Skorumpowani - najnowsza polska superprodukcja
dj.grzechu napisał(a):Czyżbyś go widział na pokazie przedpremierowym? Bo, o ile dobrze zauważyłem, premiera dopiero w kwietniu.
Mowilem o plakacie. A co do mojej oceny filmu, nie od dzis jestem jasnowidzem w tej materii :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
kurna nie trza być jasnooowidzem. Wystarczy: Gruuner+polskie kino i wiadomo co wyjdzie.

Matematycznie: C+ Z= SHIT
loading podpis...

Odpowiedz
Zwiastun Skorumpowanych

Będzie lepsze od Świadka Koronnego i gorsze od dowolnej zagranicznej produkcji ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Gdyby nie sceny karate, powiedziałbym, że zapowiada się całkiem niezły film.

Odpowiedz
To bylo zle...
Don Vito, na pewno widziales trailer Skorumpowanych?
--
Laozi

Odpowiedz
Gdyby nie to, że sceny walki(a zwłaszcza kwestie mówione) sprawiają wrażenie jakiegoś filmu parodystycznego, to zwiastun sprawiałby nie najgorsze wrażenie jak na polskie warunki :)
Btw, ale przynajmniej mają ładną pannę w obsadzie, zawsze to coś. Na tym pierwszym plakacie sie już jednak nie zmieściła, a wygląda na to, że to ważna dla fabuły postać... :)

Odpowiedz
Don Vito, Tyler, wy tak serio? Całość tego zwiastunu była tak zła, że chyba muszę się iść umyć.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
http://youtube.com/watch?v=XunybpeNuaI - Jak to jest być trupem?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Negrin napisał(a):Don Vito, Tyler, wy tak serio? Całość tego zwiastunu była tak zła, że chyba muszę się iść umyć.
Zrobić zwiastun tak zły, żeby osoby go oglądające czuły się zbrukane też wymaga talentu :)

Odpowiedz
Negrin napisał(a):Całość tego zwiastunu była tak zła, że chyba muszę się iść umyć.
Umarlem! :)
--
Laozi

Odpowiedz
Widać, że pracowały nad tym filmem poważne grupy kaskaderskie - jak oni zrobili ten poślizg samochodu na samym początku? Wow!

Ten trailer wygląda jak amatorska produkcja na wysokim poziomie. Ale wiadomo co to znaczy dla profesjonalnej produkcji.

Żenuła.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
kuzwa lepiej by tego nie zrobil seagal :)
i co do cholery robi tam trela? :? :cry:

Odpowiedz
Obejrzałem ten "zwiastun". Ha ha, ale sraka.

Żamojda powziął zamiar nakręcenia najgorszego polskiego filmu ever, tylko tak jestem w stanie usprawiedliwić to co zobaczyłem. A nie, chwila. Może po prostu to najgorszy polski "reżyser" i kręci to co potrafi :lol:

Odpowiedz
wiecie, co najbardziej bombarduje gały w czasie podziwiania trailera polskiego o gangsterach? aktorzy zachowują sie tak, jakby reżyser powiedział: "Słuchajcie, moi drodzy super aktorzy, dzisiaj gramy gangsterów, więc zapomnijcie na moment o Dziadach i Fauście. dzisiaj gramy w filmie, do teatru wrócicie jutro."

aha, Skorumpowani - co widać nieuzbrojonym okiem - będą wybitnie bezstylowi, a raczej będą irytująco podrabiać amerykańskie twardzielstwo, kozactwo oraz tekściarstwo. przedsmak żenady dialogowej już słyszymy - i nie chodzi bynajmniej o same dialogi, które w ustach takiego Josha Brolina zabrzmiałyby zapewne kultowo, ile o osoby te dialogi wypowiadające.

ktoś napisał wyżej, ze filmik przypomina amatorke za duza kase - zgadzam sie. zero epiczności ujęć, zajebistej panoramy, widoku miejsca akcji w planie totalnym. serialowe przyzwyczajenia nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Odpowiedz
tomashec napisał(a):i co do cholery robi tam trela? :? :cry:
Pewnie znowu będzie jednym z nielicznych jasnych punktów w filmie(jak chociażby w "Quo Vadis").
A wracając jeszcze do zwiastuna, to jak dla mnie nie wyróżnia się szczególnie spośród innych polskich trailerów. Usiłuje być profesjonalny, ale niespecjalnie się mu to udaje, szczególnie jednak gorszy od takiego dajmy na to "Świadka koronnego" też nie jest(a przynajmniej tak mi się wydaje, bo ani jeden zwiastun polskiego kina sensacyjnego nie zapisał się w mojej pamięci), co najwyżej rozbawia wspomnianymi już przeze mnie niezamierzenie parodystycznymi dyskusjami w trakcie bójek.

Odpowiedz
Crov napisał(a):Teaser plakatu (sic!):

http://gfx.filmweb.pl/n/news.attachment.41704.jpg

Jak prawdziwe! ;)
Taa, najprawdziwszy tam jest błąd ortograficzny :)

Nie jestem pewien co jest mniejszym złem, kiepskie polskie komedie romantyczne, czy kiepskie polskie pseudo-sensacje?

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):A wracając jeszcze do zwiastuna, to jak dla mnie nie wyróżnia się szczególnie spośród innych polskich trailerów.
Tu się zgadzam, jest po prostu tak samo fatalny jak wszystkie inne.

Jeszcze nie widziałem dobrego polskiego trailera. Jak zwykle tragiczny montaż i dobór scen (może to przez ich jakość, ale innych nie ma, co robić?). I te wieśniackie plansze z napisami, nie dość że za dużo tego, to jeszcze nie potrafią ich dobrze zrobić. Tutaj mamy np. "... [jakiś tam tekst]" - po co ta spacja po "..."?!

Odpowiedz
Ty lepiej zapytaj, po co to "...".
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Bardziej zastanawia mnie po co te drgające napisy na początku, miałem przez to nie zauważyć że Polski Instytut Sztuki (?!) Filmowej sfinansował kolejnego kloca?

Dopiero teraz na plakaciku Skorumpowanych zauważyłem zabawną rzecz która od dawna śmieszyła mnie w przypadku polskich filmów i seriali. Spójrzcie na dół plakatu - wymieniają aktorów "pan X, pan Y [b]i INNI". Dobrze wiedzieć 8)

Odpowiedz
łorany - żenujący ten trailer, a najgorsze jest chyba ujęcie laski, która omal nie przewraca się w szpilkach :roll: trzeba mieć talent, żeby do trailera wrzucić taki bubel
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon