Star Trek
No cóż, średnio Paramountowi wypaliła poprzednia seria, czy raczej trylogia, więc nic dziwnego że szukają pomysłu najej odświeżenie, ale gdybym miał zgadywać to powiedziałbym że na tym jeszcze bardziej się przejadą.

Po pierwsze, to nie jest seria która jakoś elektryzuje widzów, a już na pewno nie jest kojarzona z filmami dla dorosłych. Druga sprawa, Tarantino znany jest ze specyficznego typu filmów i nawet będąc popularnym reżyserem jego nazwisko nie gwarantuje moim zdaniem sukcesu kasowego. Jestem zainteresowany jego filmami, ale nie jestem zainteresowany Star Trekiem w jego wykonaniu. Wydaje mi się to totalnie przypadkowym i bardzo nieciekawym połączeniem.

Odpowiedz
Jak średnio? To były całkiem przyzwoite filmy. Szykuje się żenada kolejnego rebootu? Niech się pałują.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nieważne jakie były, ważne, że ostatni nie zarobił.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Tak, średnio.

385, 467 i 343 mln wpływów przy budżetach (bez marketingu!) odpowiednio 150, 190 i 185 mln to nie są wyniki z których studio powinno być zadowolone.

Odpowiedz
W ogóle Paramountowi zdychają kolejne serie - G.I.Joe i TMNT nawet nie nabrały rozpędu, Trek dokuśtykał do trzeciej części, a ostatnio nawet Transformers dostało zadyszki.
W sumie to co im zostało poza M:I? Ile potrwa zanim ich także wykupi DIsney? :)
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
(08-12-2017, 01:45)Mierzwiak napisał(a): Tak, średnio.

Ale to jest kwestia mamony a nie jakości filmów. Skoro nie zarobiły odpowiednio to należy TO zostawić a nie reanimować na siłę.

Ach, no tak. Holly - tak ubogie w pomysły. Lepiej zaryzykować rebotem znanej marki niż zainwestować w coś nowego

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No chyba logiczne, że lepiej - w sensie: bezpieczniej?

Odpowiedz
Dopóki widz będzie się na to nabierał. No ale jak się czyta komentarze w stylu: kiedy reboot X-menów? ;)

Odpowiedz
(07-12-2017, 23:24)Snappik napisał(a): Osobiście wolałbym, aby całość miała klimat kinowego Treka od Wise'a, a nie tylko "Er Rejted bo cycki i fucki".

Były kiedyś jakieś cycki u Tarantino? Nie przypominam sobie ani razu (a nie widziałem jeszcze tylko "Hateful Eight"). Co najwyżej możemy dostać krwawą łaźnię, obficie okraszoną fuckami :)

Odpowiedz
Co do "Star Treka" pasuje taaak bardzo, ale w sumie czemu nie? Z punktu widza jedynie.

Mnie w sumie zawsze trochę jarają takie opcje. Dwa światy teoretycznie. Z jednej strony Tarantino ze swoim autorskim kinem. Z drugiej "Star Trek", którego ostatnio próbuje się ukształtować na blockbuster. To mocno lubię takie nieoczywiste sytuacje. Już prędzej wyobrażam sobie jakieś Disneye w wersj Quentina, gdzie poszedły po prostu w obalanie bajkowości. Jego ST to tak z dupy pomysł, że aż ciekawy.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Macie tu taką ciekawostkę z grudnia 2015 r.:

https://nerdist.com/nerdist-podcast-quentin-tarantino/

Przewińcie do 01:07:25i słuchajcie. Być może daje to namiastkę tego, co za pomysł chodzi po głowie Tarantino i po co mu tam Rka :)

@shamar
Jaki kolejny reboot? Jestem przekonany, że jeśli QT się za to zabierze to z Abramsową obsadą.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Jeśli to będzie kontynuacja rebootów/prequeli to odwołam ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon