Ankieta: Na ile oceniasz "Atak Klonów"?
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas
Widziałem kawałek filmu na TVN. Masakra, od tego lektora można dostać raka ;O
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ale chodzi ci o tłumaczenie, czy samego lektora, bo o ile wiem czyta to chyba Brzostyński, a to raczej obecnie jedna z lepszych opcji.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Szopmanowi chodziło raczej o tłumaczenie, bo lektor wydał mi się w porządku.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Tzn tłumaczenie jakieś wybitne nie było, ale chodziło mi właśnie o lektora Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Jeśli to ten co myślę, to nie rozumiem w czym problem. Prequel trilogy opglądałem ostatnio z Borowcem z TVP ale zdecydowanie bardziej lubię Brzostyńskiego. Co, może dubbing lepszy? Język
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
To jest szopman!!!! Jakaś klątwa tego forum, użytkownicy na "sz" lub"sh". Język

(06-02-2017, 12:19)Corn napisał(a): What's wrong with you guys? Nawet ja nie stawiam...

Po prostu, 5 minut po seansie TFA nie pamiętam nic, a po seansie AotC kilka dni nucę sobie

...i spoglądam na ścianę, podziwiając śliczny plakat Struzana. Uśmiech

Odpowiedz
Ale co się czepiacie? Ja nie jestem w stanie zdzierżyć żadnego lektora, bo mnie odrzuca od tej formy tłumaczenia. Też bym nie ruszył w ten sposób AOTC i marudził. Pamiętam, że na urlopie w zeszłym roku trafiłem na Guardians of the Galaxy w TVNie i nie wytrzymałem do końca sceny. Gieferg, co tam był za lektor, jakiś "dobry"?

PS AOTC lepsze, bo Struzan się postarał <ok>

Odpowiedz
Ludzie, to jest przecież rzecz gustu. Nie podoba mi się ten lektor, nie podoba mi się jego głos, ogólnie brzmi dla mnie ch*jowo. Jeśli wam się podoba to spoko.

Cytat:Co, może dubbing lepszy?
Oglądanie tych filmów z dubbingiem powinno być zakazane Duży uśmiech

Wgl Gieferg, który wielokrotnie cisnął bodajże z shamara za to, że ogląda filmy na TVN broni teraz tvn-owskiego lektora Duży uśmiech WTF Duży uśmiech

Odpowiedz
Co WTF? Jest jakiś inny lektor od tego z TVNu? Poza tym, czy Gieferg ogląda film na TVNie, czy po prostu dodaje sobie lektora z tv do filmu na DVD?

Serio szopman, niedługo dogonisz shamara.

Odpowiedz
Cytat:Wgl Gieferg, który wielokrotnie cisnął bodajże z shamara za to, że ogląda filmy na TVN broni teraz tvn-owskiego lektora

Que?
Co ma jedno z drugim wspólnego?

Cytat:Co WTF? Jest jakiś inny lektor od tego z TVNu?
Jest.

Cytat:Pamiętam, że na urlopie w zeszłym roku trafiłem na Guardians of the Galaxy w TVNie

Brak danych na ten temat, ale TVN ma zwykle lektorów z tych lepszych (Gudowski, Borowiec, Brzostyński, Łukomski), w przeciwieństwie do np FIlmostrady i ich wydań BD gdzie zazwyczaj czytają jacyś leszcze (Ciunel, Bukrewicz, Lelek, Machnicki itp.).

Odpowiedz
(20-02-2017, 11:15)szopman napisał(a):
Cytat:Co, może dubbing lepszy?
Oglądanie tych filmów z dubbingiem powinno być zakazane Duży uśmiech

Akurat dubbing do Epizodu I jest w porządku.

Odpowiedz
Byłem włączyłem se wczorej telewizor i akurat leciała końcówka Uśmiech
Nie pamiętałem, że to była aż taka CGI-sraka. Ta finalna bitwa wygląda jak jakiś filmik z PS3, z naciskiem na koszmarne animki-stworki-potworki.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon