Ankieta: Na czym ogl
Na telewizorze czarno-bia
[Wyniki ankiety]

Sprzęt dla orgii wizualnych:)
Cytat:model tv z matrycą LED. ;-)
Matryca to może być LCD :P
A podświetlenie LED:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Fakt, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. :P

Odpowiedz
(04-09-2012, 12:50)Doveling napisał(a):
(04-09-2012, 12:39)Danus napisał(a): Nawet nie wiesz jak dużo ludzi ma takie myślenie jak Ty. Niestety marketing robi swoje:) Ale to niezaprzeczalna prawda. Plazma pod względem obrazu jest lepszym telewizorem od LCD LED.

Marketing miał na pewno spory wpływ na moje zdanie, jednak powiem szczerze, że patrząc w sklepie na stojące obok siebie tv (plazma i led) sam przytaknąłem tej opinii. I teraz jestem zmieszany, tym bardziej, iż jestem właśnie na kupnie tv do mojego (naszego) nowego gniazdka. ;-)

Doveling, ja też tak myślałem. Poczytaj sobie moje posty z tego wątku. W poście z 29-05-2012 miałem takie same wrażenia (led wow, plazma ble), a teraz nie zamieniłbym mojej plazmy na nic innego (chyba, że na taką samą plazmę tyle, że ze smart tv).

Odpowiedz
(04-09-2012, 20:23)Gemini napisał(a): Doveling, ja też tak myślałem. Poczytaj sobie moje posty z tego wątku. W poście z 29-05-2012 miałem takie same wrażenia (led wow, plazma ble), a teraz nie zamieniłbym mojej plazmy na nic innego (chyba, że na taką samą plazmę tyle, że ze smart tv).

Przeczytałem ostatnie dwie strony i na dzisiaj mi już tego wystarczy, bo przewróciliście mój pogląd do góry nogami, wręcz zniszczyliście go. To tak, jakby ktoś mi dzisiaj powiedział, że Scooby-Doo (czyt. bohater mojej ulubionej kreskówki z dzieciństwa) jest suką. ;-)

Oczywiście to są wszystko żarty, cieszę się, że ktoś mnie naprostował przed zakupem. Pozostaje przespać się z myślami i od następnych dni poczytać forum HDTV w wolnych chwilach i wybrać najlepszy model. ;-)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości