• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Cytat:Poza tym wciąż uważam, że aktor grający Hana powinien przede wszystkim grać Forda i powinien to być Ingruber
W końcu się w czymś zgadzamy Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tylko dlatego, że jest tak podobny do Forda? No to ja już wolę kogoś mniej podobnego ale pewnego, że dobrze zagra tą postać. Mnie póki co przekonuje po zwiastunie ten Ehrenreich choć nie za bardzo go kojarzę, najbardziej z roli u Coenów, tak to sam drugi plan.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Ja tyle niedobrego i złego naczytałam się o tej produkcji- zwłaszcza o towarzyszących jej kłopotach, że nie spodziewałam się, że może coś z tego dobrego wyjść. .A to co zobaczyłam w zwiastunie wcale nie jest takie złe. Mam ochotę zobaczyć więcej. Mam dziwne wrażenie, że wielu z was oceniających negatywnie ten trailer po prostu miało z góry takie nastawianie. I cokolwiek twórcy by w nim nie pokazali i tak byłoby źle odebrane bo już wcześniej wielu z was miało negatywne nastawienie do tej produkcji. Ktoś gdzieś nawet wyżej zadał pytanie "Po co robić film o Solo?". No ja pierdziele! Jak to po co? Mnie bardzo ciekawi historia Solo z młodości. Przecież ten bohater to idealny kandydat na to by mieć własny oddzielny film i ogromny potencjał na świetną historię.

Odpowiedz
Ingruber już raz zagrał młodego Forda w "Wiek Adeline". Daliby mu dobry scenariusz, doszlifowałby grę i jazda. Heath Ledger, gdy dostał rolę w TDK to na pewno od razu nie rzucał Jokerowym śmiechem na lewo i prawo i mlaskał językiem. To oczywiście tylko przykład, ale szkoda, że nie dali mu szansy.

Odpowiedz
Zrobić karierę jako młody naśladowca starczego aktora - średnio ambitnie w moim mniemaniu. Co nie zmienia faktu, że liczy się to jak aktor wypadnie w tym konkretnym filmie - jeżeli rola będzie słabo napisana, a film chujowy, to nawet klonowany Ford mu nie pomoże.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Solo ma być kręconą pod Oscary biografią Forda że potrzebny jest jego naśladowca? I co, charyzmę i urok Forda też będzie naśladować?

Przede wszystkim powinien fajnie wykreować bohatera na własną rękę, dać mu coś od siebie. Tyle. Tak jak to zrobił McGregor który nie małpował Guinnesa i jest świetnym Obi-wanem.

Odpowiedz
Małpował tylko, że subtelnie. No i jednak Guinessa ile było? 40 minut w całej trylogii? Miał dużo więcej do zbudowania i dodania od siebie do tej postaci
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(06-02-2018, 17:33)Huntersky napisał(a): Zrobić karierę jako młody naśladowca starczego aktora - średnio ambitnie w moim mniemaniu. Co nie zmienia faktu, że liczy się to jak aktor wypadnie w tym konkretnym filmie - jeżeli rola będzie słabo napisana, a film chujowy, to nawet klonowany Ford mu nie pomoże.

Miscast tym bardziej.

Tak czy inaczej Han = Ford. Im bliżej Forda, tym bliżej Hana.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
To może któreś z jego dzieci powinno zagrać? Blisko Forda na poziomie genetycznym.

Odpowiedz
Może. Masz ich zdjęcia?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Nie. Ale bliżej Forda się nie da.

Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś wspominał ALE - to zalatuje kopią RO - znowu jakiś zespół/grupa będzie miała coś zrobić, ukraść, przewieźć itp. No i ZNOWU będzie kolejny droid na pokładzie - bo każdy musi mieć takiego kompana
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar napisał(a):ZNOWU będzie kolejny droid na pokładzie - bo każdy musi mieć takiego kompana

Tak jak w dzisiejszych czasach każdy rozgarnięty (a nawet i nie) człowiek ma swojego smartfona i laptopa. Oczko
To dlaczego w świecie GW każdy nie może mieć swojego droida?

Odpowiedz
Ale tu nie chodzi o "mienie swojego droida" a o to, że twórcy w każdym filmie wciskają droida, na tej zasadzie a jestem pewny, że miliardy ludzi w tej galaktyce nie mają.

Ej... ja nie mam laptopa Smutny

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W sumie shamar, miałem pisać to samo. Mniejsza o tego droida, ale to już drugi heist movie.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Ja proponuję jednak poczekać na efekt końcowy. Jasne, te urywki ze zwiastuna nawet nie leżały kilometr od kultu Forda. Może być tak że Aiden będzie naśladował zachowania Harrisona po prostu w innych scenach Oczko

[Obrazek: dLtrWdo.gif]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(06-02-2018, 20:18)shamar napisał(a): Ale tu nie chodzi o "mienie swojego droida" a o to, że twórcy w każdym filmie wciskają droida, na tej zasadzie a jestem pewny, że miliardy ludzi w tej galaktyce nie mają.

Ej... ja nie mam laptopa Smutny
shamar, linia figurek, książki i komiksy muszą być na czymś oparte, prawda? Z dokładnie tego samego powodu Sokół wygląda tu trochę inaczej i już zestaw LEGO gotowy Uśmiech

Odpowiedz
Ale nie będzie dodatkowego kosmity. No dobra, wiem, że to wina dokrętek i cięcia kosztów Oczko

Odpowiedz
(06-02-2018, 19:17)Mierzwiak napisał(a): Nie. Ale bliżej Forda się nie da.
Może Calista Flockhart niech zagra?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(06-02-2018, 17:49)Corn napisał(a): Małpował tylko, że subtelnie. No i jednak Guinessa ile było? 40 minut w całej trylogii? Miał dużo więcej do zbudowania i dodania od siebie do tej postaci

Ale jedna styl mówienia miał dość podobny. A tutaj problem jest trochę taki, że ten Han Solo nawet nie brzmi jak Han Solo. I już tam pal licho wygląd. 

Wiem,że to taka drobnostka, ale sympatyczna:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon