South Park

Odpowiedz
Wspaniałe. :)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Pierwsze dwa odcinki, były cienkie jak psi dyd ale ten ostatni nawet nawet. Może chłopaki jeszcze się rozkręcą do końca sezonu
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Oglądałam na razie tylko pierwszy odc zaśmiałam się w sumie tylko pod koniec ale chociaż było sporo Randy'ego

Odpowiedz
Tak sobie rozpoczął się ten serial, ale ostatni był naprawdę dobry, gdzie wreszcie była większa koncentracja na dzieciakach niż na Randym. Plus motywy z komiksów zawsze dobrze wypadają.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Wszystkie odcinki z Coonem są super :P

Odpowiedz
Kaczyński w South Park :D

"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Polska wreszcie widoczna na świecie. Największy sukces dyplomatyczny
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Ostatnie odcinki słabe ale ten Polish midget był świetny :P

Odpowiedz
A prawda li to, że SP był ostatnimi czasy pro-Hilary?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Sam sobie odpowiedz -

Edit:

Żeby nie ograniczać się do spamowania linkami - każdemu się dostało (nawet panu Clintonowi). Jest taki angielski przymiotnik "biased". South Park stanowi dla mnie jeden z ostatnich garnizonów broniących się przed tym określeniem.

Odpowiedz
Czyli - tak czy nie? Ten filmik już wcześniej widziałem i nie jest to żadna krytyka
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Twórcy South Parka są libertarianami, więc nabijają się z lewicy i prawicy tak samo.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Shamar - dostarczasz keki każdego dnia

Co do tego sezonu - zaczął się słabiutko, ale ostatni odcinek miał w sobie ducha klasycznych odcinków typu Casa Bonita, więc mam nadzieje, że forma wraca a nie jest to jedynie pojedynczy wypadek
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości