Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson
Nigdzie nie pokazano Luke'a BUDUJĄCEGO swój miecz. W scenie usuniętej Luke kończy swój miecz coś tam przy nim grzebiąc ale i tak nic nie widać.

Odpowiedz
Mierzwiak dobrze pisze. W scenie wyciętej z E6 widzimy ostatnie sekundy tworzenia miecza. Cały proces budowy był tylko w produktach okołofilmowych (CW, TCW, Rebels, książki). Gdyby nie "Clone Wars" to byśmy nawet nie wiedzieli, że to działa na takiej zasadzie, że tam kryształ jest w środku, od którego zależy kolor miecza. Dlatego byłoby fajnie zobaczyć to w końcu w Epizodzie, chociaż tak z grubsza Oczko
Nie mam też na to jakiegoś parcia, ale nie pogardziłbym jakimiś szczegółami odnośnie miecza Kylo Rena. Dlaczego się tak różni (pomijam kształt już krzyżowy, ale widać gołym okiem, że troche ma inną "konsystencję"), chociaż po zwiastunie drugiej serii 'Rebels' nie wykluczam, że w serialu wyjaśnią coś odnośnie tego Oczko

http://gwiezdne-wojny.pl/News/20409,Zdjecia_do_Epizodu_VIII_przesuniete.html
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wypuszczanie filmów co 2 lata to jednak był chooyowy pomysł..

Jeden gość z Hollywood Reporter napisał właśnie na twitterze, że:

Cytat:STAR WARS: EPISODE VIII release date change! Movie is pushed back 7 months, moving from May 26, 2017 to Dec. 15, 2017.

"Titanic" zderzy się z "górą lodową" Camerona Uśmiech?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Po pierwsze - mam nadzieję, że to nieprawda, bo data premiery siódemki na 40-lecie oryginału była idealna.

Po drugie
(20-01-2016, 21:40)zombie001 napisał(a): "Titanic" zderzy się z "górą lodową" Camerona Uśmiech?

Kolejne części w tak krótkich odstępach (co rok film o Star Wars) nie mają szans przeskoczyć wyniku kasowego TFA. To był TEN FILM, na którego czekali fani od 10 lat, a niektórzy nawet od 32. Epizody VIII i X podzielą los kontynuacji Avengers.

Odpowiedz
Potwierdzone i prawdziwe. Przesunęli premierę przez poprawki scenariusza.

A odnośnie "Titanica" i "góry lodowej", chodziło o to, że być może EPVIII zderzy się z Avatarem 2 - choć wątpię czy Cameron zdąży z produkcją swojego filmu.. Z jego tempem...
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
(20-01-2016, 21:59)zombie001 napisał(a): Potwierdzone i prawdziwe. Przesunęli premierę przez poprawki scenariusza.

Ochota na ten film po seansie TFA spadła u mnie do minimum. Teraz, kiedy zepsuli datę premiery i mam czekać jeszcze dłużej spadła do zera. Smutny

Odpowiedz
Lepiej, żeby zepsuli film i wypuścili kilka miechów wcześniej?

Logika...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wisi mi czy opóźnili premierę, byleby zrobili lepszy film niż TFA. A Cameron i tak nie zdąży z produkcją Avatara i przesuną sporo premierę.

Odpowiedz
Jak zepsuli? Opóźnienia wynikają z tego, że postanowili dopisać więcej scen z Rey i Finnem (bo tak się fanom spodobały), przy jednoczesnym zminimalizowaniu innych postaci.

Przesunięcie oczywiście nie wynika z poprawek i opóźnień zdjęć, tylko z faktu, że filmy w grudniu mają dłuższe nogi, dzięki czemu często zarabiają więcej, a trzy najbardziej dochodowe filmy w historii kina (w tym SW7) to premiery grudniowe = $$$
Epizod VIII zarobi trochę więcej w grudniu, wypuszczony rok po Rogue One, niż zarobiłby 6 miesięcy po nim, w zatłoczonym okresie letnim.

Fuck You, Disney.

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_inline_o1529gWykl1rb6ius_500.gif]

A tuż po premierze cieszyłem się, że teraz tylko półtora roku a nie dwa lata...
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
A ja cały czas myślałem, że premiera ep. VIII będzie w okresie świątecznym, dowiedziałem się, że było inaczej, w momencie gdy faktycznie na ten termin ją przesunięto XD

W sumie to nawet i lepiej, może do grudnia 2017 jeszcze najdzie mnie ochota na powtórkę ep. VII?
Albo i nie.

A Avatar 2 to raczej gdzieś tak w 2021 :P
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(20-01-2016, 22:21)shamar napisał(a): Lepiej, żeby zepsuli film i wypuścili kilka miechów wcześniej?

Logika...

Nah.. Jaka logika Shamar? Gdzie tu widzisz psucie/naprawianie czegokolwiek.

Tak się teraz robi filmy. Marketingowcy mówią, że tu lepiej dać premierę, tam dopisać kilka wątków i booom - walić pomysły scenarzysty/reżysera Uśmiech

Cytat:"Człowieku sprzedało się!! Robimy rip-off TESB" prezes Disney'a do Riana Johnsona na tajnym spotkaniu dot. uniwersum.

Dlatego autorski szajs Lucasa w postaci PT >>> Star Warsowe pół-produkty Disney'a Język
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Najpierw JJ mówi, że to tak świetny scenariusz, że już żałuje, że to nie on kręci, a teraz info o poprawkach? Śmieszne. Z drugiej strony, jeśli mają poprawiać, to niech poprawiają. Jeśli plotka, że ma być więcej Rey i Finna jest prawdziwe, to dziwi mnie, że w kontynuacji TFA dwóch głównych bohaterów było za mało. Z trzeciej strony szkoda rocznicy Smutny, może dadzą wtedy rozszerzone TFA Uśmiech.

Odpowiedz
Cóż przynajmniej mają więcej czasu, aby przerobić skrypt z "Imperium kontratakuje" Oczko
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(20-01-2016, 22:56)Juby napisał(a): Opóźnienia wynikają z tego, że postanowili dopisać więcej scen z Rey i Finnem (bo tak się fanom spodobały), przy jednoczesnym zminimalizowaniu innych postaci.

Tak, tak. Wierz we wszystko, co podają w necie.

(20-01-2016, 23:34)zombie001 napisał(a): Nah.. Jaka logika Shamar? Gdzie tu widzisz psucie/naprawianie czegokolwiek.

Tak się teraz robi filmy. Marketingowcy mówią, że tu lepiej dać premierę, tam dopisać kilka wątków i booom - walić pomysły scenarzysty/reżysera Uśmiech

JA tam jednak wierzę, że mają średni scenariusz, który teraz poprawiają Uśmiech
Podobne cyrki będą z JW2, jestem pewny.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Naiwni jesteście jeśli myślicie że to przez jakieś poprawki scenariusza, tu nie chodzi o nic innego jak o mamonę, księgowi Disneya podliczyli i wyszło im, że po sukcesie TFA lepiej będzie, jeśli EVIII też wejdzie do kin w grudniu.

Nawet oficjalne oświadczenie tego nie ukrywa:

Di$ney napisał(a):Star Wars: Episode VIII, originally scheduled for release on May 26, 2017, will now debut on December 15, 2017. The move follows the extraordinary success of Star Wars: The Force Awakens, which was the first Star Wars movie to premiere in December. In the popular holiday moviegoing corridor, it smashed numerous records, including biggest domestic and global debuts of all time as well as the biggest domestic second and third weekends, en route to becoming the highest grossing domestic release of all time with over $861M and the third biggest global release ever with $1.887B.

Odpowiedz
A tak się człowiek cieszył, że tylko półtorej roku czekania ;< Ehh.

Z drugiej strony to pewnie lepiej, więcej czasu na dopracowanie filmu. Półtorej roku to cholernie miało, zwłaszcza, że dopiero teraz mieli zaczynać kręcić. Może faktycznie wyjdzie to z korzyścią dla samego filmu. Aczkolwiek, macie napewno rację, że główną przyczyną przesunięcia premiery są pieniądze ; ) Szkoda tylko daty - 40. rocznica STAR WARS. ;/
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(21-01-2016, 00:46)shamar napisał(a): Tak, tak. Wierz we wszystko, co podają w necie.

A ty wierz dalej, że przesuwają premierę, bo chcą nakręcić lepszy film, a nie przez hajs.

Na 40 rocznicę oryginału wydadzą pierwszy zwiastun, albo drugi, jeśli pierwszy dołączą do Rogue One.

Odpowiedz
"Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" - odnoszę to do całej tej rzeszy marketingowców związanych z Hollywood.
Wszystko to co mówią dzielić przez 2 i wyciągać pierwiastek. Kasa jest najważniejsza.

Jednak z paru przecieków wynikało, że EVIII ma być "filmem Luke'a", więc kto wie - może rzeczywiście dopisują te sceny dla Finna/Rey bo się ludziom ogólnie spodobali.

Dla mnie opóźnienie to nie problem, nawet bym wolał aby filmy były co trzy lata. Zawsze w teorii mogę sobie wmawiać, że doszlifują scenariusz!

Odpowiedz
Czyżby prawdziwa tożsamość Snoke'a Oczko)?

http://moviepilot.com/posts/3751499

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon