Ankieta: No to kto jest debe
Sly
Arnie
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Schwarzenegger vs Stallone
Mój głos wysunął na prowadzenie Stallone'a 8)

Zdecydowanie lepszy aktor, potrafi stworzyć świetne kreacje aktorskie, podczas gdy Schwarzenegger jest sztuczny i drętwy jak drzewo.

Odpowiedz
Popieram -podczas gry legenda Terminatora powoli rozmienia sie na drobne i Arnie zajął się polityką, Stallone pokazał klasę: nakrecił dwa udane filmy, w pewien sposób podsumowujące dwa najwazniejsze epizody w swojej karierze i stawiające kropkę nad "i".

Niektórym nie udały się powroty do swoich wielkich sukcesów (vide "Die Hard 4"), natomiast Stallone zrobił "Johna Rambo" dokładnie takiego jakiego oczekiwali fani -nie ma tu silenia sie na nowoczesnosc, jest oldskulowa jatka, niezwykle mocna, krwista i na dodatek jeszcze brutalniejsza od poprzednich.

Odpowiedz
KrzychuS napisał(a):natomiast Stallone zrobił "Johna Rambo" dokładnie takiego jakiego oczekiwali fani -nie ma tu silenia sie na nowoczesnosc, jest oldskulowa jatka, niezwykle mocna, krwista i na dodatek jeszcze brutalniejsza od poprzednich.
Co ma "oldskulowa jatka" w Rambo do aktorstwa Sly'a? Które, moim zdaniem, jest tu dość marne, Sly gra tu jedną miną i bełkocze jak zwykle.
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
No i tak wlasnie ma byc, stary zmęczony i zgorzkniały Rambo -zreszta powiedzmy sobie szczerze -ja na "aktorstwo" w wykonaniu Stallone i Schwarzeneggera patrze raczej przymruzonym okiem, to nie sa zreszta filmy w których podziwia się kunszt aktorski, chodzi chyba o nieco inny "target"

Odpowiedz
No dobrze ale wciąż nie wiem w jaki sposób oldskulowa jatka w Rambo decyduje o tym że Sly jest lepszym aktorem.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Wcale nie decyduje -jak juz napisalem wyzej, patrze na nich jako aktorów z przymruzeniem oka, raczej jak na "odtwórców" -chyba nie da sie ich oceniac pod wzgledem poziomu aktorstwa, tylko jakosci filmów -obydwaj próbowali z roznym skutkiem grac w gatunkach innych niz akcja, i obydwaj mieli swoje wzloty i upadki.

Odpowiedz
OK.

KrzychuS napisał(a):oboje mieli swoje wzloty i upadki
Oboje? Czyli jeden z nich jest kobietą? :P
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Poprawiłem. Zadowolony ? 8)

Swoja droga dawno nie byłem na tak "czepialskim" forum. No chyba ze to jakis test na cierpliwosc dla kazdego nowego "kota"

Odpowiedz
Arnie już urodził raz dziecko, więc... :).
Alien | The Empire Strikes Back | RoboCop | Batman | Batman Returns | The Shawshank Redemption | Se7en | In Bruges | Inglourious Basterds | Her 

Odpowiedz
KrzychuS napisał(a):Swoja droga dawno nie byłem na tak "czepialskim" forum. No chyba ze to jakis test na cierpliwosc dla kazdego nowego "kota"
To nie czepilastwo, tylko najbardziej elementarne wymagania. Chyba kazdy lubi czytac ladne stylistycznie i gramatycznie posty.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):
KrzychuS napisał(a):Swoja droga dawno nie byłem na tak "czepialskim" forum. No chyba ze to jakis test na cierpliwosc dla kazdego nowego "kota"
To nie czepilastwo, tylko najbardziej elementarne wymagania. Chyba kazdy lubi czytac ladne stylistycznie i gramatycznie posty.

Tego akurat nie mozesz mi zarzucic -jedyny problem to taki ze wrzucam sporo własnych przemyslen i rozmijam sie niekiedy z tematem

Odpowiedz
[Obrazek: beztytuuqv7.png]

:)
Alien | The Empire Strikes Back | RoboCop | Batman | Batman Returns | The Shawshank Redemption | Se7en | In Bruges | Inglourious Basterds | Her 

Odpowiedz
Sly ma minę jakby właśnie obejrzał swój film.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
W ogóle jakoś niedorozwinięcie wyszedł ;). A właśnie, kto się wg was lepiej trzyma? Moim zdaniem Arnie, wygląda po prostu naturalniej :P.

Odpowiedz
Nie "Kto się lepiej trzyma" tylko "Kto się mądrzej odmładza".

Arnie chyba miał liftingi, wygląda dobrze. Sly niestety najwyraźniej się botoksuje, jego zmrożona twarz ma beznadziejny wyraz (te brwi...).
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
[Obrazek: beztytuudi1.png]
Tu dla odmiany A.S. wyszedł dziwnie :).

Odpowiedz
Zdecydowanie lepiej starzeję się Arnold :D

[Obrazek: headline_1169135484.jpg]

Odpowiedz
Hej, nikt nie napisał o roli Arniego w "Last Action Hero"? Podobał mi się ten film. Pojawią się w nim również Sly ;)

Cenię i lubię obydwóch, ale zagłosowałem na Arniego - może dlatego że to mój były idol z czasów przedszkolnych ;)

Odpowiedz
Sylwek rządzi i basta. Arni ma tylko mięśnie a talentu aktorskiego za grosz. Może Sly też nie ma go za dużo, ale na pewno potrafi powiedzieć porządnie dłuższą kwestie niż "AstaLaVista Baby". No i Sylwester potrafi reżyserować.

Odpowiedz
Mimo iż zdobył wiele nominacji do Malin, Stallone już kilkakrotnie pokazał, że potrafi grać (Rocky, Tango i Cash, Na krawędzi, Cop Land, no i oczywiście Rambo). Najlepszym przykładem może być film Cop Land, w którym udało mu się przyćmić nawet Roberta DeNiro.

Arnolda cenię za Terminatora (nawiasem mówiąc pierwszą część uważam za znacznie lepszą od drugiej), pozostałe filmy Arnie'go dobrze się ogląda za pierwszym razem, ale raczej niechętnie się do nich wraca (może z wyjątkiem Egzekutora, który był bardzo ciekawy i trzymał w napięciu). A takie bajeczki w stylu Total Recall, Last Action Hero i True Lies nie przypadły mi do gustu.

Sly miał również porażki, ale Arnie zaliczył ich znacznie więcej. Ale faktycznie, jeśli chodzi o science-fiction to Stallone nie ma na koncie udanych filmów tego gatunku.

Ciekawostka - w 1993 roku powstały dwa filmy, w których obaj aktorzy zażartowali sobie z siebie nawzajem:
- w Last Action Hero, w jednej ze scen Arnie wchodzi do wypożyczalni kaset wideo, a tam plakat Terminatora z udziałem Sylvestra Stallone
- w Demolition Man, Sly trafia do przyszłości, gdzie dowiaduje się, że jakiś czas temu prezydentem był Arnold Schwarzenegger

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości