Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Huh. Wizualnie bardziej przypomina to oryginalne "Blade Runner" niż "Star Wars". I dig it.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
A ja się wyłamię z ogólnego trendu i powiem, że "Solo" wygląda całkiem intrygująco. Do tego stopnia, że choć przed zwiastunem miałem dosłownie zerowe oczekiwania (wynikające z bałaganu, że tak to pozwolę sobie delikatnie określić, przy produkcji oraz faktu, że historia młodego Hana Solo nie była mi nigdy specjalnie do szczęścia potrzebna) tak teraz waham się nad możliwością udania się do kina. Może to przez ten vibe kojarzący się z "Blade Runnerem", którego uwielbiam.
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Mi tez się względnie podoba.

Wygląda dokładne właśnie jak taka Expanded Universowa zajawka SW, która zagląda w nieco bardziej cudaczne zakamarki uniwersum. Wyczekuję z umiarkowanym entuzjazmem.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Wizualnie jest bardzo fajnie (scena z Niszczycielem). Z "mam to w dupie" przeskoczyło na "czemu nie".
Dam You Disneeey!
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Oczekiwania

vs
zwiastun
Dam You Disney, znowu to schrzaniłeś!

Uśmiech
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Wizualnie super, gdyby ktoś mi powiedział że to Rogue One 2 - uwierzyłbym.

Odpowiedz
Faktycznnie "Blejd Raner" jak w mordę strzelił Uśmiech
Ale nie wygląda to wcale tak źle. Mimo wszystko wizyta w kinie raczej się nie odbędzie, no chyba, że będą jakieś mega pozytywne recki tutaj.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Trochę Glover jako Lando wizualnie nie teges, ale reszta? Wygląda spoko Oczko
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Pewnie będzie to równie spoko film co Rogue 1 Uśmiech Disneyowi idzie lepiej tworzenie filmów z tego uniwersum, jak mają w chuy problemów niż, jak tych problemów jest nieco mniej Uśmiech

Gorsze od TLJ nie będzie.

Odpowiedz
Wygląda to tak dobrze, że aż szkoda, że to film o młodym Hanie Solo.

Odpowiedz
"Pociąg" wygląda świetnie, a na tym jednym ujęciu nowy aktor wygląda trochę jak Ford. Wszystko interesujące, ale cholernie szaro-bure.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Wizualnie mdło i nijako, przez moment miałem wrażenie, że oglądam scenę z First Avengera. Na razie jedno wielkie meh.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Dno to uniwersum właśnie zaliczyło, gorzej być nie może.
Destroyer ładny.

Odpowiedz

Odpowiedz
Nie rozgrzało mnie, ale nie jest źle. Alden jest jakis taki.... dziwny. 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Te niecałe dwie minuty zapowiadają się lepiej niż "Rogue One" kiedykolwiek, więc jestem kupiony.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Mi też sie podoba. Do Aidena chyba się przyzwyczaję, ale ma coś dziwnego w tym spojrzeniu Duży uśmiech

Odpowiedz
Żyjemy w dziwnych czasach, w których takie eksperymenty ekscytują mnie bardziej od głównej sagi. Kupuję to, choć mam wrażenie, że samego Solo ukrywają przed światem, pytanie czy żeby podkręcić atmosferę, czy z obawy przed komentarzami.
Ale wizualnie jest jednak cudnie. Mgławice w Gwiezdnych Wojnach, w końcu!

Grievous napisał(a):Te niecałe dwie minuty zapowiadają się lepiej niż "Rogue One" kiedykolwiek, więc jestem kupiony.
I epizod VIII Oczko

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
#notMySolo aktualne bardziej niż do tej pory.

Wizualnie bardzo fajne i tak jak pisałem w stylu Rogue One, ale kino jednak omijam.

Odpowiedz
Dobra, dobra Oczko Ja lojalnie zapowiadam że pójdę i na Solo i na Ep. IX, po to żeby zobaczyć jak kończy się ten trainwreck.

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon