Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Spider-Man Homecoming (2017)
EDIT (23.04.2015):

No i mamy tytuł:

[Obrazek: mjxhOBHM.jpg]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jako że plotek i spekulacji dotyczących kolejnej inkarnacji Pajączka jest co nie miara, to wypadało już założyć osobny temat.

Co wiemy na 100%?

Spider-Manem będzie Peter Parker, a nie jak co niektórzy fani spekulowali Miles Morales. Film nie będzie genezą i ma skupić się licealnym życiu Petera.

Producentem od strony Marvela jest Kevin Feige, czyli głowa Marvel Studios, a od strony Sony za film będzie odpowiadać Amy Pascal, która pracowała już przy poprzednich produkcjach o Pajączku.

O czym się spekuluje?

Podobno reżyserem i scenarzystą ma zostać Drew Goddard, czyli osoba która zrezygnowała z Netlflixowego "Daredevila" na rzecz "Sinister Six", które nigdy nie doszło do skutku. Jeżeli Goddard faktycznie będzie odpowiadał za ten film, to koniec końców wyjdzie na swoje, a jeżeli nie, to zostanie największym przegranym całej tej sytuacji.

Internet do roli Parkera przymierzał chyba już wszystkich młodych aktorów aktualnie pracujących w Hollywoodzkiej branży. The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki:
[Obrazek: spider-man-shortlist.jpg]

Nat Wolff, Asa Butterfield, Tom Holland, Timothee Chalamet i Liam James

---------------------------------------------------------------------------------------
Co od siebie?
Nawet nie potrafię wyrazić słowami, jak mało ekscytujące to wszystko się wydaje. Marvel zamiast się skupić na faktycznie ciekawych projektach jak "Black Panther" czy "Captain Marvel" przesunął je na rzecz szóstego (!!!) filmu o Spider-Manie. Pierwszy poważny karny kutas dla nich.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Liam James moim zdaniem jest swietny. Z odpowiednim reżyserem i podejściem moglby byc idealnym Pająkiem. Jest totalnie nerdowski i niezręczny, co pokazał w "The Way Way Back". Teraz dać mu dopakować i dopilnowac by film nie byl slapstickowa komedia i bedzie ciekawie.

Tylko dlaczego Mark Strong jest brany pod uwage? To, ze zapuscil wlosy nie znaczy, ze moze byc Parkerem.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Liam James faktycznie prezentuje sie najlepiej, bo prezentuje sie jakoś...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Mnie ciekawi, czy będzie jakaś dziewczyna. Jasne, mówili, że nie chcą robić z tego kolejnego filmu miłosnego, bo niby takie były poprzednie części, ale to zwyczajnie ważny wątek u Spideya. Ba, to ważny wątek u każdego licealisty, a na tym ma koncentrować się film. Gwen można śmiało odpuścić, bo Stone nie przeskoczą nigdy, więc kto? MJ? Felicia? Betty Brant? Swoją drogą, Elizabeth Banks wyglądała super jako Betty. Żal, że grała epizody.

[Obrazek: Batty_Barndt_h%C3%A4lt_einen_nicht_gedec..._Peter.jpg]

No i przeciwnik. Może w końcu Kraven?

Odpowiedz
Dla mnie Liam James to byłaby totalna porażka. Nie trawię tego typa, a "The Way Way Back" obejrzałem do końca tylko dla Rockwella, bo nie potrafiłem zdzierżyć parszywego ryja Jamesa.
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Przede wszystkim Stone była idealna na ultimateową MJ a nie na Gwen, (która wyglądała raczej jak Taylor Momsen), tak jak Bale byłby lepszym Jokerem niż był Batmanem ;].

Ale skoro rebootują to niech wrócą do MJ i obsadzą w tej roli wreszcie kogoś kto pasuje, a nie jak Dunst ;]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat:The Wrap twierdzi że do roli przymierzane są o to te niemowlaczki

Z dnia na dzień coraz gorzej.
W sumie jak tak dalej pójdzie, może warto będzie to zrebootować jeszcze zanim zaczną kręcić pierwszy film?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
------------------------------------------
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
A ja tam ufam Marvelowi. Co jak co, ale ich filmy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i nawet wybór na Parkera nie zmieni mojego stosunku do tego projektu. Zobaczycie odszczekacie jeszcze wszystko. Marvel to jednak jakaś gwarancja nowego spojrzenia na tą postać.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Schodzą. Nie wyszedł chociażby drugi Thor. Ale akurat obsadę zawsze mają klawą. Zobaczymy. Chociaż mam z tym filmem jak z BvS - czekam bo Spidey/Batman, bo do samego projektu serca raczej nie mam.

Odpowiedz
(23-04-2015, 14:33)Phil napisał(a): No i przeciwnik. Może w końcu Kraven?

Pewnie i tak po raz kolejny pojawi się Goblin...
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Z przeciwników nadałby się np Vulture.

Osobiście chciałbym zobaczyć Pumę, (bo Fireheart to był jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o przeciwników Pajączka), ale nie w starciu z takim gówniarzem.

[Obrazek: friend22.jpg]

więc niech go zostawią, aż im aktor dorośnie :P
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
Tak sobie myślę - może ten animowany film od Sony będzie origin story do aktorskiego?

Odpowiedz
Jak jeszcze tylko Sony się zajmowało Pająkiem, to tak niby trochę miało być, że animacja będzie jakoś powiązania z filmami aktorskimi. Teraz mówią, że to zupełnie niezależna sprawa.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=119249
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Tak z aktorów-gówniarzy wpadło mi właśnie nazwisko do głowy - Tye Sheridan. Szkoda, że nie pojawił się na żadnej liście. Jeśli nie najlepszy, to spokojnie jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia.

Odpowiedz
Przecież będzie grał Cyklopa.

Odpowiedz
(24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa.

Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda.

Odpowiedz
Ponoć roboczo film nazywa się "Spider-Man: The New Avenger". Nieźle. Chociaż wolałbym "The Spectacular Spider-Man". No i mam nadzieję, że po polsku to będzie "Spider-Man: Nowe starcie" :).

Odpowiedz
Nieźle? To dramatycznie zły tytuł.

Odpowiedz
Gdyby zostawili taki tytuł to... cóż, bardziej oczywistego chwytu marketingowego się chyba nie dało w nim zawrzeć :D

Odpowiedz
(25-04-2015, 00:01)Pelivaron napisał(a):
(24-04-2015, 23:56)Phil napisał(a): Przecież będzie grał Cyklopa.

Łee, faktycznie. Musiało mi to wylecieć z głowy. ech, szkoda.
Dodatkowo Tye wygląda coraz bardziej jak młody Tom Hardy, a nie nerd.

https://instagram.com/p/134-PSxDzC/
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon