Ankieta: Na ile oceniasz "Mroczne Widmo"?
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas
(28-04-2017, 14:44)Kerev napisał(a): Oczywiście, że nie zniknęły krytyczne opinie o PT, szopman nic takiego nie pisał.
Albo coś jest krytykowane, albo "zajebiste, wizjonerskie, oryginalne itd". Trzeba się zdecydować.

Cytat:Napisał tylko, że sporo ludzi zaczęło doceniać prequele po premierze TFA z czym się chyba zgodzisz?
Zaczęło doceniać w nich to, czego zabrakło TFA. Normalna reakcja jaką można zaobserwować też w przypadku innych serii filmowych.

Cytat:I chyba zgodzisz się, że ludzie lubią wmawiać sobie, że starsze równa się lepsze?
A to co ma wspólnego z czymkolwiek? Prequele SW reprezentują w chyba najdobitniejszy sposób niechlubny okres w którym Hollywood zachłysnęło się CGI, te filmy nie są jak wino.

Cytat:Założę się, że gdy skończy się nowa trylogia i powstanie kolejna TFA też będzie lepiej oceniane.
Nie będzie, ponieważ już teraz ten film bardzo źle znosi upływ czasu.

Odpowiedz
(28-04-2017, 14:34)Phil napisał(a): Ale tak serio - ktoś kiedyś widział, żeby Lolrens powiedział SŁOWO krytyki wobec PT? Uśmiech

OK i co w związku z tym? 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Nic. Zastanawiam się, czy widzisz w nich jakieś wady.

Odpowiedz
Ano, że jesteś bezkrytycznym zaślepionym fanboyem i usprawiedliwiasz nawet najgłupsze pomysły Dżordża Uśmiech.

Odpowiedz
Ależ oczywiście, że jestem dostrzec, ale nigdy nie przyslanialy mi one pozytywnych aspektów, których jest trzy jak czterdzieścicztery więcej Uśmiech

Przy czym akurat zgadzam się z Szopmanem, że dzięki Disneyowi niektórzy zaczęli na nowo odkrywać prequele i ile w nich dobrego. A powitanie Lucasa i Haydena w Orlando jest tego najlepszym przykładem. I tak jak kiedyś hejcenie prequeli i uważanie RedLetterMedia czy jak im tam za wyrocznię, było cool tak teraz wręcz odwrotnie.

Najbardziej to lubię wchodzić na youtube'a i oglądać klipy z prequeli i czytać komentarze, gdyż najczęściej brzmią one tak "The prequel are bad but this is a real good scene" ,"You can say what you want about the prequels, but this is awesome" "the only good thing abou the prequels "I najlepsze, że takich komentarzy jest multum Uśmiech

Ale co do jednego możemy się chyba wszyscy zgodzić, Star Wars ma najgorszą fanbaze xD
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
To chyba nie widziałeś fanbazy Dragon Balla Język
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Cholera, ale ja lubię ten film.

Odpowiedz
To mi przypomniało jak zajebista jest muzyka z trailera TFA Uśmiech)

A co do TPM, to też lubie ten film, pewnie poniekąd dlatego, że to był pierwszy film SW jaki obejrzałem Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Fenomen muzyki z trailera TFA, jakoś nigdy nie rozumiałem i w sumie to dla mnie najlepiej podsumowuje go ten filmik, który daję specjalnie w spoilerze:
A jak pisałem w temacie wyżej, czy też teraz niżej, mój sentyment do "Mrocznego widma" jest ogromny gdyż to też me pierwsze Gwiezdne wojny. Plus ten film posiada wiele momentów, które trudno zapomnieć jak wyścig ścigaczy, pojedynek z Darthem Maulem, czy Duel of the Fates.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon