SPORT (wszystkie dyscypliny z wyjątkiem piłki nożnej)
Zauważyłem, że nie ma tematu poświęconemu ogólnie sportowi (no chyba, że jest a ja to po prostu przeoczyłem - jesli tak to proszę o linka, a adminów/moderatorów o usunięcie tego zbędnego tematu), dlatego też go zakładam.

Wielki sukces Rafała Majki, który wygrał dzisiaj jeden z etapów TDF. Tutaj końcówka wyścigu z absolutnie fenomelnym komentarzem duetu Jaroński&Wyrzykowski. "Spece" z TVP mogą się uczyć.

Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
No w końcu jakiś Polak wygrywa w TdF, tyle lat oglądałem i nawet nie zbliżali się do czołówki, a teraz jest sukces i co najlepsze można optymistycznie patrzyć w przyszłość, przyszłoroczna Wielka Pętla powinna być fascynująca, bo dwóch Polaków zaczyna dobrze jeździć.

Co do komentatorów, to ja lubiłem Jarońskiego z Wyrzykowskim zanim to było modne :p ale na tym finiszu to nic szczególnie ciekawego nie mówili. Chociaż jak sobie wyobrażę jakby to komentował Szpaku, albo inne gwiazdy z publicznej, to już mnie uszy bolą :)

Odpowiedz
(19-07-2014, 21:05)simek napisał(a): No w końcu jakiś Polak wygrywa w TdF, tyle lat oglądałem i nawet nie zbliżali się do czołówki, a teraz jest sukces i co najlepsze można optymistycznie patrzyć w przyszłość, przyszłoroczna Wielka Pętla powinna być fascynująca, bo dwóch Polaków zaczyna dobrze jeździć.

Co do komentatorów, to ja lubiłem Jarońskiego z Wyrzykowskim zanim to było modne :p ale na tym finiszu to nic szczególnie ciekawego nie mówili. Chociaż jak sobie wyobrażę jakby to komentował Szpaku, albo inne gwiazdy z publicznej, to już mnie uszy bolą :)

Ano, 21 lat. Fajna sprawa, fajne zwycięstwo.

Nie no, fajnie emocje oddali, podobało mi się. Oni i Zimoch absolutny top pod tym względem. Co do Szpaka - pewnie Nibaliego myliłby z Contadorem, Majkę z Kwiatkiem, a gdzieś tam w peletonie jechałby Amstrong :P

Odpowiedz
RAFAŁ MAJKA - KRÓL ALP, KRÓL PIRENEJÓW!

Odpowiedz
LOL, w USA burza, bo koleś przejechał rywala i wszyscy twierdzą, że zrobił to celowo, a tymczasem:

gość dosłownie sam się o to prosił
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No ja uważam tak samo. Poyebany kolo i tyle, mógłby to załatwić po wyścigu.

Odpowiedz
Oglada ktos ME w Zurychu? ;P

Swietny bieg na 3000 metrów z przeszkodami. Zalewski kurczę gasł z każdym krokiem, ale na szczęscie dobiegł do końca i mamy brązowy medal.

Odpowiedz
Oglądał.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
OOo, przeciwko Algierczykowi biegającemu w barwach Francji złożono protest za zdjęcie koszulki przed linią mety. Bardzo dobrze, mam nadzieję, że pozytywnie to rozpatrzą (chociaż szanse marne), a nawet jesli nie to bedzie jakas tam nauczka na przyszlosc zeby nie pajacowac.

Odpowiedz
Przecież dostał "żółć". Nic mu więcej nie zrobią ;)
BUAHAHAHAHA

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,64989,16480419,Lekkoatletyczne_ME__Krystian_Zalewski_ze_srebrem_po.html

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pisałem wcześniej, ale ostatecznie z edytowałem bo nie było jeszcze oficjalnki. Tak czy srak - beka z Araba niesamowita :D Ale z tego co gadali w tv to ten gosciu recydywa - nie raz i nie dwa już odwalał tego typu akcje na mityngach. Jak widać Bozia dała jakis tam talent i umiejetności sportowe, ale rozumem zbytnio nie sypnęła.

Ooo, widze że w tym artykule przez Ciebie wklejonym sa niektóre z jego durnych zagrań. To z maskotą to serio - debil skończony, pogarda dla takich śmieci.

Odpowiedz
O kurde, ale nasi na 800 rozwalili konkurencję :o Złoto i srebro nasze. Szkoda Lewandowskiego bo byśmy mieli triplet :D

Odpowiedz
Nie za dużo byś chciał?

4 na dzień nie starczają? ;)

Odpowiedz
Pisałem to przed konkursem rzutu młotem. Swoją drogą Włodarczyk nieźle nastraszyła tymi dwoma spalonymi rzutami, a później jebs - lewa, prawa, lewa - i rywalki ciężki nokaut. No i brawa dla Fiodorow, której miało na tych ME w ogóle nie być. Cóż - to był dobry dzień!

Odpowiedz
Ale jak zwykle polskie profesjonalne komentatory nie zawiodły.

Już im było mało... już witali się z "rekordem świata". Ja p... ktoś ich powinien (czytaj jego) w końcu zwolnić.

Odpowiedz
Nie od dzisiaj wiadomo, że taki Szaranowicz i Szpakowski są tam dlatego, że to stara gwardia trzymająca władze w redakcji sportowej. Jóźwika w sumie też do nich można zaliczyć - co ten człowiek czasami pierdzieli. Aż się rzut numer dwa Fiodorowej przypomina, która wchodzi do koła po serii rzutów poniżej 70 metrów i kilku spalonych innych zawodniczek. Sympatyczna Joanna rzuca a niesympatyczny Marek z podnieceniem w głosie "świetny daleki rzut... (po chwili pomyślał), ale jednak krótszy" - nasza zawodnika też nie przekroczyła 70 metrów :D

Z tej powiedzmy mega starej gwardii to to najlepszy z nich jest Przemysław Babiarz - jedyny w miarę ogarnięty. Totalnie poziomem do TVP nie pasuje Rudziński i Laskowski - obaj kilka leveli wyżej. A na tle reszty parchów takich jak te wszystkie iwańskie, szczęsne (ten to już w ogóle minął się z powołaniem - często komentuje skoki narciarskie) itd wyróżnia się też Sobczyński - co prawda spokojnie komentuje, ale w miarę merytorycznie, nie ma jakichś większych wpadek.

Odpowiedz
<3

[Obrazek: IMG_6352.jpg]

Odpowiedz
i jest to...?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: IMG_9625.JPG] :)

Odpowiedz
Antiga nie powołał Kurka na MŚ :O

http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16487328,MS_w_siatkowce_2014__Stephane_Antiga_podal_sklad_kadry_.html

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości