Skorumpowani - najnowsza polska superprodukcja
[Obrazek: 44046-01.jpg]
jak tylko to zobaczyłem, to odrazu poprawił mi się nastrój. Najnowsza produkcja polskiego mistrza filmu sensacyjnego - Żamojdy, do tego z miedzynarodowymi gwiazdami!!.

krótki opis fabuły prezentuje się zaiste ciekawie:

"Skorumpowani" to współczesna opowieść sensacyjna z elementami karate. Tematem filmu jest przerzut narkotyków z Bałkanów do Anglii. Rosyjska mafia o międzynarodowym zasięgu traci dużą partię kokainy w trakcie przerzutu przez Polskę. Montenegro - boss mafii rosyjskiej w Londynie - wraz ze swoim wspólnikiem z Bałkanów Siergiejem zamierzają odzyskać utracony towar przy pomocy skorumpowanych polskich polityków, policji i lokalnej mafii. Opowieść nabiera jeszcze większego tempa, kiedy rosyjscy gangsterzy w przypadkowej sytuacji powodują śmierć syna wpływowego polskiego biznesmena - mecenasa wschodnich sztuk walk o nazwisku Burzyński. Na zlecenie Burzyńskiego śladami gangsterów podążają Janek i Paweł - wielokrotni mistrzowie świata w sportach walki, Maks zaprzyjaźniony oficer CBŚ oraz Patrycja - córka biznesmena. Gwałtowny zwrot akcji następuje w momencie, gdy rosyjska mafia kolejno porywa i więzi żonę Burzyńskiego, jego córkę i Maksa - oficera CBŚ.

W kinach od 18 Kwietnia!

Odpowiedz
soldamn, to prawdziwy film czy robisz sobie jaja?

Ten plakat...

Odpowiedz
Mierzwiaku, to niestety prawda. Wczesniej mial byc z tego serial ale tworcy chyba zachlysneli sie Grunnerem (wypalona gwiazdka kina kopanego klasy Z) i dorzucili jeszcze Ryana (ma na koncie miedzy innymi *wspaniala* kreacje alfonsa w Pocalunku Smoka, gdzie po minucie czasu ekranowego Jet Li pokazuje mu gdzie jest jego miejsce :))
To bedzie poczatek nowej jakosci w polskim kinie. Po kiepskim obrazie, archaicznej stronie technicznej, zlym dzwieku, przyjszedl czas na zle zmontowane i zapewne rketynskie sceny walk :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
sam bym takiej głupoty w życiu nie wymyślił :D

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=44046

Odpowiedz
i gra tu Englert, i Trela... a ten plakat, ta fabuła, ten Żamojda... klasyczny przykład poststrukturalistycznej opowieści kryminalnej 8)

Odpowiedz
Polacy robią postępy w kinematografii. Powoli dobijamy do poziomu tanich sensacji wydawanych na kasetach ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać :) Pójdę z bratem do kina i on będzie mówił, że fajnie, a ja będę opluwał :)

Odpowiedz
"Skorumpowani" to współczesna opowieść sensacyjna z elementami karate.

Tyle mi wystarczy. Moda na kino karate skończyła się z 20 lat temu (w Polsce nieco później, wraz z końcem mody na VHS z fatalnymi kopiami filmów sprzedawanymi na bazarach). I do tego Polskie wykonanie!
Hitch, strasznie marudziłeś na to, że walki w "Matriksie" są sztuczne. Nie wyobrażam sobie twojej reakcji po obejrzeniu "Skorumpowanych".

Odpowiedz
Ale gniot sie szykuje. To bedzie penie dzielo na miare filmów karate z Hong kongu.

ps. Mierzwiak, czy to Ty? Znaczy ten słynny Mierzwiak od tego słynnego bloga?

Odpowiedz
W Skorumpowanych mimo wszystko wystepuja profesjonalisci. Watpie zebym czepial sie samej techniki ale juz moge powiedziec ze choreografia bedzie biedna i nie bedzie miala nic wspolnego z logika :)
--
Laozi

Odpowiedz
Hildek napisał(a):Mierzwiak, czy to Ty? Znaczy ten słynny Mierzwiak od tego słynnego bloga?
Tak to ja. Koniec tematu.

Odpowiedz
Jakiego bloga?

Odpowiedz
Ciiiii :)
Słyszałem pewne rzeczy ale jak Mierzwiak nie chce o tym rozmawiać to uszanujmy to ;)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Plakat do "Dlaczego nie!" przy tym to prawidziwe arcydzieło. Czytając opis filmu myślałem, że robi to Z.F. Skurcz, a w roli głównej ujrzę nieśmiertelnego agenta Laszlo. Ale to jedna Żamojda.

Odpowiedz
Ciekawe czy rosyjski boss Montenegro (typowo rosyjskie nazwisko) okaze sie mistrzem sztuk walki, bo jesli nie, to ci dwaj mistrzowie karate nie beda mieli komu blokowac ciosow. I walki beda jak w Wiedzminie.

Swoja droga to kolejny film chcacy byc sensacyjnym, ktory bedzie cierpial na przerost fabuly (durnej). Cos jak polskie seriale i filmy akcji, w ktorych nie ma akcji, sa za to dlugie rozmowy o dupie.

Odpowiedz
Teaser plakatu (sic!):

http://gfx.filmweb.pl/n/news.attachment.41704.jpg

Jak prawdziwe! ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No już lepszy ten "gazetowy" plakat niż tamten potworek na samej górze. Jak patrzę na podobne wypociny, to się zastanawiam, czy nasi to tak naprawdę, tak z zupełną premedytacją są w stanie popełnić coś takiego i nazwać to plakatem.

Odpowiedz
Nawet... niezle. Powiew swiezosci. Szkoda, ze film jest do dupy :)
--
Laozi

Odpowiedz
Czyżbyś go widział na pokazie przedpremierowym? Bo, o ile dobrze zauważyłem, premiera dopiero w kwietniu.

Odpowiedz
oj szit... oj szajs... ten plakat to ktos zklecił w pajncie???

Wiedzmin to realia polskiego kina. Znam człowieka , który tworzł choreografie i za Boga powiem - tak kuuuufwa nie powinno byc. A że producentom się nie spodobał realizm to zrobili , co widać w filmie.

M
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon