Rodzaje pudełek
Jak pudełko będzie wyglądało jak polski plakat, to się pochlastam.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
trzymam za słowo :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tak sobie przeglądam i się jednak nie musiałem pochlastać : )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
A widziałeś reklamę sracza ? :)

Odpowiedz
Ano widziałem - na szczęście umowa była o okładkę : )
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
na avatarze jesteś czerwony, więc ok :P

Odpowiedz
Huh, troszkę przesadziłem :D
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Przyłączam się do Romecka, też uwielbiam pudełka ASH-TRAY. Mam w takim wydaniu m.in.: "Matrix", "Blade Runner", "JFK", "Superman", "FreeJack", "Perfect storm", "L.A. confidential", "HEAT", "Gremlins", "Mars Attack", "Dead calm", "Demolition man", "Iron Giant" i całą kolekcję Kubricka ;). Szukam wciąż "Mavericka" w tym wydaniu - jak ktoś ma i brzydzi się ASH-TRAYami, chętnie odkupię ;). Ostatnio na Słowacji miałem w rękach "Rój" w Ash-Trayu, ale 50zł na nasze kosztowało, więc z bólem serca - nie kupiłem :(.
"It's alive!"

Odpowiedz
Ja własnie z powodu ash-traya w którym je wydano do dzisiaj nie kupiłem Gremlinów (mam tylko dwójkę). Nie mam ani jednego filmu w takim pudełku i zasadniczo staram się takich wydań unikać.

Cytat:Tak z ciekawości, czy to wydanie z lektorem zawiera nadal to kretyńskie tłumaczenie (Trójca, Obojnia, Szyfrant, Macierz)?

Owszem. Zawiera. Ale tylko w napisach, lektor jest "normalny".

Odpowiedz
Ja mam Willy'ego Wonke, który jest filmem zasadniczo słabym :/.

Odpowiedz
DUX napisał(a):Przyłączam się do Romecka, też uwielbiam pudełka ASH-TRAY.
Może Cię zainteresują aukcje tego człowieka:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2145295&gr_id=20627&nolimit=1&order=t

Wśród pudełek, które ten ktoś sprzedaje jest bardzo dużo właśnie ash-trayów. Może znajdziesz coś ciekawego. Zwróć jednak uwagę na zdjęcia i upewnij się, że pudełko nie ma żadnych naklejek, napisów, itp. Ja kilka dni temu kupiłem od niego ash-traye do Wywiadu z wampirem, Epidemii, Ściganego, Negocjatora i Kuli - wszystkie w IDEALNYM stanie.

I jeszcze coś - może Cię zaciekawi - miałem ash-traya, w którym wyłamały mi się ząbki trzymające płytę, ale tektura była w stanie idealnym. Niby ładny, ale wiesz... I miałem też ash-traya, który był zniszczony, ale plastikowa tacka była idealna. I zawsze bałem się spróbować z dwóch zrobić jedno - nie wiedziałem czy to jest jakoś zaciskane, zagniatane, wsuwane, itp. Po prostu bałem się zniszczyć. Ale zupełnie przypadkiem odkryłem, ze to BANALNIE proste i w ogóle nie ryzykowne - to się zwyczajnie "odpina". Jeśli ktoś jest ciekaw jak to się robi, to niech da znać - chętnie podpowiem, albo nawet zrobię zdjęcia.

Odpowiedz
romeck, powinienes miec przed nazwiskiem - zamiast banalnego dr - "ash-tray expert" :)

Odpowiedz
Ja bym się tylko chciał dopisać do Klubu Fanów Ash-trayów :) Co prawda mam w takim pudełku tylko "2001", "Blade Runnera", "Matrixa" i "Wild Bunch", ale chciałbym więcej. Zaraz obczaję tego gościa z allegro :)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
ja z Ash Trayów mam tylko jednego do Untouchtables : )
http://www.allegro.pl/item297366153_nietykalni_edycja_specjalna_folia.html
To jest Ash Tray, nie? : )
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie, to raczej digipak.

Ash-traye to stare wydania wyłącznie Warner Bros / New Line Cinema.

Poza tym na początku tego tematu są fotki, m.in. ta:

[Obrazek: 05.jpg]

Odpowiedz
Też jestem zwolennikiem Ash-traye. Swego czasu polowałem na Training Day wydany waśnie w tej o to formie. Niestety we wszystkich wydaniach tego typu płyta latała strasznie luzem i po rozpakowaniu przez sprzedawcę podziękowałem serdecznie. Ostatecznie kupiłem wersje w plastiku :P.
Ash-traye w mojej kolekcji :
Robin Hood Prince of Thieves
Shining
Last of the Mohicans
Heat
Goodfellas
No Escape- Kolonia karna
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
No to skoro tak, to ja wymienię swoje:

- Zabójcza Broń
- Zabójcza Broń 2
- Zabójcza Broń 3
- Zabójcza Broń 4
- Upadek (Falling Down)
- Słodki Listopad
- Podaj Dalej
- Negocjator
- Jezioro Salton
- Ocalić Nowy Jork (Fail Safe)
- Epidemia
- W sieci zła (Fallen)
- Ścigany
- Wywiad z Wampirem
- Kula (Sphere)
- Majestic
- Płonące Siodła

Odpowiedz
moje to jak do tej pory tylko "pomiędzy niebem a ziemią" (:
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
takie pytanie do znawców: rozwaliła mi się tacka w boxie Firefly - czy mam gdzieś szansę dostać takie pudełko ? Generalnie wszędzie gdzie widzę takie pudełka są o połowę węższe (albo raczej Firefly jest cholernie grube :D ) albo po prostu z dupy. Już pomijam sam fakt, że zamknięcia (czy też mechanizmy trzymające w ryzach płyty) w nim są całkiem oryginalne - mam szansę gdzieś dostać podobne pudełko czy bez szans?

Odpowiedz
Mój pierwszy Ash-tray:

[Obrazek: img8156dn1.th.jpg] [Obrazek: img8153ts3.th.jpg]

Rodzaj pudełka bardzo mi się podoba, szkoda, że już nie spotkany wśród nowości. Jednakże w tym wydaniu bardziej niż ash-tray zaciekawiła mnie dwuwarstwowa płyta, z jednej strony film w 4:3, natomiast na drugiej stronie w 16:9 - nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

Przy okazji proponuje jakoś uaktualnić zdjęcia rodzajów pudełek.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości