Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Tak się kończy ignorowanie użytkowników. Elo
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(05-02-2018, 16:46)Huntersky napisał(a): Harrison to Harrison, on ma po prostu dobrze wypaść w filmie, a nie udawać innego aktora.

Ja bym powiedział, że powinien przede wszystkim grać Hana Solo Język

Wracając do zwiastuna. Meh. Zajawka z Super Bowl lepsza, bo nie obnażała od razu mankamentów tej produkcji. Nie dziwię się Disneyowi, że tak długo zwlekali. Wizualnie nawet fajnie to wygląda, ale kurczę, nie mam pojęcia kogo gra w tym filmie Alden... Hana Solo? No fucking way.

Tak sobie myślę, że to o wiele lepiej by się sprawdziło jako solowy film o Lando (z cameo Hana Solo w stylu Lei z RO).
Ewentualnie jako przygoda jakiegoś innego bohatera:
- nazwać postacie Aldena i Glovera inaczej,
- Wookiee zmienić na inną rasę,
i boom - mamy mniej kontrowersyjny film, który pewnie też mógłby spodobać się ludziom, a na Aldenie nie ciążyłby już taki stres =/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
No co ty zombie, wtedy nie mielibyśmy wizulizacji tych wszystkich rzeczy o których mowa w ANH i TESB i fani nie mogliby wyłapywać smaczków!!! i nawiązań!!!

Odpowiedz
Ano tak, zapomniałem: smaczki i nawiązania!

To co StarWarsoweTygryski lubią najbardziej. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Trochę to szare i naturalnie nasuwa się pytanie kim są te wszystkie osoby obok Chewbacci i co one robią na pokładzie Sokoła Millenium? 
A czy się w kinie pojawię? Pewnie się pojawię i wiem, wiem to podchodzi pod syndrom sztokholmski. Ale mogę się założyć, że i też większość tutaj z forum stawi się w kinie. Uśmiech  
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Oczywiście, że się stawi Uśmiech w końcu to SW, aczkolwiek dla mnie Solo i EIX będą moimi ostatnimi wizytami w kinie jeżeli chodzi o SW. Nie znam EU, nie interesuje mnie nowy kanon.
No chyba, że zrobią spin-off o młodym Kenobi i zagra Ewan (który jest w idealnym wieku obecnie), albo zrobią coś o Bobba Fecie.

Co do Aldena ... cholera, no koleś po prostu nie pasuje. O ile wizualnie jeszcze mogę go kupić, tak z tych kilku fragmentów jego gra mnie totalnie nie przekonuje.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Czyżby te lekcje aktorstwa, o których swego czasu było głośno, jednak Aldenowi nie pomogły?

Odpowiedz
Cytat:Co do Aldena ... cholera, no koleś po prostu nie pasuje. O ile wizualnie jeszcze mogę go kupić, tak z tych kilku fragmentów jego gra mnie totalnie nie przekonuje.
Dokładnie. Do tego jeszcze ten jego głosik. Kiedyś słuchałem takie odcinkowe radiowe Star Warsy i tam koleś, pomimo, że miał głos zdecydowanie inny od Harrisona, potrafił jakoś odwzorować cały ten styl gadki Hana, intonację, manierę (?) mówienia.
Więc pomimo, że słychac było, że to nie Harrison, to i tak brzmiało to całkiem jak Han Solo. Tutaj kiedy patrze na gościa z tą fryzurą i ciuchami Hana to jeszcze myślę "no ok, ujdzie", ale jak go słyszę w zwiastunie i widzę jak gra (chociaż wiem, że to tylko trailer i prawdziwy efekt końcowy zobacze dopiero w kinie) to sobie myślę, ze no nijak mi on Hana Solo nie przypomina.

Póki co po zwiastunie na plus oczywiście Emilka, Woody, Chewie i Lando. Gość naprawde wygląda spoko jako młody Lando Duży uśmiech No i fajnie, że Sokół wygląda 'młodziej' niż w OT Uśmiech

Po trailerze zdecydowanie #notmysolo, ale filmowi dam oczywiście szansę. Liczę na cameo C3PO i R2D2, co by starwarsowa tradycja trwała Uśmiech

PS
Obczajcie sobie na internecie ten fanfilm z J. Costą. Uważam, że jemu udało się dużo bardziej zbliżyć do fordowego Hana Solo.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(06-02-2018, 09:31)szopman napisał(a): Póki co po zwiastunie na plus oczywiście Emilka, Woody, Chewie i Lando. Gość naprawde wygląda spoko jako młody Lando Duży uśmiech  No i fajnie, że Sokół wygląda 'młodziej' niż  w OT Uśmiech

No tak. Emilka jest po prostu, Chewie po prostu ryknął jak to zwykle no i Lando. Szczególnie w tym pierwszym zwiastunie wypadł kozacko. To futerko Uśmiech
Brakowało tylko złotego łańcucha na szyi i laseczki z gałką z kości słoniowej i mamy stereotypowego do bólu "alfonsa z Harlemu".
Joł joł madafaka!!!
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
@Szopmanowi chodzi o ten fan-film:

I tak, tutaj czuję Hana. 

Odpowiedz
@Doktorku
Cytat:Brakowało tylko złotego łańcucha na szyi i laseczki z gałką z kości słoniowej i mamy stereotypowego do bólu "alfonsa z Harlemu".
No a czy takie nie jest pierwsze wrażenie jakie sprawia Lando w E5?
A złote kajdany to Ty szanuj Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Jeśli Alden nie wygląda jak Solo to nie wiem co napisać o tym gostku z powyższego fan filmu Uśmiech

Odpowiedz
Może i nie wygląda, ale umie sprzedać się jako Han. Maniera, głos, ruchy.

Odpowiedz
Alden w mojej opinii wygląda idealnie jako Han. Gorzej może być z grą, ale tu nie mam zamiaru wydawać werdyktu przed filmem. Najważniejsze aby był spoko Hanem a niekoniecznie Fordem.

Zastanawia mnie za to jedno...liczba planet. Mój najwiekszy zarzut do SW Disneya to mikro-skala wydarzeń. Oczywiście, mikro w skali całej Galaktyk. O ile przy RO miało to jakis sens tak w Epizodach VII i VIII biorąc pod uwage gigantyczny konflikt i duze wydarzenia (zabicie miliardow istot w Force Awekens) 5 planet z czego każda na ultra speedzie to jakiś żart. Plus rodem z ostatniego sezonu GoT, dwa stronnictwa, cała reszta Galaktyki milczy, nie ma innych grup, ważnych i silnych person walczacych o swoje racje, Galaktyka niczym Westeros zatrzymała sie i czeka na to gdzie wyląduje latajacy JEDYNIE w kosmosie First Order lub Rebelianci.

Dlatego liczę na to, że "Solo" rozszerzy uniwersum o kilka rozbudowanych, posiadających własną tożsamośc, ciekawych planet a przede wszystkim o jakieś głębsze tło, czy to polityczne czy np. relacji gangów przestępczych za czasów Imperium. Myślę, że wiecie o co chodzi.

Czego nie chce na pewno? Vadera. Jeśli miałby wrócić na ekran to tylko w Kenobim. Po za tym mam nadzieje, że wymyślą coś ciekawszego niż śmierć całej ekipy Hana po za nim, Cheewiem i Lando. A sam motyw załogi podoba mi się, szczególnie z perspektywą Woodyego jako szefa Uśmiech

Odpowiedz
Dokładnie. Nie chodziło mi o wygląd tylko o sposób w jaki gra Hana.

Odpowiedz
Trailer spoko, wizualnie bardzo przypomina Rogue One a to na pewno na plus.
Jednak Alden to nie jest Solo, to jakis przebieraniec, ktory nawet nie potrafi go dobrze zagrac. W kinie sie pewnie pojawie, ale przez caly seans bedzie ten zgrzyt.
Ani on podobny, ani nie potrafi sie zachowywac jak Han, nie ma tej maniery i albo to tylko najgorsze sceny wybrano do trailera albo bedzie lipa.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dla mnie wygląda przyzwoicie, do tego jara mnie perspektywa jakiegoś bliższego poznania Imperium od kuchni, zawsze na to czekałem. Aktor grający Hana - dla mnie coś takiego jak szarganie świętych postaci nie istnieje, na dwie godziny mogę zapomnieć, że kiedyś Ford grał Hana Solo i po prostu akceptować to jaki jest młody Han bez porównywania.

Odpowiedz
Przypomne tylko, że przed filmem i trailerami spadał duzy hejt na Gadot, Afflecka i milion innych aktorow odgrywających kultowe postacie. Ja wiem, że sytuacja jest trochę inna ale kurde, dajmy szanse.

Odpowiedz
Trochę inna? TROCHĘ inna?

Odpowiedz
Nikt nie grał Wonder Woman przed Gadot (nie liczę telewizji), więc czepianie się miało zupełnie inny charakter (też mi z początku nie pasowała), a Batmana grało tylu aktorów, że to naprawdę nie był żaden problem, że zagra go kolejny.

Tymczasem Han to postać praktycznie stworzona przez jednego aktora, tylko i wyłącznie z nim utożsamiana. W takim przypadku recast to nie jest "trochę inna" sytuacja" tylko DUŻO poważniejszy problem, a każde narzekanie jest, moim zdaniem, zdecydowanie bardziej uzasadnione.

Poza tym wciąż uważam, że aktor grający Hana powinien przede wszystkim grać Forda i powinien to być Ingruber Język
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon