Ankieta: No to kto jest debe
Sly
Arnie
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Schwarzenegger vs Stallone
aktorsko wygrywa Stallone (po Rambo 4 umocni swoja przewagę). ale Arnie spuścił manto Predowi i za to wygrywa.

Odpowiedz
No i Stallone trzyma jakiś tam poziom (chyba nikt myśląc o nim nie przypomina sobie Spy Kids 3 ;)), a Arnie i jego pieprzona polityka.

Odpowiedz
Phil, oceniamy aktorów za ich dorobek filmowy czy za to co robią poza tym?

Co do Sly'a, kilka tytułów: Człowiek Demolka, Sędzia Dredd, Wyścig i wspomniane Spy Kids 3D. Jeśli to jest według ciebie trzymanie poziomu...

Odpowiedz
Sulej : idź z tym avatarem. :P

Odpowiedz
Mierzwiaku, nie rozumiem co chcesz od Czlowieka Demolki. Sedzie Dredd mial bardzo kiepskie momenty jak np. to cale latanie na motorach ale mial tez sporo plusow.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Strummer: co Ci się w nim nie podoba?

A wracając do tematu to uważam, że nie powinno się porównywać ich działalności poza ekranem. W końcu to forum filmowe :)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Co do Sly'a, kilka tytułów: Człowiek Demolka, Sędzia Dredd, Wyścig i wspomniane Spy Kids 3D. Jeśli to jest według ciebie trzymanie poziomu...

no tak, ale teraz masz Rocky i Rambo...a co robi Arnie? bawi się w politykę, bo kino zaczęło mu nie iść - T3, Eraser, 6th day i właściwie wszystko od roku 96 w górę - to się nazywa trzymanie poziomu :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Widzisz, tylko ja ani nikt inny tutaj nie powiedzieliśmy że Arnie trzyma poziom.

Odpowiedz
niemniej jednak porównujemy aktorów, toteż było to porównanie do wymienionych przez Ciebie "osiągnięć" Slaja ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Strummer napisał(a):Sulej : idź z tym avatarem. :P

Sulej, nie idź z tym avatarem. :) Nie jest on z fajnom laskom, ale wybaczamy. Bo TGTB&TU to arcydzieło.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Cytat:taa... 6 czesci Rocky'ego - w każdej to samo

Taa, zwłaszcza w pierwsza i czwarta są identyczne :lol:

Cytat:Sedzie Dredd mial bardzo kiepskie momenty jak np. to cale latanie na motorach ale mial tez sporo plusow.

Dredd mógłby być naprawdę dobry, gdyby nie... cała druga połowa filmu. Mniej więcej do połowy mi się podobało, potem niestety poszło w dół. Ten film powinien trwać ze 30 minut dłużej bo w końcówce to wygląda tak jakby po prostu chcieli jak najszybciej skończyć wykańczając przy okazji wszystkie postacie. Choćby motyw z klonami, które się pojawiają i tyle je widzieli. Zresztą co ja się będę rozpisywał, recenzja wisi na stronie od dawna :P

A T3 to najlepszy film jaki zrobił Arnie w ciągu ostatnich, powiedzmy, 12 lat.

PS. wokół sami transwestyci 8)

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):po 1 - najlepsze role Arniego NIE SĄ lepsze niż najlepsze role Sylwka
Jak ze wszystkim w tym temacie - kwestia gustu. Dla mnie zdecydowanie są.

Gieferg napisał(a):bo jak tu porównać maszynę, która mało co mówi z Rockym?

Racja, rocky obsysa przy terminatorze :D

Gieferg napisał(a):Tak samo Dutch z Predatora w zestawieniu z Rambo z First Blood jest płaski jak naleśnik :P
Ano Dutch zjadłby go na śniadanie :D

Gieferg napisał(a):po 2 - biorąc pod uwagę wszystkie filmy ( a raczej wszystkie role ) stawiam właśnie na Sylwka ponieważ uważam, że całokształt ma bardziej zróżnicowany i po prostu lepszy.
IMO jest zupełnie na odwrót.

Gieferg napisał(a):po 3 - Marion Cobretti jest fajniejszy niż John Matrix :P
Lepszy niż zjazd zepsutym samochodem? Lepszy niż przecinanie kwiatków karabinem? Lepszy niż "przypominam Ci, że to moja słabsza ręka"? Lepszy niż "kłamałem"? Ojjj nie :D

Odpowiedz
lepszy niż "Zielone berety zjadam na śniadanie"? oj nie :)

Odpowiedz
Sly wygrywa. Czemu? Bo on potrafi grac, co udowodnil wiele razy (Rocky 1 i 6, Cop Land, Rambo 1, Oskar...). Poza tym jak ktos wspomnial, Sly potrafi tylko strzelac, a jego umiejetnosci komediowe sa... znikome. Sly swietnie sie czuje w roznych rolach, a ze najlepiej wychodzi mu strzelanie do miliardow wrogow? Tym lepiej. :)

Aczkolwiek Arnold tylko o ulamek punktu gorszy...

Odpowiedz
Cytat:Sly potrafi tylko strzelac, a jego umiejetnosci komediowe sa... znikome. Sly swietnie sie czuje w roznych rolach

:?: Na pewno tak to miało być napisane?

Cytat:Lepszy niż zjazd zepsutym samochodem? Lepszy niż przecinanie kwiatków karabinem? Lepszy niż "przypominam Ci, że to moja słabsza ręka"? Lepszy niż "kłamałem"?

Oczywiście :)

Odpowiedz
No właśnie, chyba miało być "Arnie potrafi tylko strzelac, a jego umiejetnosci komediowe sa... znikome."

Odpowiedz
Military : czytając twojego posta czułem się jakbym oglądał wczesnego Lyncha.

Odpowiedz
Właściwie trudno mi powiedzieć, który lepszy, bo obu nie lubię. Jednak wybiorę Stallone'a, bo podobał mi się ostatni Rocky :) i jego rola w Get Carter.

Wiem, że to marna argumentacja...

Odpowiedz
Mental napisał(a):aktorsko wygrywa Stallone

Jestem ciekaw w jaki sposob do tego doszedles? ;)

Odpowiedz
Arnie byl bohaterem mojego dziecinstwa i tak zostalo ;)
Terminator 1&2+Predator+TR > wszystkie filmy Sly'a, nawet gdyby krecil jeszcze 30 lat.
Arnie ma charyzme, jest bardziej "bad ass", bywa zabawniejszy i odegral role, ktora wyniosla Camerona na szczyt:) Szczerze, za Stallonem nigdy nie przepadalem - Rocky mnie nie zachwycil,wyczyny Rambo mnie krecily jak mialem 8 lat, teraz patrze na to z politowaniem.

PS: obaj panowie ida leb w leb, acz moj glos przechylil szale na korzysc gubernatora4:)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości