Ankieta: Jak oceniasz "Rogue One: A Star Wars Story"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY]
Też podejrzewam, że chodzi o trzy, wiadome już spin-offy, a redaktorzyny nie zaczaiły i sobie trylogię dopowiedziały.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
http://www.fakingstarwars.net/2016/01/07/rogue-three-the-rogue-anthology-is-a-trilogy/

Nazwa strony mówi sama za siebie ale pewnie ktoś na taki pomysł w Disney wpadnie.

Rogue Two to to zdobywanie planów DSII z Bothanami, Rogue Three to... tak, zgadliście - zwiad przed atakiem na Starkiller Base.

Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?time_continue=187&v=LJyxPDEvo9U Miałem sobie odpuścić już ten serial, ale po tym trailerze już nie moge się doczekać kolejnych odcinków ! Uśmiech
A najbardziej mnie ciekawi Vader vs Ahsoka Uśmiech Czyżby Maul powrócił ?

+ http://movieweb.com/rogue-one-star-wars-darth-vader-james-earl-jones/
Co o tym myślicie ? Uśmiech Jakby okazało się prawdą, to zacząłbym czekać na ten spin-off Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Z jednej strony nie czekam specjalnie na spin-offy, z drugiej - jeszcze raz zobaczyć Vadera? I to na wielkim ekranie!

Odpowiedz
Generalnie na ten cały "Rogue One" to ja wgl nie czekam. Nie interesują mnie losy jakieś tam grupki rebeliantów i jak ukradli te plany. Raczej star warsowe spin-offy mam gdzieś, ale jeśli plotka się potwierdzi i zobacze tam Vadera i to z głosem J.E. Jonesa, to na "Rogue One" będę oczekiwał niewiele mniej niż na Ep 8 Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Przecież odkąd zapowiedzieli o czym "Rogue One" w ogóle będzie, występ Vadera był w zasadzie pewniakiem.

Odpowiedz
Krążyły nawet plotki o cyfrowym zmartwychwstaniu Petera Cushinga.

Odpowiedz
Niby tak. Ale domysły a potwierdzone info to co innego Oczko gdyby było tak jak piszą w newsie tj.
to naprawde moje zainteresowanie filmem by wzrosło 10-krotnie Oczko

Cytat:Krążyły nawet plotki o cyfrowym zmartwychwstaniu Petera Cushinga.
Też bym nie miał nic przeciwko Oczko

Odpowiedz
Tak mi się przypomniało, a propo wykradania planów. Uśmiech
[Obrazek: 2015-01-02-ROTJ-100.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Mnie z kolei Rogue One ciekawi najbardziej. Film o Solo czy Fetcie to typowy skok na pieniądze fanów, tutaj (tak, tak, wiem, że wszystko robią dla pieniędzy) widać jakiś pomysł.

Ej, całkiem klawy ten zwiastun Rebels.

Odpowiedz
(16-01-2016, 13:03)szopman napisał(a): Niby tak. Ale domysły a potwierdzone info to co innego Oczko gdyby było tak jak piszą w newsie...

Tam jest jeszcze napisane, że... Szykują go do kilku spin-offów. Jakieś bzdety chyba. Ale, że tu będzie - to oczywiste a Tarkina pewnie też ożywią, na kilka scen. Inaczej musieliby dawać nowe postaci złoczyńców
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mam wrażenie, że Rogue One powstaje tylko po to, by przywrócić Vadera na ekrany, ale też wcale mnie nie zdziwi, jeśli sceny z nim będą jedynymi godnymi uwagi czy też wartymi zapamiętania. Z drugiej strony już wolę to, czyli kultową postać w oryginalnym kostiumie ponownie z głosem J.E. Jonesa niż jakieś podróbki Hana Solo.

Odpowiedz
Cytat:Z drugiej strony już wolę to, czyli kultową postać w oryginalnym kostiumie ponownie z głosem J.E. Jonesa niż jakieś podróbki Hana Solo.
Dokładnie ! Uśmiech

Już sb wyobrażam Lorda Vadera na ekranie w kinie <3

Odpowiedz
Vader w Rouge One? Może być, ale wyobrażacie sobie powrót chyba najbardziej kultowej postaci w historii kina, na który nie będziemy tutaj narzekać? Uśmiech najlepiej by było jakby dostał ze 3-4 kozackie sceny, wtedy może to trzymać poziom.

Odpowiedz
Tak, jeśli Vader ma się tam pojawić, to najlepiej jeśli to będzie rola drugoplanowa Uśmiech
Ciekawe czy pokuszą się o tego Tarkina jakoś Duży uśmiech

Odpowiedz
http://collider.com/star-wars-rogue-one-script-christopher-mcquarrie/

Hmm... Jedyny film z tej antologii, na który czekam i.. nie podobają mi się takie newsy. Zwłaszcza w momencie, gdy produkcja zmierza do końca :f
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz

Nie pogardziłbym tego typu sceną w "Rogue One" Uśmiech Swoją drogą, Sam Witwer naprawde robi kawał dobrej roboty podkładając głos Imperatorowi ;o

Co do "Rogue One" - dziwi mnie, że jeszcze ani jednego teasera nie mamy. Do E7 już chyba na 11 m-cy przed filmem był co najmniej jeden teaser. Poza tym na rok wcześniej już mieliśmy info jak nazywają się główni bohaterowie itp.

Odpowiedz
Nie pogardziłbyś piątą wodą po kisielu ze sceny z TESB?

Dlaczego nie jestem w szoku?

Odpowiedz
Bardziej chodziło mi o rozmowę Lorda Vadera z Imperatorem, nie koniecznie będącą kalką tej z TESB jak to ma miejsce na zarzuconym przeze mnie filmiku z "Rebels".
Ale np. rozmowa w stylu "Mój Lordzie, skradziono plany Gwiazdy Śmierci" na końcu etc. Taka krótka rozmowa, cameo Oczko Nie musieliby pokazywać nawet twarzy Imperatora, tylko tak jak w filmiku, sam głos.

Odpowiedz
Łopatologia FTW.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon