Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
No dlatego piszę, że małpował subtelnie Oczko
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Dla mnie tutaj jest wystarczający powód do obejrzenia tego filmu Duży uśmiech :
[Obrazek: 13536_1.7.jpg]
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wolę włączyć GoT i popatrzeć na Emilkę bez żadnej sukienki :p Dużo bardziej się jarałem Felicity Jones w Rogue One, która aktorką jest o niebo lepszą od Emilki.

Odpowiedz
Czasami jedno zdjęcie jest bardziej wymowne niż wiele zdań:

[Obrazek: 27654441_1789020767808469_86507437253472...e=5B1B5B75]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ale Hatak donosi, za kimś tam - że Ford maczał palce w tym filmie. PEwnie z powodu sporego czeku.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ten Harrison Ford miał mieć coś wspólnego z tym filmem?

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Może ma wyj*bane na Hana Solo, ale na cash pewnie nie ma takiej wyj*bki już Uśmiech
W sumie, to od początku marzy mi się taki zabieg, żeby film otwierał i zamykał stary Han, taki pre-TFA (coś jak w "Młody Indiana Jones i Tajemnice Blues'a). Póki co, każde moje marzenie dot. nowych filmów Disney konsekwentnie realizował, więc może jakimś cudem i to się ziści Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(09-02-2018, 11:32)szopman napisał(a): Póki co, każde moje marzenie dot. nowych filmów Disney konsekwentnie realizował, więc może jakimś cudem i to się ziści Duży uśmiech
Strach pomyśleć co to były za marzenia.

Odpowiedz
-Vader robiący rzeź z Rebeliantów w RO
-cameo/force ghosty Obi-wana/Yody
-C3PO i R2D2 w RO
-Rey
Ale to się może jeszcze zmienić niestety.
-wykorzystanie motywu Jacena Solo w SW (= Kylo Ren w TFA)
-nostalgia i fanservice
-śmierć wszystkich bohaterów RO i brak jakiegoś otwartego zakończenia dla tych postaci
-dużo Hana Solo w TFA Uśmiech

Na chwilę obecną tylko te przychodzą mi do głowy. Aczkolwiek przypomniałem sobie, że w jednej kwestii Disney mnie zawiódł - nie było opening crawl w RO ;<

Odpowiedz
EW napisał(a):He got a helping hand from old friends, too. Ford spoke with Howard and gave him some insights into the character that he typically begrudges curious Star Wars fans.

Then, just as shooting resumed, Howard got a visit from another familiar face: The guy who first told him about this galaxy, a long time ago.

“He came by to visit the first day that I picked up shooting. George and his wife, Melody, came by to pay a little set visit. It made me feel great,” Howard says.

Lucas, the father of Star Wars who handed it off to another generation to become the grandfather of Star Wars, even gave him some advice that sounds straight out of the Obi-Wan playbook.

“He told me just trust my instincts, you know?” Howard says with a laugh. “I know he kind of fundamentally feels like, first and foremost, [these films are] sort of for 12-year-old boys, and yet even he knows that it’s grown so far beyond that, and the fans have grown with the series in a great, important way. So he didn’t offer a lot of advice except, ‘You’ll get this.’”

That brief set visit became a longer one. And a longer one.

“He had intended to just kind of stop by and say hi, and he stayed five hours,” Kennedy says. “There’s even one little moment in a scene that — I can’t tell you what, sorry — but in the scene on the Millennium Falcon where George said, ‘Why doesn’t Han just do this.’”

In other words, George Lucas helped direct a small part of Solo.

“It actually is a funny little bit that will probably get a laugh,” Kennedy says. “And Ron happened to be by the monitor and not inside the Falcon and he goes, ‘Oh that’s a great idea,’ and ran in and said, ‘George wants us to do this.’ So that was pretty cool. I think George felt pretty great about that. He could revisit these characters, and I think he felt so comfortable, obviously with Ron being there, that it was just fun for him.

Lucas’ final wisdom for his old American Graffiti actor: “just enjoy this.”
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Przerażająco sztampowy, pijarowy bełkot Uśmiech
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
(09-02-2018, 11:32)szopman napisał(a): W sumie, to od początku marzy mi się taki zabieg, żeby film otwierał i zamykał stary Han, taki pre-TFA ...

To nie to. Tam pisali jedynie, że "uczył" tego młodego jak ma grać Hana.

Cytat:Droid L3-37 (grany w technice motion capture przez Phoebe Waller-Bridge) – towarzyszka Lando Clarissiana (Donald Glover), jednak nie należąca do nikogo. Robot skonstruował się sam na przełomie lat, dodając sobie kolejne części i nieustannie aktualizując swój projekt. Jest to droid rodzaju żeńskiego, zupełnie niepodobny do żadnego innego w Galaktyce.

https://naekranie.pl/aktualnosci/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-nowe-szczegoly-na-temat-bohaterow-2910849

Znowu super-kobieta. Tym razem robocica
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-jon-favreau-z-wazna-rola-w-widowisku-2930047

Sympatyczny aktor i fajnie go będzie zobaczyć.

Ja nadal się zastanawiam jakie inne postacie znane się pojawią. Vader? Imperator? Czy droidy? Mam cichą nadzieje, że nikt, ale to raczej niemożliwe.

Odpowiedz
Uslyszec, nie zobaczyc. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
@Kuba

Naekranie oczywiście zapomniało podać istotną rzecz - Favreau podłoży głos kosmicie.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Jeśli miałem jakieś minimalnie pozytywne wrażenia po obejrzeniu trailera to zobaczenie tego na wielkim ekranie je zweryfikowało.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Na wielkim ekranie wypadło strasznie szaro-buro. Szczególnie ostatnia scena w której (tutaj miałem napisać Han Solo, ale jakoś tak dziwnie...) odwraca się i uspokaja ekipę była potwornie ciemna.

Odpowiedz
Kurde, jak ja czekam aż Disney w końcu wyskoczy z pomysłem na Star Warsowy film, którego sam pitch będzie brzmiał ciekawo. Już kilka lat minęło. Najwyższy czas byśmy usłyszeli o planach jakiegoś spin-offa, który już w teorii brzmi tak, że "fuck yeah!".
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Kenobi tak nie brzmi? Język
Disney pracuje, ale nie zapowiada o czym zrobi filmy na 10 lat przed jak Warner. Obstawiam, że na tej ich imprezie w tym roku oficjalnie ogłoszą Kenobiego na 2020 a dopiero za rok opowiedzą o tych dwóch przygotowywanych trylogiach (no i jeszcze serial aktorski i jeden animowany mają być w latach 2019-2020). Będę bardzo zdziwiony jak chociaż jedna z tych rzeczy nie opowie o Old Republic, a to już będzie brzmiało baaaaardzo ciekawie.

Odpowiedz
Cytat:Kenobi tak nie brzmi?

Nie

Cytat:Obstawiam, że na tej ich imprezie w tym roku oficjalnie ogłoszą Kenobiego na 2020

Jakiej imprezie?

A na 2020 mają zapowiedzianego piątego Jonesa. Naprawdę nie byłbym w szoku, jeżeli zrobią sobie rok przerwy od SW, ze względu na ten film.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon