Seans czas zacząć - czyli KMF w LOOKR.TV
Zapraszamy dziś (poniedziałek 22.06) na godzinę 18:00 na stronę http://lookr.tv/ - do programu na żywo, w którym udział wezmą członkowie KMF! Mamy nadzieję, że wyjdzie przyzwoicie ;).
"It's alive!"

Odpowiedz
Bardzo ładnie chłopaki gadają. Nie będę raczej oglądał całego, bo o filmach których nie mam zupełnie zamiaru oglądać, ale generalnie ich gadanka daje radę. Jeżeli mielibyście coś takiego powtórzyć to proponowałbym zrobić jakiegoś mixa, nie same blockbustery. : )
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Bardzo dobrze to panom wyszło, z mojej strony gratulacje, szczególnie dla Adiego - pełen profesjonalizm i bardzo ciekawa rozmowa. Nawet pani prezenterka powiedziała że daję Terminatorowi Salvation 2/10, szkoda tylko że nie umie odczytać nazwiska Michaela Biehna i Edwarda Furlonga, ale cóż, to poletko bardziej dla facetów :wink:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Fajnie. Troche film-gikowato. Jak koledzy gikowali to kamerzysta powinien skupiać się na pani. W ogole powinien wiecej skupiac sie na pani!

Kiedy nastepny odcinek?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
26 lipca, albo źle usłyszałem :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
27 lipca jeśli dobrze słyszałem.

Świetny program, nawet sklecony naprędce kiepski tekst Mierzwiaka został zacytowany : )

Odpowiedz
Wyszło ogólnie całkiem fajnie. Gratulacje dla obu panów, przy czym Adi mógłby spokojnie robić one man show :)

Czy lookr.tv to gdzieś archiwizuje i można oglądać nie na żywo? Bo szczerze mówiąc idea audycji live-only jest taka trochę nie-2009 :)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Myslalem, ze godzina to duzo ale szybciutko zlecialo i coz bylo naprawde fajnie!

Odpowiedz
Wyszlo super, Adi jak zwykle w zywiole, choc Crash nie dal se odsadzic. Przy okazji Crasha, to kamerzysta mial slabosc do niego, a nie prowadzacej - na najazdach, az mu sie reka trzynsla :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Świetny program, nawet sklecony naprędce kiepski tekst Mierzwiaka został zacytowany : )

Mój też, nawet mnie pozdrowili :) Niestety musiałem wyjść w połowie.

Swoją drogą przeczytanie Shutter Island też sprawiało prowadzącej problemy...

Program bardzo dobry. Nareszcie można było posłuchać sensownych wypowiedzi z ust kogoś, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

Odpowiedz
gdzie moge obejrzeć to show?

Odpowiedz
Niestety był tylko live (chyba).
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Przy sprzyjających wiatrach skrót programu (a może cały, kto go tam wie?) będzie do obejrzenia na stronie. Wkrótce ;). A przynajmniej dostałem polecenie przygotowania się do czegoś takiego.
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Powtarzam się, ale zdecydowanie powinniście o coś takiego zadbać. Przecież tu jest Internet :)

Natomiast co do meritum, to w gruncie rzeczy aż miło było posłuchać, jak panowie w chwalą "Terminatora: Ocalenie", "Transformery" i Baya :) Było to... no, wręcz świeże :)

Natomiast w ramach pobożnych życzeń (bo przecież to od was niezależne) to wymieniłbym panią prowadzącą ;)

Odpowiedz
Cóż, wypada mi tylko zgodzić się z przedmówcami i dołączyć do chóru pozytywnych opinii.
Wielkie gratulacje dla Adiego i Crasha, którzy wypadli naprawdę znakomicie. Oczywiście zdarzały się chwilowe przestoje, czasami dyskusja za bardzo oddalała się od tematu itd., trochę brakowało chłopakom tej telewizyjnej dyscypliny i zdarzało się, że się przekrzykiwali albo wchodzili sobie w słowo, ale były to przypadki na szczęście rzadkie.
Zdarzały się za to błyskotliwe myśli, humorystyczne teksty i fajne przerzucanie się
argumentami. Naprawdę wyszło wszystko znakomicie, a następne programy (o ile oczywiście LOOKR.TV będzie zainteresowane dalszą współpracą, a Adi i Crash będą chcieli znów wystąpić - co ja mówię, MUSICIE WYSTĄPIĆ JESZCZE RAZ I JESZCZE WIELE RAZY! ;) ) będą jeszcze lepsze. Co do pani prowadzącej program, to faktycznie była najsłabszym ogniwem, obawiam się jednak, że ona w tym studio być musi, bo po pierwsze - pilnuje czasu dyskusji na dany temat, a gdyby zostawić Adiego i Crasha bez kontroli, to poczucie czasu i tematu na pewno by stracili, bo potrafią rozmawiać długo, namiętnie i fajnie odbiegać od tematu w różne strony, poza tym pani wybiera i czyta pytania z chata i ogólnie kontroluje to, co chłopaki robią ;). JEszcze raz - WIELKIE GRATULACJE, bo słuchało się Was po prostu świetnie! Aha, na przyszłość - montażówka z danego filmu powinna - moim zdaniem - lecieć w momencie, gdy właśnie o tym filmie mówicie, a nie tak, że przez cały program leciały fragmenty Wojny polsko-ruskiej, Terminatorów i Transformers - w kółko i do znudzenia. Ale to pewnie nie do Was takie pretensje zgłaszać, tylko do LOOKR.TV. Tak czy inaczej, cholernie czekam na kolejny odcinek! ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
Skrót programu
http://www.lookr.tv/index.php?page=player&vn_e_id=817
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Adi, do jasnej cholery! Specjalnie to zrobiłeś! Pod tym linkiem w tej chwili zamiast nagrania Waszego programu jest rozmowa na żywo z Gracjanem for fuck's sake!

Odpowiedz
Cos ci sie potentegowalo, Negrinku :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nic mi się nie potentegowało. Pod tym adresem jest kurna Gracjan. Więcej nie klikam w linki Adiego :P

Odpowiedz
Bez kitu wcześniej był skrót teraz jest ten kretyn :mrgreen:
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon