Ankieta: Na czym ogl
Na telewizorze czarno-bia
[Wyniki ankiety]

Sprzęt dla orgii wizualnych:)
Za kwotę, którą dysponujesz nie dostaniesz naprawdę dobrej plazmy 50-cali... Zastanów się czy chcesz mieć idealny obraz w 42-calach, czy gorszy, ale większy...

Idź do marketu, stań przy 42,46,50 z odległości 3 metrów i jeśli w którymś widzisz pojedynczy piksel (różni ludzie, różny wzrok) to bierz mniejszy od niego...
thug life

Odpowiedz
Dobrze, tak zrobię. Potem wrócę i zdam relację ^^

Odpowiedz
Moje kochanie przyjechało po bezwaciu :)
[Obrazek: s5000070z.th.jpg]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
tutaj zapytam chociaż moje pytanie chyba mało ma wspólnego z orgiami wizualnymi.

otóż chciałbym odbierać sygnał cyfrowej kablówki (DVB-C) w laptopie oraz mieć możliwość nagrywania. ktoś może polecić jakieś odpowiednie urządzenie do tego zadania?

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):Moje kochanie przyjechało po bezwaciu
Co to za marka i model basówki? I jak się sprawuje?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
piter87 napisał(a):otóż chciałbym odbierać sygnał cyfrowej kablówki (DVB-C) w laptopie oraz mieć możliwość nagrywania. ktoś może polecić jakieś odpowiednie urządzenie do tego zadania?
Ciężko o coś takiego... Na allegro znalazłem tylko jeden tuner do kablówek:

http://allegro.pl/item1179264121_tv_w_komuterze_karta_anysee_e30_combo_plus.html

Ale cena trochę przesadzona (za taką kasę można mieć tuner stacjonarny, a za nie wiele więcej z HDD)... ;-)
thug life

Odpowiedz
Danus napisał(a):Co to za marka i model basówki? I jak się sprawuje?
Pure Acoustic RB1115 - 150/175 W mocy. Na razie przetestowałem go na 4 odc. Kompani braci w HD. Wybuchy , eksplozje przelatujące samoloty nad głowami kompani sprawiają, ze jest się na polu bitwy :D Cholernie mocna rzecz <ok>
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Rozumiem, że wkrótce spółdzielnia Cię wyeksmituje :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: chujnia.jpg]

LCD to Sharp Aquos, 32 cale. Nie mam dużego pokoju, a szwagier polecił. Jestem zadowolony, tym bardziej, że gry na PS3 wyglądają pięknie :)

Tak w ogóle to witam na forum :)
"Why couldn't I have those games when I was a kid? God damn it, I was born too fucking early!"

Odpowiedz
...a jak sobie radzi ten telewizorek z filmami na DVD puszczanymi przez PS3? Witam również :)

Odpowiedz
Przeca widać ;P Jeśli siedze daleko od TV wygląda to przyzwoicie. Na zbliżeniu jak sie przyjrzeć widać jednak piksele ;f Ale mnie to zwisa w sumie, bo bliżej siedze tylko jak gram (na fotelu, żeby podeprzeć ręce) a tam to wygląda świetnie. Zresztą na starym telewizorze (LG, 25'', z tzw. dupą) nawet nie mogłem przeczytać podpisów pod dialogami w demku Mafii II, więc nie chciałem, żeby to mi spieprzyło granie w grę, na którą czekam od 8 lat ;)
"Why couldn't I have those games when I was a kid? God damn it, I was born too fucking early!"

Odpowiedz
Mam takie pytanie, może ktoś ma doświadczenie z tym: chcę powiesić na ścianie 32" LCD i chcę wydać jak najmniej pieniędzy. Nie potrzeba mi żadnych regulowanych uchwytów, chodzi mi o najprostsze i najtańsze z możliwych rozwiązań. Na allegro widzę, że coś można dostać już za 4 dychy i takie moje pytanie - warto, czy raczej kupując taki sprzęt ryzykuję tym, że pewnego pięknego poranka telewizor znajdzie się na podłodze?
No i jeszcze czy idzie bez problemu to samemu zamontować, czy dużo zabawy?

Odpowiedz
Samsung LED Series 7 46 cali

[Obrazek: ue46b7070.th.jpg]

Onkyo HTR-538

[Obrazek: onkyohtr538.th.jpg]

Sony BDP-S360

[Obrazek: sonybdps360.th.jpg]
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Simek - nie mam czegoś takiego, ale jak dobrze dziury wywiercisz, dobre kołki i śruby zamontujesz to będzie się trzymało. I tyle :). Oczywista oczywistość. Chyba że o mocowaniu "urządzenia" do TV mówiesz? Wtedy to już lepiej by pasowało jak ulał.

P.S.- nie wiem jaką masz ścianę, ale regulacja nachylenia by się przydała - chociaż w pionie.

Odpowiedz
Jak coś takiego kosztuje 40zł to raczej o regulacji można zapomnieć, na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać.

Odpowiedz
No ja właśnie nie chcę wydawać na to dwóch stówek i się zastanawiam, czy warto ryzykować jakąś taniochę, czy lepiej szukać miejsca, żeby ułożyć TV na stojąco.

Odpowiedz
W moim przypadku umieszczenie na ścianie było niemożliwe, ale nawet jeśli by było to pewnie bym tak nie zrobił? A dlaczego? Z TV wychodzi mi chyba z 7 kabli z tego 2 z boku - zakryć było je by ciężko, a osłona na ścianę wyglądałaby dość grubo. Na dodatek kable te mają różne wtyczki - jedne prosto do tyłu odchodzą inne w lewo a inne w prawo - albo TV odstawał by z pół metra od ściany, albo musiałbym pod spotem śmieszną skrzynkę zamontować :) Do tego, co chwila kabel do komputera odłączam i podłączam, a na domiar złego ma on kilkucentymetrową przejściówkę (TV musiałby dużo odstawać). Jeśli nie masz takich kłopotów to spokojnie wieszaj na ścianie :wink: Zawsze ładniej to wygląda.

Odpowiedz
gigacz napisał(a):W moim przypadku umieszczenie na ścianie było niemożliwe, ale nawet jeśli by było to pewnie bym tak nie zrobił? A dlaczego? Z TV wychodzi mi chyba z 7 kabli z tego 2 z boku - zakryć było je by ciężko, a osłona na ścianę wyglądałaby dość grubo. Na dodatek kable te mają różne wtyczki - jedne prosto do tyłu odchodzą inne w lewo a inne w prawo - albo TV odstawał by z pół metra od ściany, albo musiałbym pod spotem śmieszną skrzynkę zamontować :) Do tego, co chwila kabel do komputera odłączam i podłączam, a na domiar złego ma on kilkucentymetrową przejściówkę (TV musiałby dużo odstawać). Jeśli nie masz takich kłopotów to spokojnie wieszaj na ścianie :wink: Zawsze ładniej to wygląda.

Heh, no to trochę tego jest :smile:

Odpowiedz
Jeśli się nie mylę to: 3x HDMI (2 z tyłu, jedno z boku), chinche x 3 (z boku), Euro 1x, zasilanie, antena i monitor (nie wiem jaki się nazywa) :wink: A i tak jeszcze mam kilka wtyczek wolnych :)

EDIT:
Jeszcze na pocżątku (dzień czy dwa po zakupie) miałem zamiar VHS podpiąć (czyli drugie Euro). Na szczęście zaniechałem bo a) nie miałem trzeciej półki pod TV; b) szybciej trwa ściągnięcie filmu z netu niż przewijanie taśmy.

Odpowiedz
Cytat:No ja właśnie nie chcę wydawać na to dwóch stówek

to poczekaj trochę, odłóz kasę i kup coś co ma większe prawdopodobieństwo utrzymana ciężaru TV ;) Za jakiś czas będę wieszał swojego i raczej bym na tym nie oszczędzał. W końcu lepiej wydać na to 200 czy więcej, niż potem "Kropelką" próbować wkleić w ramę rozsypane na podłodze kryształki z matrycy ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości