Rodzaje pudełek
Z "okienkiem", czy bez? :D

Odpowiedz
bezokienkowa, kartonowa standardowa koperta zalaczona do gazety :wink:

a fachowo?
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Hmmm... fachowo pewnie będzie "koperta do wydania promo". :)

Odpowiedz
Military, książeczki to nie mit. Mam "Panią zemstę" z Gutka, wydanie jednopłytowe w zwykłym amarayu, po prawej stronie jest płyta, a po lewej całkiem klimatyczna książeczka, włożona za takie haczyki jak instrukcje w grach. Marne osiem stroniczek, ale dla fana zawsze coś :D
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
Gutek często daje książeczki do swych filmów (nie mylić z 1-2-stronicowymi wkładkami).

Odpowiedz
a myslalem ze wkladki sa dla kobiet :wink:
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Np. takiej Australii jest masa wydań w takich przewypaśnych skrzyneczkach:
[Obrazek: 794039.jpg]

Dwa pytania:
1. Jak to się nazywa?
2. Czy to można normalnie postawić na półce jak zwykle wydania?

Odpowiedz
może po prostu 'metal box' ?
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
Też mi się wydaje, że to się nazywa "metal box". Chyba nawet widziałem taki podpis pod jednym z takich pudełek w Anglii (pudło z krótkometrażami z serii Wallace i Gromit - miła rzecz :) ).

Odpowiedz
No nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisałem tu (najwyzej mod przeniesie).

Pierwsze wydanie Matrixa było w znienawidzononym przeze mnie pudełku typu ASH-TRAY, jakiś czas temu wydano wersje z lektorem i tu pojawia się moje pytanie: czy wydanie z lektorem też jest w ASH-TRAYu, czy może zlitowali się i dali w AMARAYu?

Odpowiedz
W amarayu.

Odpowiedz
Tak z ciekawości, czy to wydanie z lektorem zawiera nadal to kretyńskie tłumaczenie (Trójca, Obojnia, Szyfrant, Macierz)?

Odpowiedz
Przyłaczam się do pytania. Co oznaczały te dwa po środku? :D

Odpowiedz
Szyfrant =~ Cypher, Obojnia=~Switch :D

Odpowiedz
hehe, najlepsze jest to, że w czasie filmu tłumaczyli słowo z tytułu (Matrix-Macierz), a sam tytuł zostawili oryginalny ;)

Odpowiedz
jak wyglada wizualnie "metal box" w srodku?

Odpowiedz
Nie wiem czy wszystkie metalboksy są takie same, ale tu masz na przykład od środka metalowe pudełko Death Proof:

[Obrazek: img0844yk1.jpg]

Odpowiedz
A cóż to za wydanie ? Z jakiego kraju ?

Odpowiedz
Z USA. Jakaś edycja w bonusową płytą, ze sklepu bestbuy.com ale teraz już jej tam nie ma widocznie była limitowana:

[Obrazek: deathproofgo7.th.jpg]

Odpowiedz
Ehh, wypas, ciekawe co dostaniemy w Polsce.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości