Smoleńsk (2016, reż. Antoni Krauze)
Krauze i Zelnik twierdzą, że chodzi o efekty specjalne i nieodpowiedzialnych ludzi, "Super Express" twierdzi, że film nie spodobał Kaczyńskiemu, czyli dalszy ciąg "smoleńskich" zawirowań:

http://natemat.pl/175865,rezyser-smolenska-tlumaczy-opoznienie-premiery-nieodpowiedzialni-ludzie-podjeli-sie-czegos-czego-nie-umieja-zrobic?fb
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Z tego sie robi powoli material na sequel,spin-off o zamachu na sam film :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(31-03-2016, 14:02)Lawrence napisał(a): Krauze i Zelnik twierdzą, że chodzi o efekty specjalne
Na to liczę, Tusk zapieprzający na miotle i miotający w Tupolewa kulami ognia powinien wyglądać co najmniej tak dobrze, jak zawodnicy Quidditcha w serii o Potterze.

Odpowiedz
Mają ludzi za niezłych debili. Ogłaszają premierę na ledwo miesiąc przed nią samą. Walą zwiastunami do tego stopnia, że w takim Cinema City to zapowiadają to od dwóch tygodni przed każdym seansem na jakim byłem. Po tym wszystkim mam uwierzyć, że film na ten moment nie był gotowy? Przecież to oczywiste, że to całe przesuwanie premiery ma jakąś przyczynę zupełnie zewnętrzną. Niby kiedy kończyć planowali efekty specjalne do filmu mającego premierę 15 kwietnia? Dzień przed? Poza tym to co teraz gadają nie zgadza się z tym, co gadał ten producent Pawlicki, czy jak mu tam. Dno dna
.

Odpowiedz
(23-03-2016, 20:43)Azgaroth napisał(a): http://aszdziennik.pl/116795,pilne-premiera-smolenska-przesunieta-internauta-o-nicku-jkacz-dal-mu-jedna-gwiazdke-na-filmwebie

Nic dziwnego, przecież on nawet nie występuje w tym filmie. W trailerze go nie ma, więc i w filmie go nie ma, bo znać trailer to znać cały film. Każdy by się wnerwił, gdyby go tak bezczelnie pominęli.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Wywiad z Atnoni Krauzem, gdzie mówi, że wierzy w zamach, że podczas kręcenia "Smoleńska" był poddawany presji, dostawał puste SMSy, głuche telefony i wielokrotnie otrzymywał... kartę śmierci w tarota :/

http://www.rp.pl/Plus-Minus/304079891-Recenzje-ze-Smolenska-sa-juz-dawno-gotowe.html#ap-9
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ech, że też o tym wcześniej nie pomyślałem - zamiast pisać recenzję 'Don't' na 1 kwietnia, mogłem wysmażyć pierwszą na świecie recenzję 'Smoleńska'. Cóż, nadal nie wiadomo, na kiedy przenieśli premierę, więc pozostaje wierzyć, że za rok też nadarzy się okazja:D

Odpowiedz
Szczerze trzymam kciuki
.

Odpowiedz
(31-03-2016, 14:23)Mierzwiak napisał(a):
(31-03-2016, 14:02)Lawrence napisał(a): Krauze i Zelnik twierdzą, że chodzi o efekty specjalne
Na to liczę, Tusk zapieprzający na miotle i miotający w Tupolewa kulami ognia powinien wyglądać co najmniej tak dobrze, jak zawodnicy Quidditcha w serii o Potterze.

Po zwiastunie widać, że pokonało ich nawet stworzenie poświaty wybuchu tony trotylu schowanej w skrzydle. Ja bym chciał zobaczyć komputerową wizualizację wybuchu na podstawie rozgotowanej parówki - realizm!
I want to belive.

Odpowiedz
[Obrazek: nowy_plakat_filmu_Smolensk.jpg]
:)

Odpowiedz
Nawet już się teaserek ukazał :)

Odpowiedz
(14-03-2016, 17:18)Lawrence napisał(a): Ale właśnie będzie tak jak mówiłem, ten film sporo zarobić. Gdyż wiadomo pójdą kółka różańcowe, prawdziwi patrioci, ze szkołami różnie bywa, plus spora grupa dla zwykłej beki. I ja sam nie ukrywam, że po części chciałbym obejrzeć ten film, ale to bardziej tak jak oglądać "The Room", czy filmy Eda Wooda Jr.

A ja jestem patriotą i nie obejrzę tego filmu. Nie uznaję tzw. filmów opartych na prawdziwych wydarzeniach. Potem debile traktują te filmy jak źródło informacji bo na faktach w dalszym ciągu nie przeczytując w temacie ani jednej książki... zapominając o tym że każdy obraz kinowy, każda twórczość jest punktem widzenia jednego czy innego łgarza. Można do woli manipulowac emocjami widza tak jak to robią reklamy i to bez względu na to kto to łgarstwo promuje i opłaca. Przypadku tego filmu promocja postępującej głupoty w narodzie murowana. A każda zainfekowana szara komórka będzie truć głowę pragnącym pozostać normalnymi. Nie przyłożę do tego ani grosza i ani minuty uwagi.
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz

9 WRZEŚNIA PREMIERA

ta zjebana scena z telefonem została :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Może maks tydzień temu gadaliśmy o tym filmie z braćmi. Mówiłem, że odwołali premierę i dam sobie rękę uciąć, że ustalą ją na wrzesień, żeby szkoły po rozpoczęciu roku mogły iść z nauczycielką historii. XD Szkoda, że się nie założyłem o jakiś hajs.

Trailer przetragiczny.

Odpowiedz
Jpd, połowa trailera to materiały wideo jakości "nagrane telefonem, wrzucone na YT" ;o
Jak już wplatają w film takie nagrania prawdziwe, to nie mogą znaleźć takich, których jakoś mocno odstaje od filmu? :O

Co do trailera - no co tu duzo komentować, dno :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tak "widzowie" wracają do szkół to i jest premiera. Ale widać nie pokazują wszystkiego co najlepsze w trailerze, chodzi o te wszystkie efekty specjalne: sztuczną mgłę, 3 wybuchy, działo elektromagnetyczne i eksplodujące parówki i puszki po piwie. No, ale wszystko co ważne już powiedziałem ;)

Odpowiedz
Najbardziej mnie martwi, że nauczyciele poślą uczniów na ten szajs, a na "Wołyń" już nie bo "za brutalne".

Odpowiedz
Don ich zaskarży, że wykorzystują jego mowę.

W ogóle - sztucznie to momentami wygląda strasznie, jakby amatorzy głos podkładali. No i ogólnie, jak tani film telewizyjny.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Przecież to dokładnie taki sam trailer z lutego! Nowe to chyba są ujęcia z jakichś zamieszek kibolskich (de fak?).

Odpowiedz
Ale ta sekunda z kamerą na podwoziu fajnie wyszła.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon