Reklamy
Nie trawię tego gościa w filmach/serialach ale to było świetne.

Odpowiedz
Pewnie więcej zarobił na tych reklamach niż na "Niezniszczalnych" :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Na pewno więcej niż na T4.:)

Odpowiedz
On grał w T4? :)

Odpowiedz
Dosłownie cała jego rola w gotowym filmie:

[Obrazek: 009TMS_Terry_Crews_001.jpg]

Miał większą, ale studio tak pocięło film, że ostało się tylko ujęcie z jego trupem. :D

Odpowiedz
Jeżeli przy Old Spice to to też jest fajne.

Odpowiedz
Czy ktoś wie, gdzie można wyhaczyć stare reklamy? Konkretnie szukam żywcowej reklamy z podkładem INXS - "Strangest Party" (This are the times), ale póki co moje google-fu mnie zawiodło.

Odpowiedz
Reklama Bolsa

Kilka ciekawostek:
- za reżyserię odpowiadał Sławomir Idziak,
- za scenografię Alan Starski,
- za plan posłużyła hala wysokich napięć w Warszawie.

Kilka zdjęć z planu:
[Obrazek: bols2.jpg]
[Obrazek: bols3.jpg]
[Obrazek: bols4.jpg]

Odpowiedz

Odpowiedz
Kevin Bacon w dość zabawnej reklamie :)

Odpowiedz
This video is not available.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(17-12-2012, 09:53)Hitch napisał(a): This video is not available.
hmm.. może nie jest dostępne w Polsce. Ogólnie reklama Film Store, w której Bacon występuję jako 5 różnych postaci z własnych filmów. Może gdzieś będzie dostępne jak ktoś chce zobaczyć. Wrzucić drugiego linka nie mogę bo nie wiem który będzie działał w Polsce. Mi wszystkie działają.

Odpowiedz

Odpowiedz
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/16074/jak-naprawde-widza-nas-inni

Pomysłowe.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Jedna z najlepszych reklam ostatnio:

Plus słabsza (muzyka) wersja rozszerzona:

Odpowiedz
Rzeczywistość w reklamach:
http://www.cracked.com/photoplasty_665_23-strange-assumptions-advertisements-make-about-you/

Powinno być w banałach :).

Odpowiedz
Co prawda samochód mi się tak sobie podoba, ale obsada, plus muzyka Alexandre Desplata w tle robi wrażenie:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości