Ankieta: No to kto jest debe
Sly
Arnie
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Schwarzenegger vs Stallone
mariusz napisał(a):- w Demolition Man, Sly trafia do przyszłości, gdzie dowiaduje się, że jakiś czas temu prezydentem był Arnold Schwarzenegger
Jeszcze się przekonamy, czy na żartach się skończy.

Odpowiedz
Myślę, że link powinien rozstrzygnąć ten wielostronicowy spór :D.

Odpowiedz
Arnie jest świetny :) Dla mnie Predator to najważniejszy obraz z czasów dzieciństwa (uwielbiałem też Aliens oraz The Thing) a o Dutch'u z kumplami gadamy do tej pory

Odpowiedz
Karol napisał(a):Myślę, że TEN link powinien rozstrzygnąć ten wielostronicowy spór :D .
I rozstrzyga. :) Głos na Sylwka.
22.04.2011

Odpowiedz
Ja wcześniej oddałem głos na Arniego. Sylwka też lubię żeby nie było ;) A ten głupawy filmik... coż - każdy ma jakieś wpadki. Sylwek nie jest lepszy:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-1WSPAvT7qE[/youtube]

Odpowiedz
Zdecydowanie Arni. Nie ma się co oszukiwać, obaj nie grali w filmach wymagających od nich aktorskich umiejętności i nie tego się od nich oczekuje. 'Rocky' jest kilka klas za 'Wściekłym Bykiem' z De Niro. 'Rambo' może i wiedzie prym(ew nie...), ale wśród produkcji z Stevenem Seagalem czy Chuckiem Norrisem(oby mnie za to nie skopali), to stanowi dość mocno okrojony fragment kina. Dużo lepszy jest Bruce Willis ze 'Szklanej Pułapki', czy Mel Gibson z 'Zabójczej broni'. Sly, obok Rutgera Hauera w 'Nocnym Jastrzębiu', Kurta Russela w 'Tango i Cash', czy nawet Antonio Banderasa(+ Jullian Moore:) w 'Zabójcach' wypada bladziutko, z wiecznie skwaszoną miną. W moim mniemaniu, stanowi on jedne z najsłabszych punktów swoich filmów.
Jako dużo lepsze widze produkcje z udziałem Arniego. 'Pamięć Absolutna', 'Terminator', 'Predator', 'Bliźniacy', 'Uciekinier', 'Conan' to filmy najmniej o pólkę wyżej(może prócz 'Nocnego Jastrzębia'). Same filmy są dużo ciekawsze. Arnie tutaj wypada dużo sprawniej i nawet można się pokusić, że wiarygodnie - jako terminator, pogromca obcych czy niańka dla dzieci. Potrafi jakoś wzbudzić sympatię i nie udawać, że jego filmy są śmiertelnie poważne i mają nieść jakieś przesłanie.

Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to,
że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.
-- Thomas Jefferson

Odpowiedz
Gdyby zamiast cienkiego Batmana i Robina nakręcili adaptację komiksu Batman/Judge Dredd:Sąd nad Gotham,to Schwarzenegger mógłby zagrać Batmana, a Stallone ponownie Dredda.

Odpowiedz
Arni. Ma po prostu lepsze filmy niż Stallone, którego zresztą też lubię. Głównie za serię o "Rambo".
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Ja wolę Sylwka. Oprócz Rocky'ego i Rambo świetny był w Copland - przyćmił nawet samego Roberta De Niro.
Natomiast Arnie ma na koncie lepsze filmy science-fiction i tylko w tym jest lepszy.
Oprócz tego Stallone ma większe poczucie humoru, co widać po jego filmach, rolach i scenariuszach, które pisze.

Odpowiedz
Ale Sylwek nie ma tak epickiego Bicepsu jak Arnie. Przynajmniej kiedyś tak było:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Zdecydowanie Stallone, a dlaczego ?

- Rambo,
- Rocky I,II,III,IV i Rocky Balboa (V jest do dupy),
- Copland,
- Nocny Jastrząb,
- Cobra
- Ucieczka do zwycięstwa.

Arnie ?
- Terminator I i II,
- Predator,
- Prawdziwe kłamstwa,
- Conan

Sorry Arnie ;)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Terminator 1 i 2, Predator, Prawdziwe kłamstwa, Conan > Rambo, Rocky I,II,III,IV i Rocky Balboa (V jest do dupy), Copland, Nocny Jastrząb, Cobra, Ucieczka do zwycięstwa.

:cool:

Sorry Arahan :wink:

Odpowiedz
Arahan, ale Stallone wygrywa tylko dlatego, że wymieniłeś więcej filmów? :wink:

Odpowiedz
Wymieniłem te które mnie interesowały i tak się składa, że tych w których grał Sly jest więcej. Lubię Arniego, ale Stallone jest dla mnie po prostu lepszym aktorem, posiada pewne (niewielkie) umiejętności. Granie Arniego ogranicza się do grania mimiką i mięśniami.

To moje zdanie, a że wy myślicie inaczej ... cóż, gdyby każdy myślał tak samo to coś takiego jak forum nie miało by sensu ;)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Arahan napisał(a):grania mimiką
Ty patrz, a ja myślałem, że aktorzy grają uszami:P

Odpowiedz
Ktoś tu pisał, że Sylwek się gorzej starzeje...?

[Obrazek: Arnold%20Schwarzenegger.jpg]
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
To zdjecie ma z 10 lat. Teraz musi wygladać znacznie gorzej. Nie wiem kogo obstawiać. Zawsze lubiłem bardziej Schwarza ale Sylwek ma ciekawsze role i jest lepszym aktorem. Choć Arni ma wiecej udanych filmów od niego.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No, akurat 10 lat temu to jeszcze w planach nie było T3, gdzie Arnold wyglądał poprawnie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Bo ostro ćwiczył do T3. No moze przesadziłem z tym 10 lat ale z 5 ma jak nic .

A kto tu wygrywa ?

[Obrazek: arnold_schwarzenegger_fat.jpg]

[Obrazek: stallone.jpg?w=450&h=482]

Sylwester wie co to dobre legalne odżywki. :grin: a nie jakiś crap po którym zawały na stare lata.

Choć troche wygląda jakby mu klate odlali z jakiegoś silikonu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W jednym z wcześniejszych postów napisałem, że Total Recall mi się nie podobał, ale po ponownym obejrzeniu filmu zmieniłem zdanie - to jest bardzo dobry film.
Może to śmieszne, ale film mi się nie podobał z polsatowskim lektorem (chyba Janusz Kozioł), natomiast podobał mi się z lektorem z 'jedynki' (chyba Maciej Gudowski).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości