Sceny po napisach w premierowych filmach
Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj unikam newsów i wpisów na forum na temat filmu, który miał właśnie premierę lub do tej premiery się zbliża. W związku z tym nie zawsze wiem, czy dana produkcja ma scenę po napisach (w ten sposób ominąłem np. tę z końca Konga). Stąd ten temat - tutaj możecie wrzucać suchą informację, że dana produkcja taką scenę/sceny posiada (oczywiście nikomu nie zabronię wrzucenia w spoilerze opisu sceny).

Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie.

Guardians of the Galaxy vol. 2 (polska premiera 5 maja 2017) posiada PIĘĆ scen w trakcie/po napisach.

Od razu pytam - jest na co czekać w The Fate of the Furious?

Odpowiedz
Nie. Brak scen po i w trakcie napisów
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Phil, ja w ogóle nie znam tego problemu, żebym ominął jakąś scenę, bo KAŻDY film oglądam razem z napisami. Zostaję do końca napisów od niepamiętnych czasów (no dobra, od jakichś dziesięciu lat), bo po prostu lubię posłuchać, jakimi muzycznymi kawałkami mnie jeszcze uraczą. Czasem ktoś z obsługi łaskawie mnie poinformuje, że nie ma sceny po napisach i najwyraźniej nie chwyta, że mnie to wali, bo zostawałem na napisach już w czasach, gdy tego typu sceny nie były na porządku dziennym, chyba że co najwyżej w "Piratach z Karaibów".

Odpowiedz
Chyba tylko dwa razy się omylilem i zostałem do końca napisów a sceny nie było, obydwa z serii X-Men, kolejno "X-Men: First Class" i "Logan". Na "Szybkich i wsciekłych 8" miałem już zostać do końca ale w końcu wyszedłem i dobrze, bo podobno nie było żadnej sceny.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Coś w nowym "Obcym" Scotta?

Odpowiedz
Nic nie ma.

Odpowiedz
Tak podejrzewałem. Dlatego nie jadę tramwajem.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(11-05-2017, 12:46)Phil napisał(a): Coś w nowym "Obcym" Scotta?
http://aftercredits.com/

Odpowiedz
No i temat wyczerpany :)

Odpowiedz
Jest scena po napisach i to podobno kluczowa dla potencjalnego sequela w Piratach.

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/piraci-z-karaibow-zemsta-salazara-jest-scena-po-napisach-1857152

Jest
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Przecież w "Piratach" zawsze są, już od pierwszej części. Byłoby bez sensu teraz nagle zrywać z kilkunastoletnią tradycją.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon