Shazam! (2019)
Mówi się o tym filmie od miesięcy, dziś w końcu mamy potwierdzenie. Głównym czarnym charakterem w filmie Shazam będzie Black Adam i wcieli się w niego Dwayne "The Rock" Johnson!
[Obrazek: Blackadam52.PNG][Obrazek: therock_1_full.png]

Scenariusz ma napisać Darren Lemke. Film ma być częścią DC Cinematic Universe. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Odpowiedz
Patrick Warburton na Shazama! W ogóle, żeby film był jako tako odebrany powinni jego akcję przenieść do lat 50tych, kiedy takie naiwne historyjki przechodziły lekką ręką. Wtedy na końcu filmu postać wpadłaby do jakiegoś tunelu czasowego czy czegoś takiego i pojawiłaby się w czasach współczesnych. No tak, ale wtedy nie można byłoby pośmiać się z kontrastu tej postaci na tle współczesnych bohaterów. Meh, całe to "no jokes" jest bezsensu. I pity the DC fools. ;]

[Obrazek: shazam_patrick_warburton_justice_league_movie.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
O kurde, jakby Warburton grał Shazama do Rockowego Black Adama to dla mnie nawet mógłby Snyder reżyserować i bym poszedł.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(03-09-2014, 18:58)Corn napisał(a): Meh, całe to "no jokes" jest bezsensu. I pity the DC fools. ;]

Polityka "brak humoru" to zdementowana plota.

Warburton byłby po pięćdziesiątce przy rozpoczęciu zdjęć. Myślę, że dla tego sympatycznego aktora trochę za późno na takie role, choć gdyby przypakował byłbym ZA.
Poza tym kto mógłby zagrać Shazama? Joe Manganiello? Wygląda bardziej na czarny charakter niż superbohatera. Daniel Cudmore? Jest już statystą w X-Menach i chyba za wysoki, bo każdy villain wyglądałby przy nim na karła.

Odpowiedz
A może ten film będzie o Black Adamie i będzie pozbawiony postaci Captain Marvela? W końcu Shazam to zaklęcie którego też używa Black Adam, a Captain Marvel zmienił nazwę dopiero przy okazji The New 52. Wiem że to wydaje się nieco naciągane, ale obsadzenie The Rocka w roli czarnego charakteru brzmi trochę dziwnie, a i sam w swoim tweetcie w hashtagu zaznaczył "TheAntiHero".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Cytat:Warburton byłby po pięćdziesiątce przy rozpoczęciu zdjęć.
A w jakim wieku jest teraz Downey Jr.? ;] A Irona Mana będzie grał jeszcze po 50tce.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie wierzę, że jednak powstanie tego adaptacja. Za Waszym zgodą, pozwolę sobie stwierdzić, że jakoś nie widzę tego adaptacji i postać Shazama jest dla mnie nieprzekonująca. Ale aby nie zostać posądzonym o bezpodstawną krytykę, jak w przypadku mej haniebnej krytyki na Aquamanie, to jedynie stwierdzę, że Shazam brzmi dla mnie śmiesznie, gdyż kojarzy mi się za bardzo z tym filmem z Saqiem O'Nealem:

[Obrazek: Kazaam_poster.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(03-09-2014, 19:16)Grievous napisał(a): A może ten film będzie o Black Adamie i będzie pozbawiony postaci Captain Marvela?

Rock już wcześniej mówił, że w filmie pojawią się obie postacie.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
http://insidemovies.ew.com/2014/09/03/shazam-movie-rock-fun/

New Line i "It’s a DC comic, but it’s not a Justice League character"? Say whaaat?

Po tym jak Legendary Pictures się odłączyło, a Nolan (wraz ze swoim Syncopy Films) zeszedł ze stołka producenckiego, Warner podjął współpracę z Dune Entertaiment przy produkcji swoich filmów. "Batman v Superman" właśnie powstaje przy współpracy z tą wytwórnią, a tu nagle z dupy wyskakuje New Line z "Shazamem". WTF?

EDIT: Notka która pojawiła się pod koniec kwietnia w Wall Street Journal, ale jakoś przeszła bez echa:
http://blogs.wsj.com/speakeasy/2014/04/27/warner-bros-details-plans-for-justice-league-movie-exclusive/?KEYWORDS=Warner+Bros

Cytat:Warner Bros. has several other movies in development unconnected to the Justice League that are based on DC superheroes and fantasy and crime titles from its Vertigo line of genre comics, said Mr. Silverman and Toby Emmerich, president of Warner’s New Line Cinema label. They include “Shazam,” “Metal Men,” “100 Bullets,” and “Fables.”

Czyli chyba jednak film nie będzie połączony z MoS/BvS/JL.

Odpowiedz
Jeśli Shazam nie będzie częścią DCCU to tym bardziej nie widzę sensu wypuszczania tego w 5 sierpnia 2016 przed JLA. Warner powinien w to miejsce rozbudować postacie z mniejszymi rolami w BvS (Aquaman lub Wonder Woman).

PS: Przeszła mnie czarna myśl - Kellan Lutz na Shazama!

Odpowiedz
Scenariusz naisze Darren Lemke - Jack the Giant Slayer, Turbo. Nie są to jakieś porażające tytuły.
A może z tym całym gadaniem, że Shazam nie będzie częścią The Justice League, to taka specjalna ściema?
Chociaż jak pisałem nie jestem jakimś ekspertem od Shazama... Dalej uważam, że to zabawna nazwa. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Cytat:Czyli chyba jednak film nie będzie połączony z MoS/BvS/JL.

I całe k***a szczęście.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Usłyszałem fajnego pomysła - John Cena na Shazama! ;)

A tu odnośnie braku humoru:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/batarmor/news/?a=107029

Odpowiedz
W sumie...
[Obrazek: shazam-cena-105496.jpg]

Juz raz starl sie z The Rockiem na Wrestlemanii, ten nazwal Cene Zolwiem Ninja, WWE ma obecnie opinie rozrywki dla dzieci, Shazam to dziecko (obecnie 15-latek)... tak... czemu nie :).

Ciekawe czy wezma calkowicie na warsztat nowy origin z 52 czy jakos to wymiksuja ze wszystkich er...

Odpowiedz
Pewnie i tak skończy jak Green Lantern :)
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
The Rock potwierdza (???) że "Shazam" będzie niezależną od DCCU produkcją?
http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=110631

Sam nie wiem czy ludzie akurat w tym tweetcie nie dopatrują się zbyt wiele, ale jeżeli faktycznie film nie będzie powiązany z Kinowym Uniwersum, to jestem ciekaw czy podobnie sprawa się będzie miała z "Suicide Squad".

Odpowiedz
Z tego niusa najfajniejsze jest, ze The Rock odpowiada swojemu najlepszemu przyjacielowi Nickowi Mundy'emu ;) Ale skoro to New Line no to chyba cos znaczy. Choc akurat Black Adama to bym zobaczył bardziej na serio niż na luzie. Choc Niu Lajn to czesc WB, wiec moze The Rock po prostu mysli, ze to jest niezalezne w pełni. (A moze jest??

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Odpowiedz
Nic nowego, ale The Rock wrzucił na swoim fejsie zdjęcie z opisem:

Cytat:[Obrazek: 15895939_10155130781084384_8998183097226...e=58D87023]

Had a very cool and strategic meeting with the heads of DC Comics about their entire universe. As a hard core DC fan, to get a real sense of the tonal shifts and developments coming in these future movies has me fired up. Something we, as DC fans have all been waiting for. Hope, optimism & FUN. I'm excited about our future together and you should be to.

Even when talking about the the most ruthless villain/anti-hero of all time finally coming to life. Prepare yourselves DC Universe.

#KneelAtHisFeet #OrGetCrushedByHisBoot #BlackAdam

Czyli to niby dalej powstaje, tylko nie wiadomo na kiedy. :P

Odpowiedz
No podobno Line Cinema robi i bedzie w 2019 a Alan Ritchson niby został Shazamem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon