Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson
Za często będą te filmy w kinie. Miałem nadzieję że będzie co najwyżej raz na rok, a idealnie byłoby gdyby to robili jak Bondy. A tak to mogą robić to po łebkach i się bardzo szybko to rozwodni.

Odpowiedz
Przecież będzie raz na rok:

2015- The Force Awakens
2016- Rogue One
2017- Episode VIII
2018- Han Solo
2019- Episode IX
2020 (prawdopodobnie)- Spin-Off Josha Tranka bez Josha Tranka
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Sorry, już straciłem rachubę jak i kiedy oni będą to kręcić. 

Odpowiedz
Za dużo tego. Magią GW było także to, że były unikatowe. Białe kruki w biblioteczce.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(17-07-2015, 14:54)Megaloceros_____ napisał(a): Za często będą te filmy w kinie. Miałem nadzieję że będzie co najwyżej raz na rok, a idealnie byłoby gdyby to robili jak Bondy. A tak to mogą robić to po łebkach i się bardzo szybko to rozwodni.
Ale wiesz, że wszystkich filmów nie robi jedna ekipa, no nie?

Nie rozumiem narzekań, że to za dużo filmów po kolei - dla mnie to filmowy odpowiednik nie przyjmowania od kogoś pieniędzy, bo uważamy, że nie wypada :p Niech kurde kręcą ile wlezie, większa szansa, że któryś z tych filmów będzie świetny, od przybytku głowa nie boli.

Odpowiedz
Jedynie mierzwi mnie, co jest bardziej czepialstwem, 2-letni odstęp miedzy częściami Trylogii (spin-offów nie liczę). Zawsze to było 3 lata do następnego filmu w danej Trylogii.

1977+3=1980+3=1983

1999+3=2002+3=2005

Odpowiedz
Jeśli fabuła całej trylogii została już wcześniej opracowana a scenariusze kolejnych części są w zasadzie gotowe, to na pewno przyspieszyło cały proces. Jeśli Abrams dał radę, to im mniej czekania na ciąg dalszy tym lepiej Uśmiech

Odpowiedz
No niby Arndt przygotowywał rozbudowany treatment pod całą trylogię. Ale go już nie ma, więc "hooy" wie, czy Abrams bazuje na jego pomysłach, w jakim stopniu i czy w ogóle Johnson zamierza je kontynuować. Co by tu nie mówić o Lucasie, to jednak on w jakiś sposób kontrolował proces twórczy przy Starej Trylogii i wszystko trzymało się kupy. Tutaj jakoś nie widzę jego następcy :/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Zdjęcia do "VIII" ruszają jeszcze w tym miesiącu!
http://www.slashfilm.com/star-wars-episode-viii-shoot/

Odpowiedz
http://movieweb.com/star-wars-8-villain-captain-phasma-force-awakens/ Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Rian Johnson ma przed sobą nie lada wyzwanie. Musi odpowiedzieć na sporo pytań i poprawić wiele błędów, które popełnił J. J. w TFA. Pierwszym z nich jest pani z powyższego linku - Kapitan Phasma. Ciekawe jak wytłumaczą to jak przeżyła wybuch Starkiler?

Umiarkowanie czekam, bo liczę na mniej wtórności i w ogóle lepszy film od TFA (poprzeczka nie jest postawiona zbyt wysoko). Łatwo będzie mnie zadowolić, poproszę tylko jakąś nową oryginalną planetę, nowego wielkiego stwora, który będzie chciał zabić pozytywnych bohaterów, oraz - a właściwie przede wszystkim - Luke'a walczącego zielonym mieczem świetlnym. Uśmiech

Odpowiedz
Juby na litość boską... Miej jakieś priorytety. Akurat wyjaśnienie czemu Phasma przeżyła, to najmniej istotna rzecz jaka powinna znaleźć się w Epizodzie 8.

Z priorytetów to ja widzę tak:
- nakreślenie jakiegoś głębszego tła politycznego - bo Abrams to kompletnie miał w dupie;
- choć minimalne przybliżenie wydarzeń, które doprowadziły do upadku akademii Luke'a;
- konkretniejsze przedstawienie Damerona i jego team-upu z Finnem (te dwie postacie wraz z BB-8 mają tak świetną chemię, iż mam nadzieję, że będą miały wspólny wątek);
- przybliżenie ideologi Snoke'a i jego ekipy;

Z dupereli to życzyłbym sobie jakiś nowy ubiór dla Rey - te z koncept-artów prezentowały się lepiej, niż to co zobaczyliśmy w filmie.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Ja tam najbardziej się martwie o to jak sobie poradzi Rian Johnson. Szkoda, że JJ albo Kasdan nie zajęli się scenariuszem chociaż ;<
Wolałbym do Epizodu VIII np. reżysera "Strażników Galaktyki" .
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wcześniej też się martwiłem, teraz mi przeszło. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Johnson nie pójdzie na łatwiznę i nie będzie kolejny raz "kopiuj-wklej"... Ucieszyła mnie też jego zapowiedź, że będzie nawiązywał do prequeli.

Gunn jako reżyser SW?? Śmiechu warte. Pod względem klimatu jego GotG, świata SW w ogóle nie przypomina.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Bliżej jego Strażnikom do klimatu SW niż prequelom Duży uśmiech Mnie tam Johnson martwi, chociaż co do nawiązań do prequeli to nie mam nic przeciw. Po prostu nie chce, żeby to był głupi blockbuster sf pokroju MCU, tylko coś bliższego OT i filmom przygodowym jak właśnie Ep VII Oczko

PS
Wiadomo może, jaki styl obierze Johnson ? Tj. pójdzie śladem Abramsa i będą ładne, naturalne, rzeczywiste lokacje, scenerie a także bardziej oldschoolowe efekty zamiast naduzywania CGI czy też są szanse, że gość pójdzie w strone CGI-Papki ? Czy może to zależy od Lucasfilmu i Disneya a nie od niego ?

Odpowiedz
(23-12-2015, 19:36)szopman napisał(a): Po prostu nie chce, żeby to był głupi blockbuster sf pokroju MCU.

Dlatego chcesz reżysera jednego z filmów od MCU??? I generalnie.. czy ty kiedykolwiek oglądałeś coś od Johnsona?

Bo zadajesz jakieś dziwne pytania.. Jego film, pod wieloma względami, z pewnością będzie bardziej unikalny niż SW7.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
http://www.slashfilm.com/jj-abrams-regrets/
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Cytat:Wiadomo może, jaki styl obierze Johnson ? Tj. pójdzie śladem Abramsa i będą ładne, naturalne, rzeczywiste lokacje, scenerie a także bardziej oldschoolowe efekty zamiast naduzywania CGI czy też są szanse, że gość pójdzie w strone CGI-Papki ? Czy może to zależy od Lucasfilmu i Disneya a nie od niego?
W Brothers Bloom robił wszystko na planie, nawet wybuch nie był CGI, to samo w Looperze, więc zakładam, że SW też będzie namacalne w warstwie wizualnej.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
O E8 jestem spokojny, będzie przynajmniej niezły - Johnson to fajny reżyser. Szkoda, że 9 zrobi reżyser jeszcze mniej interesujący niż Abrams.

Odpowiedz
Uwielbiam Johnsona (Brothers Bloom to jeden z moich ulubionych filmów w ogóle) ale boję się że skończy się to tak jak z Webbem i Spider-manami...
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon