Sala Samobójców
Ciekawe czy te obwiesie które sie ostatnio pojawiają to czyjś żart, czy naprawdę poziom napływowych userów jest tak niski...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cytat:Pamiętam do dziś jak byłam w kinie i po scenie końcowej zapadła cisza, nikt z widzów nawet nie drgnął i siedzieliśmy tak w milczeniu kilka minut.

I w tym momencie na sale wpadł James Holmes i światu ulżyło :) 

Odpowiedz
Zostawcie ten film w spokoju, dla mnie to klasyka niezamierzonej komedii :)

Uprzedzają ewentualne pytanie skąd mam te gify... Z netu.

Odpowiedz
Zrobiłem sobie ostatnio powtórkę tego filmu i mam te same nerwy co kiedyś. Choć uznaję film za dobry to nijak nie potrafię sobie nawet wyobrazić jakim cudem chłopaczkowi udało się sterroryzować rodzinę nie wychodząc z pokoju?
A co z jedzonkiem, siusiu już nawet nie wspominając o "dwójce" ? W dodatku ... kiedy rodzice zorientowali się co synuś w tym pomieszczeniu robi (internet)? Czy na pewno potrzebowali specjalistę od klepek aby się o tym dowiedzieć?
Wiele tutaj niedociągnięć. Czy drzwi może były za drogie aby je otworzyć...? Naprawdę wiele tutaj mi nie pasuje i potem to się właśnie tak ogląda nie lepiej niż sra.

Szkoda, że filmowce nie idą w te ślady bo o uzależnieniu od technologii i tych wszystkich dobroci co idą z interneta można by kręcić Dynastie i Klany...
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Okropny film. Miał potencjał...

Chcialbym jakis porządny polski film o problemie z internetem, ale taki nie o przegrywkach no life, tylko taki z eksibicjonizmem facebookowym. Jak młodzi mają obsesję itp, ciągle snapują.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości