• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Spin-offy (dyskusja ogólna)
Wszystko, co nie jest filmami/serialami/nowymi książkami i komiksami nie jest kanonem. Gry też (bye, Kyle ;_;7).
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
He shall forever remain in our hearts.

This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Nie wiem, czy ja nie czytałem jakiejś książki, czy komiksu, z którego by wynikało, że niektórzy Jedi tam na Dalekich Rubieżach przeżyli Order 66. Przy czym właśnie później i tak zostali dobici przez Vadera. To nawiązanie do słów Obi-Wana z "Nowej Nadziei".
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
W animacji "Star Wars: Rebels", która jest umiejscowiona jakoś 5 lat przed ANH, występuje trójka Jedi oraz inkwizytorzy, więc nawet nikogo za bardzo nie muszą wymyślać. Oczywiście mam nadzieję że nie będą za bardzo łączyć tego filmu z tym gównianym serialem, ale cholera ich tam wie. No i do dziś nie wiadomo co się stało z Quinlanem Vosem i Asajj Ventress.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Same miecze świetlne mogą być w kolekcji jakiegoś ekscentryka albo kogoś takiego przecież. Kolo może nie mieć pojęcia co to jest i skąd, ale chwali się bo może. Han przecież korzystał z miecza rozpruwając tego stworka, by się ogrzać jego flakami razem z Lukiem Uśmiech

Odpowiedz
(21-04-2015, 13:21)Grievous napisał(a): No i do dziś nie wiadomo co się stało z Quinlanem Vosem i Asajj Ventress.

W lipcu wychodzi książka 'Dark Disciple', która ma kontynuować losy tych postaci po serialu TCW Oczko

Temat o spin-offach, a Rebels także spin-offem SW jest, więc wrzucam trailer drugiego sezonu ! Uśmiech

"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(21-04-2015, 14:16)szopman napisał(a): W lipcu wychodzi książka (...)
A teraz nie jest tak, że kanoniczych jest 7 filmów (NT, ST, The Clone Wars) oraz seriale The Clone Wars i Rebels (nie wiem jak z Clone Wars Tartakovsky'ego)? Cała reszta jest uznawana za radosną twórczość fanów, więc nie ma co pisać, że w książce/komiksie/grze coś się stało, bo ma to takie znaczenie dla twórców filmów jak moje powiedzenie, że 2 lata po Bitwie o Endor sklonowano Vadera.

Odpowiedz
Tartakovsky już dawno wyleciał.

Odpowiedz
Jak to Tartakovsky wyleciał? Lubiłem te jego "Clone Wars" i idealnie one łączyły się między Epizodem II a III. Ba nawet końcówka drugiego sezonu kończy się, gdzie dokładnie zaczyna się Zemsta Sithów.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Zastąpili to nowymi Wojnami Klonów.

Odpowiedz
Clone Wars były zajebiste, trzy razy lepsze niż The Clone Wars i Rebels razem wzięte. Co najważniejsze, ta krótka seria naprawdę się dobrze łączyła z filmami, nie było wydziwiania i szalonych pomysłów, a te nowe animacje to miejscami wyglądają jak twórczość fana, który nie może się pogodzić ze śmiercią takiego Maula, więc go wskrzesza - to ma być do kroćset fur beczek! kanon?!

do kroćset fur beczek!, właśnie sobie zdałem sprawę, to: [Obrazek: DarthScorpionKing-SWE.png]
jest oficjalne i śmiało mogą sobie o tym pogadać jacyś bohaterowie Force Awakens, a taka Stara Republika oficjalnie nigdy nie istniała i właściwie przed Mrocznym Widmem to nie było niczego.

Odpowiedz
Ha, a Ray Park wczoraj powiedział, że z chęcią wróciłby do roli Maula, gdyby wskrzesili go w formie tego pająkowatego idiotyzmu z EU.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Clone Wars było wykurwiste, ale wyleciało z kanonu ;< Aktualnie kanon to: filmy kinowe, TCW, Rebels, Komiks "Darth Maul: Son of Dathomir" (kontynuacja jego losów po TCW), książki 'Tarkin' 'Heir to the Jedi' y 'New Dawn'. A nadchodzą kolejne kanoniczne książki i komiksy w tym także cała seria komiksów, książek itp dotycząca wydarzeń międzt VI i VII Epizodem.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Z rzeczy nie stworzonych przez Disneya, do nowego kanonu wliczają się:
- filmy kinowe (duh!)
- "The Clone Wars" CGI film i serial z 2008 roku. Chociaż w moim osobistym kanonie ta CGI sraczka nie istnieje i zawsze pomiędzy II a III epizodem, oglądam serial Tartakowskiego Oczko
- "Darth Maul: Son of Dathomir" ostatni komiks SW wydany przez Dark Horse kontynuujący wątek Maula z powyższego serialu.

Cała reszta tworzona pod szyldem Disneya wlicza się do nowego kanonu (serial "Rebels", komiksy Marvela, nowe książki, nadchodzące gry od EA itd.). Książek nie czytam, to się o nich nie wypowiadam, ale Marvele są mocno przeciętne (jedynie seria "Darth Vader" się wybija), a "Rebels" to szajs większy niż poprzedni serial.

Cytat:W lipcu wychodzi książka 'Dark Disciple', która ma kontynuować losy tych postaci po serialu TCW Oczko

Tyle że ta książka będzie obejmowała akcję jeszcze podczas Wojen Klonów. Więc nawet jak Ventress zostanie uśmiercona, to Vos nadal żyje podczas Zemsty Sithów (Kenobi o nim wspomina).

Odpowiedz
Przeżywacie to wyczyszczenie kanonu jakby miało to jakiekolwiek znaczenie...

Odpowiedz
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MintyNewsAndReviews/news/?a=120520

Something something Kyle Katarn? Marzenia...
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
http://www.starwars.com/news/christopher-miller-and-phil-lord-to-helm-han-solo-anthology-film?linkId=15374280

Kolejny spin off to młody Han Solo. Ja pierdole :/

Spin Offy to mogła być okazja dla rozszerzenia uniwersum o jakieś niezależne, nie powiązane bezpośrednio z sagą historie... ale nie! Po ch*j? Lepiej doić markę prequelami i originami, bo do kroćset fur beczek! ktokolwiek o to prosił :/ Marvel też nie lepszy, wszystkie komiksy Star Wars które wydają to w zasadzie rehash tego co już zrobiło Dark Horse.

Odpowiedz
Reżyserzy których nie lubię, nakręcą film na który nie czekam i generalnie.. mam w 4 literach Uśmiech
Meh.. no, ale przynajmniej "Flasha" zostawią w spokoju, więc +.

Ehh. Widzę, że ta "Antologia" to na razie względnie bezpieczne projekty. Czyli na coś ala "Knights of the Old Republic", nie ma co liczyć..
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Kurna, żeby chociaż Yode wzięli na warsztat, to byłby jakiś skok czasowy, a tak to na razie wszystkie planowane filmy są umiejscowione w okolicach starych filmów :/

Odpowiedz
Film o młodym Hanie, którego zagra ktoś inny niż Ford? Kudynt ker les.

Jak na razie wszytkie te spin offy mam totalnie w dupie. Zainteresuje się pierwszym jeśli film Abramsa mnie zachwyci.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon