Ankieta: No to kto jest debe
Sly
Arnie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Schwarzenegger vs Stallone
Autor Wiadomość
KrzychuS
Użytkownik

Liczba postów: 134
27-02-2008 04:20 PM

Hitch napisał(a):
KrzychuS napisał(a):Swoja droga dawno nie byłem na tak "czepialskim" forum. No chyba ze to jakis test na cierpliwosc dla kazdego nowego "kota"
To nie czepilastwo, tylko najbardziej elementarne wymagania. Chyba kazdy lubi czytac ladne stylistycznie i gramatycznie posty.

Tego akurat nie mozesz mi zarzucic -jedyny problem to taki ze wrzucam sporo własnych przemyslen i rozmijam sie niekiedy z tematem
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Phil
I am better.

Liczba postów: 6,632
02-03-2008 07:53 PM

[Obrazek: beztytuuqv7.png]

:)

- Is that all you've got? A cheap trick and a cheesy one-liner?
- Sweetheart, that could be the name of my autobiography.

Mierzwiak
Brooklyn Baby

Liczba postów: 20,598
02-03-2008 08:00 PM

Sly ma minę jakby właśnie obejrzał swój film.

Przepocona skarpeta > Godzilla 2014
Phil
I am better.

02-03-2008 08:03 PM

W ogóle jakoś niedorozwinięcie wyszedł ;). A właśnie, kto się wg was lepiej trzyma? Moim zdaniem Arnie, wygląda po prostu naturalniej :P.

Mierzwiak
Brooklyn Baby

Liczba postów: 20,598
02-03-2008 08:19 PM

Nie "Kto się lepiej trzyma" tylko "Kto się mądrzej odmładza".

Arnie chyba miał liftingi, wygląda dobrze. Sly niestety najwyraźniej się botoksuje, jego zmrożona twarz ma beznadziejny wyraz (te brwi...).

Przepocona skarpeta > Godzilla 2014
Phil
I am better.

09-03-2008 07:34 PM

[Obrazek: beztytuudi1.png]
Tu dla odmiany A.S. wyszedł dziwnie :).

Oconnel
Stały bywalec

Liczba postów: 984
09-03-2008 07:39 PM

Zdecydowanie lepiej starzeję się Arnold :D

[Obrazek: headline_1169135484.jpg]
Scavenger
Początkujący

Liczba postów: 37
09-03-2008 11:02 PM

Hej, nikt nie napisał o roli Arniego w "Last Action Hero"? Podobał mi się ten film. Pojawią się w nim również Sly ;)

Cenię i lubię obydwóch, ale zagłosowałem na Arniego - może dlatego że to mój były idol z czasów przedszkolnych ;)
Hildek
Początkujący

Liczba postów: 34
09-03-2008 11:42 PM

Sylwek rządzi i basta. Arni ma tylko mięśnie a talentu aktorskiego za grosz. Może Sly też nie ma go za dużo, ale na pewno potrafi powiedzieć porządnie dłuższą kwestie niż "AstaLaVista Baby". No i Sylwester potrafi reżyserować.
mariusz
Dużo pisze

Liczba postów: 485
11-06-2008 07:55 PM

Mimo iż zdobył wiele nominacji do Malin, Stallone już kilkakrotnie pokazał, że potrafi grać (Rocky, Tango i Cash, Na krawędzi, Cop Land, no i oczywiście Rambo). Najlepszym przykładem może być film Cop Land, w którym udało mu się przyćmić nawet Roberta DeNiro.

Arnolda cenię za Terminatora (nawiasem mówiąc pierwszą część uważam za znacznie lepszą od drugiej), pozostałe filmy Arnie'go dobrze się ogląda za pierwszym razem, ale raczej niechętnie się do nich wraca (może z wyjątkiem Egzekutora, który był bardzo ciekawy i trzymał w napięciu). A takie bajeczki w stylu Total Recall, Last Action Hero i True Lies nie przypadły mi do gustu.

Sly miał również porażki, ale Arnie zaliczył ich znacznie więcej. Ale faktycznie, jeśli chodzi o science-fiction to Stallone nie ma na koncie udanych filmów tego gatunku.

Ciekawostka - w 1993 roku powstały dwa filmy, w których obaj aktorzy zażartowali sobie z siebie nawzajem:
- w Last Action Hero, w jednej ze scen Arnie wchodzi do wypożyczalni kaset wideo, a tam plakat Terminatora z udziałem Sylvestra Stallone
- w Demolition Man, Sly trafia do przyszłości, gdzie dowiaduje się, że jakiś czas temu prezydentem był Arnold Schwarzenegger
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Craven
Rating: Awesome

Liczba postów: 8,198
15-06-2008 10:57 AM

mariusz napisał(a):- w Demolition Man, Sly trafia do przyszłości, gdzie dowiaduje się, że jakiś czas temu prezydentem był Arnold Schwarzenegger
Jeszcze się przekonamy, czy na żartach się skończy.

http://weglowy.blogspot.com/ - Kosmos jest ciemny i pełen niespodzianek
http://www.facebook.com/WeglowySzowinista - lajkować, lajkować.
"I walk alone and do no evil, having only a few wishes, just like an elephant in the forest."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karol
Stan Marsh

Liczba postów: 2,170
15-06-2008 07:39 PM

Myślę, że
link powinien rozstrzygnąć ten wielostronicowy spór :D.

And what of the children?
Surely they can't be blamed for our mistakes?

Marcus
Początkujący

Liczba postów: 2
27-06-2009 01:53 PM

Arnie jest świetny :) Dla mnie Predator to najważniejszy obraz z czasów dzieciństwa (uwielbiałem też Aliens oraz The Thing) a o Dutch'u z kumplami gadamy do tej pory
majlo
Oksytocyna

Liczba postów: 2,211
27-06-2009 02:45 PM

Karol napisał(a):Myślę, że TEN link powinien rozstrzygnąć ten wielostronicowy spór :D .
I rozstrzyga. :) Głos na Sylwka.

22.04.2011
Oconnel
Stały bywalec

Liczba postów: 984
27-06-2009 03:12 PM

Ja wcześniej oddałem głos na Arniego. Sylwka też lubię żeby nie było ;) A ten głupawy filmik... coż - każdy ma jakieś wpadki. Sylwek nie jest lepszy:

elilhrairrah
Dużo pisze

Liczba postów: 744
15-08-2009 10:22 PM

Zdecydowanie Arni. Nie ma się co oszukiwać, obaj nie grali w filmach wymagających od nich aktorskich umiejętności i nie tego się od nich oczekuje. 'Rocky' jest kilka klas za 'Wściekłym Bykiem' z De Niro. 'Rambo' może i wiedzie prym(ew nie...), ale wśród produkcji z Stevenem Seagalem czy Chuckiem Norrisem(oby mnie za to nie skopali), to stanowi dość mocno okrojony fragment kina. Dużo lepszy jest Bruce Willis ze 'Szklanej Pułapki', czy Mel Gibson z 'Zabójczej broni'. Sly, obok Rutgera Hauera w 'Nocnym Jastrzębiu', Kurta Russela w 'Tango i Cash', czy nawet Antonio Banderasa(+ Jullian Moore:) w 'Zabójcach' wypada bladziutko, z wiecznie skwaszoną miną. W moim mniemaniu, stanowi on jedne z najsłabszych punktów swoich filmów.
Jako dużo lepsze widze produkcje z udziałem Arniego. 'Pamięć Absolutna', 'Terminator', 'Predator', 'Bliźniacy', 'Uciekinier', 'Conan' to filmy najmniej o pólkę wyżej(może prócz 'Nocnego Jastrzębia'). Same filmy są dużo ciekawsze. Arnie tutaj wypada dużo sprawniej i nawet można się pokusić, że wiarygodnie - jako terminator, pogromca obcych czy niańka dla dzieci. Potrafi jakoś wzbudzić sympatię i nie udawać, że jego filmy są śmiertelnie poważne i mają nieść jakieś przesłanie.

Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to,
że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.
-- Thomas Jefferson
Kadaver
Użytkownik

Liczba postów: 184
07-12-2009 11:33 PM

Gdyby zamiast cienkiego Batmana i Robina nakręcili adaptację komiksu Batman/Judge Dredd:Sąd nad Gotham,to Schwarzenegger mógłby zagrać Batmana, a Stallone ponownie Dredda.
Joe Chip
Miyabi

Liczba postów: 712
13-03-2010 07:48 PM

Arni. Ma po prostu lepsze filmy niż Stallone, którego zresztą też lubię. Głównie za serię o "Rambo".

L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

mariusz
Dużo pisze

Liczba postów: 485
14-03-2010 07:00 PM

Ja wolę Sylwka. Oprócz Rocky'ego i Rambo świetny był w Copland - przyćmił nawet samego Roberta De Niro.
Natomiast Arnie ma na koncie lepsze filmy science-fiction i tylko w tym jest lepszy.
Oprócz tego Stallone ma większe poczucie humoru, co widać po jego filmach, rolach i scenariuszach, które pisze.
Danus
Moderator

Liczba postów: 6,673
14-03-2010 09:52 PM

Ale Sylwek nie ma tak epickiego Bicepsu jak Arnie. Przynajmniej kiedyś tak było:P

Terminator | Aliens | The Abyss | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
http://specops.com.pl/forum/
Arahan
Greed is good

Liczba postów: 3,558
15-03-2010 09:38 AM

Zdecydowanie Stallone, a dlaczego ?

- Rambo,
- Rocky I,II,III,IV i Rocky Balboa (V jest do dupy),
- Copland,
- Nocny Jastrząb,
- Cobra
- Ucieczka do zwycięstwa.

Arnie ?
- Terminator I i II,
- Predator,
- Prawdziwe kłamstwa,
- Conan

Sorry Arnie ;)

Ostatnio widziane:
Pogromcy Duchów - 9/10
Iron Man 3 - 5/10
The World's End - 5.5/10
Mud - 7/10
Nie zadzieraj z fryzjerem - 6/10
Hannibal
Hodor

Liczba postów: 1,608
15-03-2010 04:55 PM

Terminator 1 i 2, Predator, Prawdziwe kłamstwa, Conan > Rambo, Rocky I,II,III,IV i Rocky Balboa (V jest do dupy), Copland, Nocny Jastrząb, Cobra, Ucieczka do zwycięstwa.

:cool:

Sorry Arahan :wink:
Danus
Moderator

15-03-2010 04:57 PM

Arahan, ale Stallone wygrywa tylko dlatego, że wymieniłeś więcej filmów? :wink:

Terminator | Aliens | The Abyss | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Arahan
Greed is good

Liczba postów: 3,558
15-03-2010 05:19 PM

Wymieniłem te które mnie interesowały i tak się składa, że tych w których grał Sly jest więcej. Lubię Arniego, ale Stallone jest dla mnie po prostu lepszym aktorem, posiada pewne (niewielkie) umiejętności. Granie Arniego ogranicza się do grania mimiką i mięśniami.

To moje zdanie, a że wy myślicie inaczej ... cóż, gdyby każdy myślał tak samo to coś takiego jak forum nie miało by sensu ;)

Ostatnio widziane:
Pogromcy Duchów - 9/10
Iron Man 3 - 5/10
The World's End - 5.5/10
Mud - 7/10
Nie zadzieraj z fryzjerem - 6/10
Danus
Moderator

15-03-2010 05:32 PM

Arahan napisał(a):grania mimiką
Ty patrz, a ja myślałem, że aktorzy grają uszami:P

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości