Ankieta: Jak oceniasz "Rogue One: A Star Wars Story"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY]
U mnie to samo. Jak będzie spin-off z okresu NT albo wcześniej, to wtedy nawet jeśli fabułą nie będzie się kręcić koło Jedi, to najpewniej jakiś się pojawi, bo było ich sporo w galaktyce, ale w Rouge One raczej nie ma opcji, chyba, że polecą po bandzie i wymyślą jakiegoś innego Jedi co przetrwał rozkaz 66.

Odpowiedz
Przypuszczam że mimo wszystko niestety jakoś jednak wykombinują żeby jakiś tam Jedi i miecz świetlny się pojawił.

Odpowiedz
Czekajta, to ma być film o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci? Każdy, kto grał w tę grę, wie jak to wyglądało:

[Obrazek: swbestgames_07.jpg]

Jeśli byłaby to ekranizacja Dark Forces, ojezuuu, ale bym kremił w spodnie.

Odpowiedz
Oż cholera. Ale atak nostalgii. Dzięki, już wiem w co będę grał wieczorem Uśmiech
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
OFICJALNIE:
http://www.starwars.com/news/josh-trank-departs-star-wars-anthology-film

Josh Trank opuszcza projekt.

NIEOFICJALNIE:
http://www.hollywoodreporter.com/news/inside-a-star-wars-firing-792933

Josh Trank został zwolniony gdyż odpieprzała mu szajba na planie Fant4stic.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ciekawe czy w tym wypadku "odpieprzała mu szajba" = nie chciał słuchać producentów?

Odpowiedz
Bardzo dobrze, wolałbym żeby twórca czegoś tak gównianego jak Chronicle nie zbliżał się do żadnej marki, która ma dla mnie znaczenie.

Odpowiedz
Ja tym bym im nie ufał.. Wskaże nadal trzymają Edwardsa :>

No i ogólnie.. ekipa odpowiedzialna za tą "Antologie" jest bardzo mehowa.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Nowe+roboty+i+klimat+oldskulowego+kina+wojennego+w+%22Rogue+One%22-111913

Nowe informacja na temat Rogue One.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Same fajne informacje, ale ileż to razy przy różnych okazjach zapowiadano mrok, powagę i oldschool, a potem wszystko się rozmywało w pg13-papce. Wiem, że to niemożliwe, ale kurde jednego skromnego spin-offa by mogli zrobić z Rką.

Odpowiedz
W PG-13, a nawet w PG da się robić bardzo mroczne filmy  - "Diuna" Lyncha, "Legenda" Scotta, "Beetlejuice" Burtona, "Raport mniejszości" Spielberga, "Beowulf" Zemeckisa. Przecież w tych głupich kategoriach chodzi wyłącznie o przemoc, goliznę i fucki (których SW nigdy specjalnie nie potrzebowało), nitk nikomu nie broni zrobić mrocznego, poważnego film bez wspomnianych elementów.

Dzisiaj problemem bardziej jest ugrzecznianie filmów na siłę - pokazywane postrzały bez krwi (po co?), śmieszne przekleństwa zamiast fucków (po co?) i sceny seksu w ubraniach (po co, no po co?). Wydaje mi się jednak, że Edward w "Godzilli" dość dobrze sobie z tym poradził. Film był średni, ale moim zdaniem nie sprawiał wrażenia ugrzecznianego na siłę - mogło być więcej creepy stylówy, ale to już wina reżysera, a nie kategorii.

Odpowiedz
Przy okazji newsów o Hateful Eight wspomina się, że Rogue One ma być częściowo lub w całości kręcony na 70 mm!

Odpowiedz
Tylko, że pewnie i tak na cyfrze syfrze.

Odpowiedz
Ja bym tam znalazł zastosowanie dla Rki w Star Warsach. Jedi robiący dobrze jakiejś kobiecie Mocą na przykład Duży uśmiech

Odpowiedz
(13-06-2015, 17:24)Albertino napisał(a): W PG-13, a nawet w PG da się robić bardzo mroczne filmy  - "Diuna" Lyncha, "Legenda" Scotta, "Beetlejuice" Burtona

Taa, tylko czemu przywołujesz filmy z kompletnie innych czasów? Dzisiaj każdy z tych tytułów, o ile w ogóle by powstał, dostałby pewnie ostrą Rkę, ewentualnie załapałby się na PG-13, gdyby wyglądał tak chujowo, jak co drugi współczesny blockbuster.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ponoć Forrest Whitaker negocjuje swój występ w Rogue One.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Rebels:_The_Siege_of_Lothal
Za 4 dni kolejny TV-Movie godzinny "Rebeliantów" Uśmiech Będzie dużo Vadera, będzie Ahsoka Oczko także pojawi się Lando (!), Emperor. Może być ciekawie Oczko

Co do "Rogue One" i spin-offów to pomimo bycia mega fanem SW, to podchodze do tego z ogromną ostrożnością. Boje się, że Disney stworzy kolejne uniwersum na zasadzie MCU - ilość a nie jakość i na 1 dobry film przypadnie po 3-4 słabe spin-offy. Najlepsze spin-offy jakie SW posiada i które nie zawodzą, to te książkowe z Legends (chociaż fanem EU nigdy nie byłem, to niektore pozycje naprwde uważam za kozackie) np. Kenobi, Plagueis, Maul Lockdown etc.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(16-06-2015, 10:12)szopman napisał(a): Za 4 dni kolejny TV-Movie godzinny "Rebeliantów" Uśmiech Będzie dużo Vadera, będzie Ahsoka Oczko także pojawi się Lando (!), Emperor. Może być ciekawie Oczko
Zgodziłbym się, że może być ciekawie, gdyby to nie był Star Wars: Rebels, który jest przeciętnym serialem.

Odpowiedz
Przeciętne? To gówno straszne jest Język Zaryzykuję stwierdzenie że nawet gorsze od "The Clone Wars".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie napisałem, że to gówno tylko dlatego, że obejrzałem pierwsze dwa odcinki, może potem bywa lepiej :p

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon