Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Wszyscy pójdziemy.

Bez szału, nadal nie czekam choć w kinie oczywiście będę Uśmiech

Odpowiedz
Nie, nie wszyscy pójdziemy. Ominąłem szerokim łukiem "Last Jedi". "Solo" i epizod IX też, siłą rzeczy ominę. Może dam szansę znowu "Star Warsom" jak wyjdzie pierwsza część tej niby nowej trylogii Johnsona. Albo spin off o Kenobim.

Odpowiedz
Tragedia. Dziękuję. 3/10

Rogue One odpuściłem w kinie i nie żałuję, choć tragedii nie było. Po Force Awakens obiecałem sobie, że nie zapłacę już Disneyowi za Star Warsy i na razie się tego trzymam
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Wszystko wygląda pięknie, a odpinanie kabury aż zapachniało Sergio Leone, ale jest jeden minus: Solo. On się nawet nie stara, żeby być jak Harrison. Gdyby to była inna postać, której nie znam, to byłbym 100% podekscytowany. No ale jednak to jest postać, którą dobrze znam z trzech filmów. Wstaw tam młodego Forda, lub Ingrubera i byłoby o wiele lepiej.

Odpowiedz
Czy to musi być tak bardzo szaro-buro-brzydkie? Aż się odechciewa.

Alden niby notmysolo, ale może i byłbym skłonny dać mu szansę. Mimo, że nie jestem jakoś bardzo zainteresowany to i tak z 10 razy bardziej niż Epizodem VIII i IX. Szanse na kino jakieś tam niby są, ale zależą od opinii na forum.

Cytat:Wszyscy pójdziemy.

Nie poszedłem na TLJ, myślisz, że olanie Solo to dla mnie jakiś problem?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Krismeister napisał(a):On się nawet nie stara, żeby być jak Harrison.
Harrison to Harrison, on ma po prostu dobrze wypaść w filmie, a nie udawać innego aktora.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(05-02-2018, 16:19)Kuba napisał(a): Wszyscy pójdziemy.
Jak zapłacisz za bilet i dorzucisz na "połówkę" po seansie, to mogę to rozważyć.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
I jeszcze ta beznadziejna Maz Kanata się tam oczywiście znalazła.

Odpowiedz
Są i plakaty:

https://star-wars.pl/News/22822,Han_Solo_i_plakaty_z_bohaterami_filmu.html
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Bleh. To wygląda jak crossover z Piratami z Karaibów. Totalnie nie kupuję tej eki (poza Chewiem, no ale wiadomo...), ten gość to ma być niby TEN Solo? Paradne Duży uśmiech
Cała reszta wygląda przyzwoicie i w sumie intryguje, ale dlaczego musieli robić film o Solo zamiast o zupełnie nowych postaciach? 
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Dlaczego?
[Obrazek: tenor.gif]

A moja wrażenia z trailera? Dziękuję, nie interesuje mnie, w kinie dopiero jestem na Epizodzie IX.

Odpowiedz
Nie widziałem w kinie "The Last Jedi" i "Solo" pewnie też ominę. Ani ziembi ani grzeje. Po zwiastunie film jakich wiele...

Odpowiedz
Nawet ja nie mam hype'u na ten film. Ten aktor w ogóle mi nie pasuje jako Han Solo.
Ale do kina oczywiście pójdę Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wrzucał to już ktoś?

Masa nowych scen + trochę gry Aldena.
No i po tych kilku momentach #notmysolo, chociaż film obejrzę w kinie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
A o czym niby rozmawiamy przez ostatnią stronę?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Ty Arahan, ty czytasz chociaz te kilka postow wstecz czy masz wyjebane?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Redlettermedia zrobili reakcję do trailera, zanim on wyszedł... zgadli wszystko. xDD

Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
No to ja jakiś inny zwiastun widziałem te kilka postów wcześniej.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(05-02-2018, 20:34)Danus napisał(a): Ty Arahan, ty czytasz chociaz te kilka postow wstecz czy masz wyjebane?

Regularnie ktoś strzela podobne gafy. Ostatnio ktoś zarzucił newsa o scenarzyscie bio Da Vinci pod postem w którm zrobił to ktoś inny, więc...

Odpowiedz
Kilka postów wczęśniej był ten a kilkanascie postów wcześniej tamten.

Wygląda to nieźle. Może być niezłe, choć nie liczę jak na zaskoczenie ze ŚWIETNYM Rogue One Uśmiech
Ale... zupełnie nie kupuje tego gościa - w żadnym stopniu nie przypomina Forda.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon