Ankieta: Którą część OT uważasz za najlepszą?
A New Hope
The Empire Strikes Back
Return of the Jedi
[Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Original Trilogy (IV-VI)
(16-01-2018, 22:14)szopman napisał(a): Vader bez maski i ten stary Anakin duch wyglądają jak dwaj zupełnie różni aktorzy Język

Eeee, bullshit.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Żaden tam bullshit. Luke nie ma prawa wiedzieć kim jest ten starzec, a dla widza lepiej jeśli to będzie młody Anakin, bo w takie postaci stał się Vaderem. A młody Luke mógł go takim widzieć w jakiejś wizji mocyUśmiech
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Bzdurzysz jak zwykle. Gość wygląda tak samo, tylko w wersji "dying Vader" jest łysy i trochę wysuszony. Przypominam, że w oryginalnej wersji umierający Vader miał też brwi. Sam nie miałem problemu z rozpoznaniem gościa gdy oglądałem to po raz pierwszy, więc Luke tym bardziej by nie miał.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Szczerze mówiąc, kiedy pierwszy raz to oglądałem, to zastanawiałem się, czy to wgl jest ten sam aktor.
A jakby nie patrzeć, dla większości widzów Anakin Skywalker = Hayden.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
^ podbijam odpowiedź Gieferga.
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Jak jak pierwszy raz zobaczyłem tego starca to sobie pomyślałem kim ten człowiek w ogóle jest.
Dlatego #teamHayden.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Jak jak pierwszy raz zobaczyłem tego starca to sobie pomyślałem kim ten człowiek w ogóle jest.

No to nie wiem, czy powinieneś robić w policji.

Odpowiedz
Luke nie widział starego Anakina.
Luke nie widział młodego Anakina.
Widz nie widział starego Anakina.
Widz widział młodego Anakina.

Więc Luke powinien widzieć młodego Anakina. Seems legit.

A może by tak po prostu nie srać na oryginalne filmy? Wiem że nie powinienem oczekiwać za wiele od fanów TFA ale jednak...

Odpowiedz
Jak miałem mniej niż 7 lat, to było jak najbardziej zrozumiałe, że Sebastian Shaw to duch Anakina, a oglądałem wtedy wersję z 1997, więc pomagały w tym brwi.

Odpowiedz
Cytat:A może by tak po prostu nie srać na oryginalne filmy? Wiem że nie powinienem oczekiwać za wiele od fanów TFA ale jednak...

Zwłaszcza tych, którzy sami twierdzą, że oryginałów nie widzieli i znają tylko remixy Język

Odpowiedz
Czasami od czytania tego forum można dostać raka.
10/10 dla TLJ, rozkminy z duchem Anakina... Jak można w ogóle bronić Christensena w tej scenie...
JPRD...

Odpowiedz
(16-01-2018, 23:28)Mierzwiak napisał(a): Luke nie widział starego Anakina.
Luke nie widział młodego Anakina.
Widz nie widział starego Anakina.
Widz widział młodego Anakina.

Więc Luke powinien widzieć młodego Anakina. Seems legit.

A może by tak po prostu nie srać na oryginalne filmy? Wiem że nie powinienem oczekiwać za wiele od fanów TFA ale jednak...

Wypraszam sobie. Lubię TFA, ale ja jestem teamShaw i nigdy nie miałem problemu ogarnięcia, kim jest ten szpakowaty grubcio Język (Gieferg, piona!).

Odpowiedz
(16-01-2018, 22:49)Danus napisał(a): Żaden tam bullshit. Luke nie ma prawa wiedzieć kim jest ten starzec

Eeee what? A czy ten starzec to nie jest ten sam koleś, którego Luke żegnał kilka scen wcześniej?

(16-01-2018, 23:47)Doppelganger napisał(a): Jak można w ogóle bronić Christensena w tej scenie...
JPRD...

Można jak najbardziej bo w kontekście prequeli ta podmianka ma jak najbardziej sens - ukazuje się wizja dobrego Anakina. Nie ma sensu już Anakin-dziad bo wiemy, że za dziada był już ZŁYYYY
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bynajmniej. Nie ma to żadnego sensu bo:

- i za działa był zły i za dziada się nawrócił.

A z drugiej strony: za młodu dobrze rokował a potem zabijał dzieci itp.

Scena nie odnosi się do prequeli i nie powinno się jej tak rozpatrywać. Anakin jest taki jakim znał go Luke. Tyle.

Odpowiedz
Ale jak się nawrócił był bardziej dziadowaty a do tego łysy.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon