Smoleńsk (2016, reż. Antoni Krauze)
Mnie rozwalają te wszystkie materiały archiwalne w jakości, która sugeruje że katastrofa zamach miał miejsce nie w 2010, ale w co najwyżej w 2000 roku. Jeśli te fragmenty będą w filmie, to na pewno będą się bajecznie prezentować na wielkim ekranie. Nie wspominając już o pokazywaniu zdjęć prawdziwych Lecha i Marii, co jest po prostu komiczne w zestawieniu z grającymi ich, eeee, ludźmi.

Odpowiedz
przez przypadek obejrzałem "trejler" tego shitu. NFZ powinien refundować biletu, bo seans na 100% da każdemu widzowi raka.
loading podpis...

Odpowiedz
Krytykować jest łatwo, dlatego mam dla was prawdziwe wyzwanie: znajdźcie choć jedną osobę, której to się podobało :)

Odpowiedz
Ale na forum, czy w ogóle w Polsce?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Na świecie.

Odpowiedz
Może zwiastun się nie podoba, ale na pewno podobał mi się poprzedni film Krauzego "Czarny czwartek" z genialną rolą Marty Honzatko. Wierzę, że w "Smoleńsku" przynajmniej aktorstwo będzie na poziomie.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Pitero jak zwykle poprawia humor.

Odpowiedz
Źle, ale nie tragicznie. Temat ma potencjał: w sumie fajny był ten fragment z rożnymi pytaniami i śledztwem - mógłby z tego zajebisty "spiskowy" film wyjść, gdyby zabrał się za niego ktoś z głową. Ale się nie zabrał, przez co mamy "wszystko ważne już powiedziałem". Straszna amatorszczyzna, liczę na wysokobudżetowy remake w reżyserii Stone'a.:)

Odpowiedz
Pitero - przypominam - wystawił Ambassadzie jakieś 9/10. ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Pomyliłeś dziewiątkę z szóstką chyba :P

Odpowiedz
Pitero napisał(a):Ale ja lubię tę Ambassadę... pomysł genialny, aktorzy genialni, wykonanie genialne. Główna para aktorska czyli Grąziowska i Porczyk to duet jakiego dawno nie widziałem, razem są przekomiczni, ona wygadana rezolutna dziołcha i on, gamoniowaty, przewrażliwiony na punkcie trzymania w lodówce swojego jogurtu light po właściwej stronie :) razem doświadczają niezwykłej przygody, a konkretnie okazji na... odwrócenie losów II wojny światowej. Masa gagów, świetnie zagrane postaci, Więckiewicz jako Hitler jest prześmieszny, a Nergal pokazał, że może smialo zacząć kariere aktorską. I ta przecudna scena wykonania piosenki Niemena ala zespol Walk off thw Earth :) Polecam wszystkim fanom Machulskiego i Więckiewicza. Plus kapitalny Jan Englert jako jąkający sie stryj :) ale to Więckiewicz, Nergal, Grąziowska i Porczyk wymiatają. 9/10

Taaa....
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
hahaha, dobre, dzięki, że mi to przypomniałeś :)

Odpowiedz
(13-03-2016, 00:44)Mental napisał(a): Krytykować jest łatwo, dlatego mam dla was prawdziwe wyzwanie: znajdźcie choć jedną osobę, której to się podobało :)

Pewnie mohery. 

Chyba przejdę się do kina dla beki. I chyba w końcu zamówię sobie tę koszulkę i w niej wejdę do sali oczekując nienawistnych spojrzeń babuszek i prawackich młodzieżówek :).    

Odpowiedz
Żebyś różańcem po pysku za to nie dostał :P

Odpowiedz
(13-03-2016, 16:54)OGPUEE napisał(a):
(13-03-2016, 00:44)Mental napisał(a): Krytykować jest łatwo, dlatego mam dla was prawdziwe wyzwanie: znajdźcie choć jedną osobę, której to się podobało :)

Pewnie mohery. 

Chyba przejdę się do kina dla beki. I chyba w końcu zamówię sobie tę koszulkę i w niej wejdę do sali oczekując nienawistnych spojrzeń babuszek i prawackich młodzieżówek :).    

ta koszulka to najgorsza rzecz jaką widziałem w tym tygodniu, a widziałem trailer do smoleńska

Odpowiedz
Super trailer bulwy!*

Odpowiedz
(13-03-2016, 18:39)Mierzwiak napisał(a): Żebyś różańcem po pysku za to nie dostał :P

Zawsze mogę jeszcze oberwać od pozbawionych poczucia humoru dziadów z KODu i kilku ludzi z mojej uczelni, którzy nie mogli przebaczyć mi mojego głosu na Dudę w wyborach prezydenckich.

Odpowiedz
Ale właśnie będzie tak jak mówiłem, ten film sporo zarobić. Gdyż wiadomo pójdą kółka różańcowe, prawdziwi patrioci, ze szkołami różnie bywa, plus spora grupa dla zwykłej beki. I ja sam nie ukrywam, że po części chciałbym obejrzeć ten film, ale to bardziej tak jak oglądać "The Room", czy filmy Eda Wooda Jr.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ja to bankowo obejrzę jak będzie do ściągnięcia, po prostu ciekawi mnie jak Krauze ugryzie temat, a amatorskie wykonanie jakoś przeżyję.

Odpowiedz
Ja tam poczekam na "Mietek's Cut" :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon