Skorumpowani - najnowsza polska superprodukcja
To już nawet trailerów u nas nie potrafia sklecać. Po prostu ŻAL.PL, niektóre amatorskie produkcje mają lepsze zajawki. Z dialogów wnioskuję, iż będzie dominowac dukanie z pamięci niż improwizacja.

Odpowiedz
z dialogów to chyba dominować będzie angielski i francuski, bo to przecież polski superserial, więc musi być na czasie i w ogóle cool :>
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Hitch napisał(a):To bylo zle...
Don Vito, na pewno widziales trailer Skorumpowanych?

Tak, przynajmniej tak napisali na końcu trailera. I gdyby nie te sceny karate, to nawet by mi się spodobał.

Odpowiedz
Paradokslanie, tylko fajterzy w tym filmie wiedza co robia (nie mowie o reszcie ekipy, ktora nie ma zielonegop ojecia o kreceniu kina kopanego) :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
[Obrazek: 71882373c15b54ok5.th.jpg]

Montaż tych trzech postaci pod tytułem to po prostu mistrzostwo świata :lol: Englert sfotografowany w plenerze, koleś w środku - studyjne zdjęcie pozowane (to zalotne spojrzenie, och, wymiękam!), a Trela to w ogóle oświetlony jakąś lampą czy coś.

Odpowiedz
A po prawej typ z bródka ala Henri Ducard z BB :lol:

Odpowiedz
Eeee tam, Tagline wymiata! :P
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Gdyby to był amerykański film, tagline brzmiałby "WIDZIAŁA ZA DUŻO, TERAZ MUSI UCIEKAĆ". Ale u nas ona musi "...UCIEKAĆ!". Uciekać!!!!! Łapiecie? :P

Odpowiedz
To działa na widza i sprawia, że emocje buzują w nim jeszcze przed dramatycznym seansem!!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Uda jej się uciec?!
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Muszę to obejrzeć! W dzienniku dali mu 1 gwiazdke, bo skala nie przewiduje zera :).

Odpowiedz
W Wyborczej też :) Napaliłem się na ten film...

Odpowiedz
http://serwisy.gazeta.pl/film/1,22535,5127401,Skorumpowani_*_.html

Odpowiedz
Taaaaaak!!!!!!!!!!! Wreszcie Mieciu zrecenzował ten film, na który najbardziej czekałem!!!!!!!

Serio? Na to poszła kasa od PISFu? 

Odpowiedz
12:47 - "...jeżeli gra Mariusza Pujszy jest najjaśniejszym elementem w filmie, a tu właśnie tak jest, to to dużo mówi o filmie" - SUPER!

Z przyjemnością oglądnąłem bloga do końca.. i z powodu tego sukcesu dorzucę coś od siebie .. a raczej zrzucę ptasią kupę na przednią szybę luksusowego auta
... Jakim cudem koleś wrzucający w swój tekst w co drugie słowo wstawki k-wa, k-wa, k-wa nie rozumie nagości czyli inaczej wstawiania gołych cycków na plan filmu?
W tym roku z pewnością tego nie ogarnę a film Skorumpowani podobnie jak autor bloga, mimo wszystko szczerze polecam.
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon