne z nielicznych, które lubię oglądać.
A przy tym bezczelne zerżnięcie stylizacji z "Sin City", no ale przyznaję, mnie też się podobają :)

Odpowiedz
Oczywiście, że jest to zapożyczone z Sin City, ale to tylko reklama, a nie polska kinowa podróbka Sin City :wink:

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Oczywiście, że jest to zapożyczone z Sin City, ale to tylko reklama, a nie polska kinowa podróbka Sin City :wink:
A to by nawet mógłby być ciekawy projekt, byłoby z czego się nabijać przynajmniej, jak już "Tylko mnie kochaj" zeszłoby z ekranów :wink:

Odpowiedz
Ostatnio zobaczyłem reklamę bezprzewodowego internetu w sieci era - blue connect. Niby nic szczególnego, ale zaciekawił mnie fakt że wtej reklamie wyraźnie widać logo McDonalda i wyszukiwarkę google - czyżby product placement w reklamach ?

Odpowiedz
Bardzo pooba mi sie nowa reklama Zywca: zrobiona na niby-jednym ujeciu, ciekawa wizualnie, z fantastycznym motywem plumkajacym w tle i ulegajacym pewnym modyfikacjom w zaleznosci od epoki. Pomysl nie jest moze znakomity czy oryginalny, ale wykonanie zasluguje na piateczke.

Natomiast nie potrafie, do cholery jasnej, zrozumiec, co wspolnego ma murzynski tylek z panelami podlogowymi. Czy ktos moglby mi to jakos sensownie wytlumaczyc? ;)

Odpowiedz
bardzo fajna jest też reklama Play Station z górą z ludzi, zmieniającymi się na szczycie osobnikami i piosenką młodziutkiej Shirley Temple w tle.

Johny jedenaście palców też był dobry, ja uwierzyłem że naprawde był taki ktoś :)

Odpowiedz
poszukuje pierwszych polskich reklam Baltona, Pewex, prusakolep itd gdzie mozna znalesc ?

Odpowiedz
Nienawidzę, niecierpię nowych wyborczych reklam. Jak widzę Tuska, który co pasmo reklamowe atakuje mnie tym "Razem" mam ochotę go udusic.

Odpowiedz
Czy ja wiem... Lepsza Tuska morda niż ludzi trzymających władze teraz. No i reklama jego to ciekawe nawiązanie do reklamy wyborczej Clintona. Motyw z białym misiem w tle ten sam. No i oczywiscie obecny prezydent rzucający gromy z tv na każdym kanale też ;)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
To raczej było nawiązanie do formatu jaki zaprezentował Bush podczas swojej kampani wyborczej, kgdzie z TV rzucał hasła jego konkurent do prezydentury.

Odpowiedz
Ło to ja kiepskie źródło mam :oops:
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
JA i tak wole Czasowstrzymywacza :) lub Wstrzymoczasowywacza :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości