Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson
Jedyną słuszną reakcję byłoby w ogóle nie reagować, tym bardziej na biednie zrobiony fan-edit z kamerówki. Przy czym ja nie śledzę na codzień kont Riana Johnsona na Instagramie, czy Facebooku, a więc może normalnie jest bardzo tam aktywny. Chociaż od pewnego czasu nie ma dnia, kiedy Johnson nie reagowałby, nie tłumaczyłby się ciągle, czemu to zrobił tak w The Last Jedi, a czemu tamto tak. I OK można to potraktować, że jest uprzejmy i odpowiada na pytania. Ale ja wyczuwam też pewną niepewność, a ostatnio wręcz może nawet już trochę formę obrony. 
Tym bardziej, że ja oczekuję od dobrego reżysera, że za pomocą filmu pokaże mi co chciał przekazać, a nie w licznych wywiadach po, mówi jak należy dane sceny rzeczy interpretować. Co tu dużo pisać, spieprzył sprawę i tyle. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Nie wiem jak inni, ale jedynie co mnie rzeczywiście ciekawi, to tożsamość Snoke'a, rodziców Rey i zwrot akcji związany (moim zdaniem) z Kylo, cała reszta "meh".

Odpowiedz
Joseph Gordon Levitt o krytyce "The Last Jedi":

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107483

Cytat:Dla mnie (…) postacie z filmów są zazwyczaj lepsze, gdy mają wady. Jako aktor, gdy podejmuję decyzję, czy zagrać określoną postać, staram się znaleźć zdrową równowagę między cnotami i słabościami. W innym wypadku bohater nie wydaje się prawdziwy. Nikt nie jest perfekcyjnym bohaterem albo złoczyńcą, każdy z nas jest o wiele bardziej skomplikowany. Idealne postacie wydają się papierowe. Wybaczcie, jeśli napiszę herezję, ale młody Luke Skywalker zawsze wydawał mi się zbyt płaski, więc miło było zobaczyć go tym razem jako niedoskonałą ludzką istotę.

Ciekawi mnie zatem, co sądzi o innej postaci z tego bronionego przez niego filmu, mianowicie Rey?

[Obrazek: w3hUyFC.gif]
Arahan

Odpowiedz
Rey czuje pokusę ciemnej strony i zdaje się jej całkiem nie odrzucać. Do tego fascynuje ją facet, który tą ciemną stroną włada (być może właśnie dlatego).
Nie jest to jakaś wielka mi głębia, ale pasuje do tego co powiedział Józek.

Odpowiedz
Ja tego tak nie odczytałem. Rey nie jest kuszona przez Ciemną Stronę Mocy. Nią po prostu kieruje chęć uratowania Bena, czyste dobre, altruizm, współczucie, zero egoizmu, zero własnych pobudek. Dlatego też możliwość przejścia na drugą stronę nigdy nie wchodził w grę. 
Arahan

Odpowiedz
Jeśli ciemna strona mocy jej nie nurtuje to jak wytłumaczyć wizytę Pani Idealnej w morskim odbycie?
Poszła tam szukać odpowiedzi, bo jasna strona mocy ich nie udzieliła.

Odpowiedz
Ciekawość. A przy okazji ciekawe, ze Rey, która spędziła całe swoje życie na pustnnej planecie potrafi pływać?
Arahan

Odpowiedz
Ciekawe też skąd Poe zna Maz Kanatę?

Odpowiedz
Ona nie miała jakiś związków z Ruchem Oporu? W końcu to ona miała skierować do nich Rey i Hana jak dobrze pamiętam.
Jeśli tka było calkiem logiczne jest, że znała jednego z najważniejszych i najbardziej aktywnych ludzi w Ruchu.

Odpowiedz
(Wczoraj, 02:10)Doppelganger napisał(a): Ciekawe też skąd Poe zna Maz Kanatę?
Skąd wniosek, że ją zna? Przy drugim seansie zwróciłem większą uwagę na telefon do Maz Kanaty i przecież wcale nie jest powiedziane, że Poe ją jakoś dobrze zna, nie pada z jego ust żaden tekst w stylu "hej! zadzwońmy do mojej kumpeli Maz", jest tylko delikatnie zasugerowane, że to on wpada na ten pomysł, ale równie dobrze godzinę wcześniej ktoś mógł mu powiedzieć o istnieniu takiej osoby. 
W każdym razie, to jest najmniejszy problem całego TLJ i nie zawracałbym nim sobie głowy.

Odpowiedz
(19-01-2018, 16:54)Lawrence napisał(a): Ja tego tak nie odczytałem. Rey nie jest kuszona przez Ciemną Stronę Mocy. Nią po prostu kieruje chęć uratowania Bena, czyste dobre, altruizm, współczucie, zero egoizmu, zero własnych pobudek. Dlatego też możliwość przejścia na drugą stronę nigdy nie wchodził w grę. 
Anakinem też kierowała się głównie chęć uratowania Amidali, a wcześniej matki Język.

Cytat:A przy okazji ciekawe, ze Rey, która spędziła całe swoje życie na pustnnej planecie potrafi pływać?

Wątpię, by pływanie jest jakieś trudne (zwłaszcza, że jak pamiętam był to krótki kawałek do przebrnięcia), no ale Lolrens w swej nienawiści musi się do wszystkiego przyczepiać Język.  

Odpowiedz
(Wczoraj, 02:10)Doppelganger napisał(a): Ciekawe też skąd...
Z dupy. Uniwersalna odpowiedź na każde pytanie w związku z SW od Disneya Uśmiech

Odpowiedz
(Wczoraj, 14:12)OGPUEE napisał(a): Wątpię, by pływanie jest jakieś trudne (zwłaszcza, że jak pamiętam był to krótki kawałek do przebrnięcia), no ale Lolrens w swej nienawiści musi się do wszystkiego przyczepiać Język.  

Przecie to jak najbardziej ma sens. No chyba, że na jej planecie są pływalnie. Wiecie, z basenami. Gdzie uczą dzieci, wiecie, pływać.
Ale no tak... przecież ona umi wszystko bez nauki.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie pisali nigdzie o widzu który tyle razy był na TLJ, że w końcu umarł?

Bo zastanawiam się gdzie się podział Phil Uśmiech

Odpowiedz
Może z kina nie wychodzi i z jednego seansu na drugi idzie. Jak skończą grać The Last Jedi i przed pojawieniem się na Blu-Ray może się pojawi? Oczko 
Arahan

Odpowiedz
Zażartował Lawrence, który siedem razy byl w kinie na Interstellar.

Odpowiedz
Duży uśmiech 
(Wczoraj, 17:29)Mierzwiak napisał(a): Nie pisali nigdzie o widzu który tyle razy był na TLJ, że w końcu umarł?

Bo zastanawiam się gdzie się podział Phil Uśmiech

Postawiłbym piwo za ten post, serio Uśmiech)))))))))))

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon