Shazam! (2019)
A i owszem, ale jakieś szałowe to nie było. Jak byś przeciętnego Kowalskiego spytał dekadę temu o jakiegoś Iron Mana, to pewnie by Ci powiedział "Pudzianowski" :P
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Przypominam, że ciulowy "Ant-man" zarobił 519 mln. Tak, tak, Marvel, firma etc. Nazwa promuje. Ale wielu widzow nie rozróżnia z jakiej stajni jaki film (ba, dziennikarze tego nie ogarnią) a "Shazama!" zareklamuje co najwyzej Superman. JL była jedyna wpadka DCEU finansową, po za tym i nieco rozczarowującymi BvS zarabiali świetnie, zarówno na WW jak i SS.

"Shazam!" będzie familijna historia w komediowym klimacie, od reżysera który umie dawać rozrywkę ludziom z niewykluczone, że kolejna sympatyczną dziecięca obsadą. Plus jeśli film dostanie wysokie recenzje obstawiam przynajmniej powtórzenie wyniku "Ant-mana"

Odpowiedz
Cytat:Przypominam, że ciulowy "Ant-man" zarobił 519 mln.

Głośno promowany film, będący częścią lubianej serii, z relatywnie racjonalnym budżetem, który spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród widzów jak i krytyków... zarobił. Szok i niedowierzanie.

Cytat:"Shazama!" zareklamuje co najwyzej Superman

Coś mi umknęło?

Różnica pomiędzy MCU a DCEU, jest taka, że ci pierwsi wyrobili sobie markę, bez wsparcia ikonicznych postaci. DCEU jedzie w zasadzie tylko i wyłącznie na rozpoznawalności swoich postaci - Batman i Superman mówią sami za siebie, Wonder Woman to ikona w USA, a "Suicide Squad" promował się głównie Jokerem i Harley Quinn. W przypadku "Aquamana" pewnie liczono na to, że postać przyjmie się wśród widzów dzięki "Justice League". "Shazam" to będzie pierwszy film który pokaże ile faktycznie warte jest dla WB ta zabawa w kinowe uniwersum.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No tak bo skad wiesz ze Shazam nie bedzie głośno promowany, nie dostanie racjonalnego budzetu i nie spotka się z akceptacją widzów :) Na starcie ma takie same szanse jak Ant-man i o to mi chodzi.

Supermana zasugerował Sandberg i ogólnie krążyły ploty o jego występie który byłby bardzo logiczny.

Odpowiedz
Znałem Iron Mana "od zawsze", choć w życiu nie czytałem komiksu z nim w roli głównej (z Semiców, które miałem pojawił się chyba tylko na jednej stronie Mega Marvela z Fantastic Four). A Shazam jeszcze do niedawna mieszał mi się z Kazaamem XD
O Strażnikach Galaktyki usłyszałem pierwszy raz jak zapowiedziano film.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Shazama kojarzę tylko i wyłącznie z Kingdom Come, gdzie na pewno nie ma reprezentatywnej wersji tej postaci :D
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford
#NotMyLuke

Odpowiedz
Gdybym miał obstawiać, to wróżę Shazamowi znacznie większy sukces niż takiemu Aquamanowi. Pamiętacie jak po BvS chwalono krótki występ Wonder Woman? A czy po JL ktokolwiek mówi o Aquamanie?

Nie zdziwię się też jeśli film Sandberga będzie kolorowy i miły dla oka, a Aquaman skończy jako kolejna szaro-buro-cyjanowa szkarada.

Odpowiedz
(16-01-2018, 12:50)Kuba napisał(a): No tak bo skad wiesz ze Shazam nie bedzie głośno promowany, nie dostanie racjonalnego budzetu i nie spotka się z akceptacją widzów :) Na starcie ma takie same szanse jak Ant-man i o to mi chodzi.
Jasny gwint, tyle tłumaczeń a Ty dalej nie rozumiesz. Otóż Shazam nie ma takich samych szans i naprawdę trzeba ci tłumaczyć dlaczego nie można porównywać do Ant Mana czy takich Strażników Galaktyki?

Twoja wiara w ten mało interesujący projekt zadziwia mnie z każdym dniem i to w jaki sposób próbujesz udowodnić, ze ludzie się do tego przekonaja.
Być może się przekonaja, być może odniesie sukces, ale nie próbuj wmawiać że wiele wskazuje na to że odniesie, bo... nic na to nie wskazuje. A można wymienić masę elementów które aż krzyczą, że będzie flop.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przetłumacz mi jeszcze raz bo nic nie zrozumiałem, a tym bardziej odniesienia do mojego poprzedniego postu. Odnośnie argumentu "bo Marvel" już się wypowiedziałem.
I tak, dla niedzielnego widza nie rozróżniającego Marvel/DC kolorowy akcyjniak z radosnym bohaterem będzie tak samo ciekawy jak jakiś tam Ant-man. I tak potencjał finansowy jest taki sam.

I nie pisze ze wiele wskazuje na sukces tylko, że NIE MOŻNA góry wrzucać filmu do koszaNaucz się czytać.
Ale fakt. Tak, uważam, że sie co najmniej zwróci bo dobrze zrobiony Shazam zaoferuje wszyskto to co jest w zarabiającycy kokosy filmach MCU.

A Shazamowi zapewne i 300 mln będzie wystarczyło aby nie być flopem.

Odpowiedz
(16-01-2018, 12:35)Badus napisał(a): A i owszem, ale jakieś szałowe to nie było. Jak byś przeciętnego Kowalskiego spytał dekadę temu o jakiegoś Iron Mana, to pewnie by Ci powiedział "Pudzianowski" :P

Wątpię aby ten "przeciętny Kowalski" kojarzył Iron Mana, dziś, wczoraj czy kiedykolwiek. :) Ale gdyby dziś padło takie pytanie na ulicy to pewno odpowiedzią byłby "Prezes".
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/19292-shazam-ron-cephas-jones-jako-wizard

Fani "This is Us" pewnie zadowoleni :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon