Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson
Broń Boże !!!! Dajcie już spokój z tą idiotyczną teorią Duży uśmiech Nie lepiej, żeby Snoke był po prostu nową postacią, z własną historią? Jest tyle możliwości na jego origin i mieli by pójść w strone takiego głupiutkiego twista ? Serio ?

PS
On był Muunem !!!!
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Z Wookiepedii/StarWarsopedii już chyba a wyleciało że był Muunem. I niestety, książka Jamesa Luceno już też nie jest kanonem.
Wolę coś co spaja 9 filmów, serio.

To nie jest wcale głupia teoria. Głupia teoria to ta w której Phasma jest marką Rey (są takie Duży uśmiech ) albo że Snoke to... Tarkin.

Odpowiedz
Miejsce Plagueisa (nigdy się nie nauczę jak pisać jego imię poprawnie) jest w grobie Duży uśmiech Snoke przecież może być równie dobrze Inkwizytorem, jakimś sekretnym uczniem Palpiego/Vadera, upadłym Jedi który przeżył czystkę i przeszedł na CSM. Nie można też zapominać, że w nowym kanonie mamy na banicji gdzieś tam żywego Maula, który także mógł kogoś wyszkolić. Możliwości jest bardzo dużo, a teoria z Mądrym jest zbyt naciągana jak dla mnie. Wolałbym, żeby już się nie bawili w takie twisty tylko tworzyli nowe historie i postacie niezwiązane z przeszłością.

Mi by najlepiej leżał chyba motyw z ex-Inkwizytorem.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna. Mam też szczerą nadzieję, że podobieństwa do TESB ograniczą się do rymowania w stylu PT i mrocznego tonu (taki już zapowiedział Boyenga).

Odpowiedz
Też mam taką nadzieje Oczko
Co do Rey i miecza, to by było ciekawe Oczko Wprawdzie było w "Clone Wars", wyciętej scenie z RotJ i książkach, ale w filmie tak normalnie jeszcze tego nie było Oczko
Ja to bym chciał zobaczyć Luke vs Kylo Ren Oczko

Ciekaw jestem czy w nowej trylogii zobaczymy jakiś nowy kolor miecza np. żółty Oczko W TCW dostaliśmy aż 2 nowe kolory: żółty i czarny. W Rebelsach nawet biały miecz jest ;O No ale te seriale są dla mnie tylko dodatkiem, więc póki co filmy pokazały tylko niebieski, zielony, czerwony + fioletowy Mace'a Windu Oczko

Odpowiedz
Ja w epizodzie VIII bardzo chciałbym zobaczyć coś oryginalnego.

Uśmiech

Odpowiedz
W sumie nie miałbym nic przeciwko podobnemu motywowi co w AotC. Rey dostaje oklep od Kylo, później wkracza Luke i walka już wygląda inaczej Oczko

Odpowiedz
(17-01-2016, 18:25)Phil napisał(a): Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna.

No i w końcu nowy kolor, np. żółty.

I z chęcią ujrzałbym jakiś nowy typ miecza świetlnego. Skoro Rey chodziła z tym kijasem, to mogłaby mieć broń w stylu naginaty.

Odpowiedz
Kombinacji z mieczami już bym nie chciał Duży uśmiech Ale nowy kolor jak najbardziej Oczko
Ponoć George chciałwprowadzić żółty kolor na bitwie Geonosis w E2, ale słabo się jadł kolor miecza z tłem bitwy, więc zrezygnowali z tego Oczko

Odpowiedz
(18-01-2016, 12:22)OGPUEE napisał(a):
(17-01-2016, 18:25)Phil napisał(a): Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna.

No i w końcu nowy kolor, np. żółty.

I z chęcią ujrzałbym jakiś nowy typ miecza świetlnego. Skoro Rey chodziła z tym kijasem, to mogłaby mieć broń w stylu naginaty.

Nie zdziwię się, jak domontuje ona miecz do tego swojego kija.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Znając życie to Rey będzie walczyć mieczem Anakina/Luke'a. Fajny byłby motyw jakby Rey przegrała a Kylo zabrał ten miecz, jako swoje należyte dziedzictwo Uśmiech

Odpowiedz
Trochę nie za dużo tych prezentów: Najpierw Sokół Millenium, teraz ten miecz? Stworzenie własnego miecza byłoby ciekawsze. I patrząc jakim fanbojem jest Kylo, to on chyba wolałby miecz z czerwoną klingą.
Plus sorry, że do tego wracam, ale teraz nie wiem, jak niby Rey miałaby przegrać walkę z Kylo? I twórcy muszą się mocno nasilić, aby jakoś to wiarygodnie uczynić, podobnie jak teoretycznie Luke jest niepotrzebny, gdyż Rey już sama opanowała Moc, albo sobie przypomniała jak ją używać.
Wspólne walki z Lukiem byłyby świetne, ale boję się, że on też zostanie usunięty w cień, aby dać pierwszeństwo nowym bohaterem. Co naturalną koleją rzeczy jest.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(18-01-2016, 12:28)szopman napisał(a): Kombinacji z mieczami już bym nie chciał Duży uśmiech 

Czemu nie? W RedLetterMedia ładnie wytłumaczyli, że każdy ten sam miecz świetlny dla różnorodnego Jedi mija się z celem i jest niepraktyczny (np. ten z mackami na głowie lub ten o cienkiej szyjce z TPM), a każdy Jedi powinien mieć odpowiednią dla siebie.

No i takiego Dartha Maula wyróżnia podwójny miecz, a Kylo claymore. Zawsze coś nowego.

A warto uniknąć narzekań o powtarzanie i lizanie jajec fanom Oczko.

Odpowiedz
[Obrazek: 12407648_964436566983419_1651343182_n.jpg]

:)

Odpowiedz
Cytat: Czemu nie? W RedLetterMedia ładnie wytłumaczyli, że każdy ten sam miecz świetlny dla różnorodnego Jedi mija się z celem i jest niepraktyczny (np. ten z mackami na głowie lub ten o cienkiej szyjce z TPM), a każdy Jedi powinien mieć odpowiednią dla siebie.
W sumie coś w tym jest Oczko Kit Fisto miał miecz, który działał pod wodą, Yoda miał swój miecz troche mniejszy chyba niż inni (dostosowany do wzrostu), Windu miał swój własny fioletowy kolor Oczko Ja tylko nie jestem za jakimiś przesadnymi udziwnieniami typu np jak w starym EU, Lumiya miała jakiś świetlny bicz ;O

Odpowiedz
(18-01-2016, 10:53)szopman napisał(a): W sumie nie miałbym nic przeciwko podobnemu motywowi co w AotC. Rey dostaje oklep od Kylo, później wkracza Luke i walka już wygląda inaczej Oczko

Z jednej strony fajne, ale z drugiej lekki brak konsekwencji bo Rey już raz wpieprzyła Renowi Uśmiech Ten miałby się niby tak szybko pozbierać? A walczącego Luke'a pewnie zobaczymy, w sieci krążyły kiedyś fotki zmachanego od treningu Hamilla - raczej nie trenował swojego 30-sekundowego epizodu z EVII Uśmiech
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik dobrze pisze. Rey już pokazała, swe umiejętności walki i teraz kolejna walka z Kylo nie ma sensu. Gdyż nawet jak on się podszkoli, to przecież ona też ma tyle samo czasu, czyli się jeszcze bardziej polepszy.
I wiadomo fajnie by było zobaczyć Luke'a w akcji, ale boję się, że tak samo jak Rey pomagała Hanowi naprawiać Sokoła Millenium i okazała się być w tym lepsza od niego, tak pewnie w ostateczności to Rey, będzie pomagała i ratowała Luke'a.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Nie no ja mimo wszystko myślę, że Kylo nie będąc ranny spokojnie dałby radę Rey Oczko Mowa o gościu, który zatrzymuje strzały z blastera i wyciąga z ludzi siłą woli sekrety z głowy. Nawet Lord Vader tego nie potrafił ! Uśmiech Chociaż z drugiej strony, jest potężny mocą, ale nie ma takiego doświadczenia jak jego przodkowie Oczko

Wiecie co, a raczej kogo, naprawde chciałbym ujrzeć w E8? LANDO ! Oczko

Odpowiedz

Eee. W "scenach usuniętych" z VI jest chyba Luke budujący zielony miecz. Nic specjalnego.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tak, w scenach wyciętych. Ale fajnie by to było w końcu zobaczyć w normalnej, kinowej wersji filmu Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon