Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Co jest takiego złego w tym, że pokazali jak Leia otrzymała te plany?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Grievous,
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
A więc agree to disagree.

Moderator mógłby kilka ostatnich komentarzy przenieść do tematu o RO.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(16-12-2016, 15:26)Huntersky napisał(a): bo ma sensowną, emocjonalną podbudowę ukutą przez cały film.

Nie mogę przestać się śmiać, bez kitu. O łopatologii, jak i samym sensie pokazywania tych postaci w filmie, który ich nie dotyczy, nie wspominam, bo żal. Dobrze, że nie pokazali, jak Leia zakłada kapcie i ten swój welonik, bo w życiu bym się nie domyślił takich oczywistości. To jest najgorszy poziom wiwisekcji jaki można odjebać, ale publika widzę łyka jak młode pelikany. Patrząc zresztą na fabularny poziom disneyowskich produkcji, tę można już spokojnie nazwać Han Lolo. Ale przyznam, że jesteście pocieszni w tej swojej "nowej nadziei" Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Co jest złego w tym, że fani Gwiezdnych Wojen chcą widzieć w kolejnych filmach swoje ulubione postaci?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Chcą tak? Ciekawe zatem, czemu nie polubili Star Wars Special - byli tam przecież wszyscy Duży uśmiech

Odpowiedz
Chcą oglądać ulubione postacie, ale nie w ch*jowych filmach Duży uśmiech
Poza tym, animacja "The Story of the faithfull Wookie" z tego speciala jest chyba całkiem lubiana przez fanów serii Uśmiech

Odpowiedz

Odpowiedz
Pozwolisz, że odpowiem w stosownym temacie.

Odpowiedz
Ploty i ploteczki!

Woody Harrelson prowadzi rozmowy z Lucasfilm. Ma podobno się wcielić w mentora Hana Solo. Wcześniej był brany pod uwagę Christian Bale.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Oho, może film będzie o Woodym w kosmosie, a Han pojawi się w ostatniej scenie. Byłoby super.

Odpowiedz
Harrelson to, mimo tak długiej kariery, nieopatrzona twarz niewielkiego kalibru gwiazdorstwa, pasuje mi do świata SW. Bale? Nie wyobrażam sobie tam takiego nazwiska.

Odpowiedz
a Matkę Smoków widzisz? Uśmiech

Odpowiedz
Teraz nawet szmuglerzy potrzebują mentorów?
Czy będzie teledyskowy montaż ze szkolenia na szmuglera?

Odpowiedz
(04-01-2017, 09:25)Phil napisał(a): a Matkę Smoków widzisz? Uśmiech
Brwi nigdzie nie widzę Język

Odpowiedz
(04-01-2017, 09:26)al_jarid napisał(a): Teraz nawet szmuglerzy potrzebują mentorów?

Dokładnie o tym pomyślałem. Każdy bohater tej serii potrzebuje mieć mentora?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja mam do tego filmu jedno życzenie: żeby nie było żadnej bitwy.

Odpowiedz
Po "Rogue One" oficjalnie zmieniam stanowisko co do kolejnych spin-offów - jestem zainteresowany zdecydowanie bardziej niż E. VIII (chociaż Ehrenreich mi wciąż nie pasuje, ale poczekajmy na zwiastun).
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
A ja nie. Sorry, ale wciąż takie same są szanse na to, że TFA było niewypałem, jak i na to, że R1 było wyjątkiem od reguły, a Star Warsy od Disneya dalej będą ssać. Po R1 nie mam problemu ze spin-offami, ale tylko jeśli mają tak jak w R1, opowiadać o nowych postaciach, albo statystkach z OT (Bobba Fett - może w końcu zobaczymy co z niego za bad-ass), ale nie o Hanie.

Jak to napisałby Mierzwiak, Han to Ford, a Ford = Han, i nie ma innej opcji. Jak chcę pooglądać przygody młodego Hana to włączam ANH. Oglądanie jego gówniarskich przygód, w których pewnie wpakują wszystko o czym słyszeliśmy w serii (przekroczenie iluś tam parseków, wygranie Sokoła od Lando, nieudany przemyt dla Jabby) to jeden z najmniej potrzebnych filmów na świecie. Zresztą, Han Solo to znakomity bohater drugiego planu/ przy grupie bohaterów, tak jak Jack Sparrow w Piratach. Solowy film z nim w roli głównej będzie jak... czwarta część Piratów. Język

No i widziałem tego Ehrenreicha w jednej scenie filmu Allena - nie, NIE i jeszcze raz N I E ! To nie Han Solo.

Dlatego ode mnie wciąż ignore, i nawet jeśli trailery będą wyglądały zajebiście, a recenzje i opinie wskażą na coś jeszcze lepszego od R1, to nie planuje tego tykać nawet kijem przez szmatę. I tak mi dopomóż bóg!

Odpowiedz
Doprecyzuję - na żadne kolejne Star Warsy od Disneya nie wybieram się "w ciemno", a nawet jeśli to tylko pod warunkiem, że będę mógł wykorzystać zaproszenia po 5 zeta - jak będzie tak jak z Rogue One, to będę musiał czekać 2 tygodnie po premierze, a w tym czasie wybada się opinie na forum i zdecyduje, czy jest sens to oglądać. Przed RO w ogóle nie brałem pod uwagę oglądania tego w kinie, teraz biorę, bo wygląda na to, że spin-offy do OT to ciekawsza rzecz niż jej kontynuacja.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon