Smoleńsk (2016, reż. Antoni Krauze)
A to dobre podejście, gdyż przynajmniej nie wydacie pieniędzy i nie dacie zarobić :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(13-03-2016, 00:23)Mierzwiak napisał(a): Mnie rozwalają te wszystkie materiały archiwalne w jakości, która sugeruje że katastrofa zamach miał miejsce nie w 2010, ale w co najwyżej w 2000 roku. Jeśli te fragmenty będą w filmie, to na pewno będą się bajecznie prezentować na wielkim ekranie. 

Przed "Deadpoolem" puścili zwiastun Smoleńska. Te archiwalne materiały prezentują się na wielkim ekranie jeszcze gorzej (te rozmazane piksele) niż to sobie wyobrażacie. To wygląda jak nakręcone w latach 90. na zjechanym VHSie, a katastrofa była relatywnie niedawno.

Odpowiedz
Przed "Deadpoolem" puszczają ten zwiastun? What, ja myślałem, że aby go w kinie zobaczyć to trzeba się wyłącznie na tego "Roja" wybrać. Ciekawe czy przed "Zwierzogrodem też go puszczają? ;)
Arahan

Odpowiedz
Przysięgam na Boga. Puścili "Smoleńsk" przed Deadpoolem. Gdybym nie przylazł dzisiaj do kina, także bym nie uwierzył.

Odpowiedz
Czy ktoś z Was rozważa obejrzenie tego "filmu" tak po prostu dla beki?
Ja rozważam (ale nie w kinie).

Odpowiedz
A oglądasz "dla beki" te wszystkie TVNowskie paradokumenty? Najwyżej jakiś best of na YT jeśli będzie po co.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Szczerze mówiąc, znajduję czasem perwersyjną przyjemność w obejrzeniu jakiegoś kiczu. Np. na "The Room" Tommy'ego Wieshau byłem na Cropp Kultowe w Katowicach :D

Sala pełna, salwy śmiechu non stop :D Polecam po paru głębszych :)

Odpowiedz
(16-03-2016, 15:40)Doppelganger napisał(a): Czy ktoś z Was rozważa obejrzenie tego "filmu" tak po prostu dla beki?
A co, chcesz zorganizowac wspolny wypad do kina? ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(16-03-2016, 17:35)Crov napisał(a):
(16-03-2016, 15:40)Doppelganger napisał(a): Czy ktoś z Was rozważa obejrzenie tego "filmu" tak po prostu dla beki?
A co, chcesz zorganizowac wspolny wypad do kina? ;)

Pamiętaj, że to wiąże się z ryzykiem. Nie wiesz kto na widowni, a nuż będzie tam wielu Polaków "lepszego" sortu którym mój śmiech będzie solą w oku? ;)

Odpowiedz
ale The Room to przy tym zwiastunie jak arcydzieło godne 12 Oscarów
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wczoraj przed "Triple 9" widziałem zwiastun "Smoleńska" w kinie. Jest jeszcze gorzej niż w internecie :D Chodzi o archiwalia. Ktoś nie podmienił w wersji do kin fragmentów przeglądowych z czystymi. Tak więc na obrazie widać timecody i logo TVP. Dodam, że na wielkim ekranie jakość tego jest koszmarnie zła.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Staram się nigdy nie oceniać nigdy niczego bez obejrzenia.Myślę że temat kontrowersyjny nie do końca zbadany więc po co film no chyba że potraktujemy go w kategoriach SF.

Odpowiedz
Kabaret! Przesunięto premierę, gdyż podobno film "nie jest gotowy" .może dzięki parówkom wymyślili nową teorię i teraz muszą film zmieniać.;)
Arahan

Odpowiedz
"Nie jest gotowy" to jeszcze nic. Jeszcze lepsze jest oficjalne tłumaczenie:

"Ze względu na dobro filmu Antoniego Krauze pt. 'Smoleńsk' zmuszeni jesteśmy przesunąć datę jego premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło" - czytamy w oświadczeniu Macieja Pawlickiego, producenta filmu "Smoleńsk". Za Onetem.

Odpowiedz
(22-03-2016, 17:30)Khet napisał(a):  Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania

[Obrazek: Bill-Cosby-Reaction-Gif.gif]

Odpowiedz
Pewnie Windows Movie Maker zaczął się wykrzaczać.

Odpowiedz
@Khet

:)

Jesteś zbyt okrutny.

Odpowiedz
Podobno Antek był na pokazie i się wkurwił bo zabrakło motywu z bronią elektromegnetyczną.
Tru story.

Odpowiedz
Spiseg, ktoś nie chce żeby prawda wyszła na jaw!!!111

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon